Japońska prawda o katastrofie Daiiczi

Japońska prawda o katastrofie Daiiczi

8.4.2011, z angielskiej wersji streścił Piotr Bein

Niezależny dziennikarz i działacz przeciw NWO, Benjamin Fullford oraz Daikaku Czoudouim, japoński prezydent związku karate i budo – w wystrzałowym niezależnym programie informacyjnym z Japonii. Nie zraź się pozorną groteskowością programu, to inna kultura.

Czoudouim porównuje atak na Daiiczi z bio-atakami zarazą na przedni region (Mijazaki) hodowli bydła w Japonii i wirusem ptasiej grypy – przez mafijne elity, by zastraszyć rząd Japonii do handlu w odpowiednim kierunku lub oddania miliardów banksterom. Prezydent porównuje to z wymuszeniem pieniędzy przez Wielką Farmację za szczepionki globalnie w 2009 r. pod groźbą „pandemii” H1N1 ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), (gdzie wierchuszka służy tejże mafii – dodaje Fullford).

Od ponad 65 lat Japonia jest kolonią USA. Plan elit: wykorzystać pracowitych Japończyków, okraść, w końcu pozabijać. Nie zapominajmy, że jesteśmy zniewoleni przez zdobywców, USA. Niedawne trzęsienie to atak strategiczną bronią, by zastraszyć i obrabować Japonię. W niecały miesiąc w 4 ratach zabrali z Banku Japonii 60 bln jenów – nasze oszczędności, podatki, krew, pot i łzy. Wypłacone potajemnie za obligacje i do MFW wg nakazu z USA. Trzęsienie, 3 dni później przypływa lotniskowiec USA, oddają 20 bln jenów, w sumie już 60 bln jenów, chyba skończą na 100 bln – mówi Czoudouim.

USA wielokrotnie zmuszało Chiny do zakupu obligacji, bez powodzenia. Chiny i Rosja przyjaźnią się na kilka sposobów. Chiny i Rosja roszczą prawa do wysp Japonii na płd. i płn. Nasz kraj jest otoczony międzynarodowo, mówi Czoudouim, a na koniec zaatakowali nas trzęsieniem o zabrali pieniądze. Uderzyli w Fukuszimę, Mijagi i Iwake i in. –spisek za tym potężnym trzęsieniem. Fullford dodaje, że wg źródeł w Partii Demokratcznej i przy Cesarzu Japonii, przed trzęsieniem i Daiiczi, z-ca sekretarza stanu USA, Kurt Campbell powiedział Icziro Ozawie z Partii Demokratycznej (9.3.2011): Jak rozbijesz swą partię, to wstrzymam sprawę prokuratury Japonii przeciw tobie. Campbell przyjechał do Japonii jako potentat Rockefellera, właściciela producenta reaktorów w Daiiczi, General Electric. Inżynierowie ostrzegali o mankamentach reaktora, Rockefeller nakazał wyprodukować. Druga oferta od Campbella dla Ozawy: jak posłuchasz, dostaniesz koncesję na złoża diorytu w Fukuszimie. Dioryt stosuje się w utylizacji odpadów A. Wg Fullforda, dowodzi to spisku, bo układali się przed katastrofą nuklearną.

Wg gubernatora prefektury Fukuszima, wbrew jego zgodzie, 4 miesiące przed katastrofą zaczęto używać paliwo plutonowe w reaktorze 3. Akcje koncernu budowlanego poszły w górę miesiąc przed Daiiczi, a 3 mln domów stoi puste z przyczyn demograficznych. W tym samym czasie Płd. Korea zakupiła tabletki jodku potasu. Więc wg Fullforda, który zna grupy przeszkadzające w rabunku świata, Daiiczi to dalszy szantaż przez banksterów, a najazd na Libię to desprencka ich próba zyskania złóż ropy po odmowie eksportu przez władców bliskowsch. [Wszyscy oni są pod kontrolą banksterów. – PB].

Rockefeller z kolegami w Banku Rezerw Federalnych, kontrolerzy rządu „USA”,  szantażują wybuchem Fudżi 11.4.2011, wg Fullforda. Temperatura wulkanu rośnie, a uczony z U. Tokijskiego zmierzył unikalną falę elektromagnetyczną z HAARP przed trzęsieniem (w Tokai?), która nagle znikła po trzęsieniu. Taka sama fala obecnie skierowana jest na Fudżi.

Wg źródła w Partii Demokratycznej, chodzi o jeszcze większe zastraszenie Japończyków przed podbojem. Trzeba sprawców unieszkodliwić. Dlaczego obcy rządzą Japonią? – pyta Fullford. Elity patriotyczne Japonii coraz częściej zadają to pytanie. W Australii, wojskowy przechwycił e-pocztę między ministrami spraw zagran. i wewn. o decyzji Banku Rezerwy Federalnej USA o zwolnieniu premiera Kevina Rudda, wybranego przez Australijczyków. Czemu zabijają polityków Japonii i szantażują naród? Chiny obiecują zrzec się roszczeń do wysp Japonii, Rosja chce odzyskać Kuryle, a oba kraje robią to, by Japonia wyrzuciła wojska USA. Fullford wyjaśnia różnicę między zwykłymi Amerykanami, przyjaciółmi Japończyków, ale są zindoktrynowani, nie wiedzą co robi ich rząd, chociaż ostatnio budzą sięi między majem a latem, politycy waszingtońscy zostaną aresztowani lub zbiegną z kraju. Do tego czasu będą b. niebezpieczni. Fullford otrzymał 5 e-poczt w poprzednim tygodniu, straszących dewastacją i zatopieniem Japonii. .

Dla międzynarodowych grup zainteresowanych zniszczeniem HAARP, które wywołuje trzęsienia ziemi, tsunami i pobudza wulkany, ludzie Fullforda opublikują lokalizację instalacji. Czoudouim podaje, że siły USA przeniosły swe bazy z Filipin do Tinian jakby wiedząc o nadchodzącym wynuchu Mt. Pinatubo, który przykrył (1991) pyłem obie bazy, układ wojskowy USA-Filipiny zakończył się, co zapowiadał Kongres już w 1983 r. Przed przeprowadzką, władze USA przeszły z tego pretekstu, na zagrożenie wulkanem. Fullford odsyła do wypowiedzi sekretarza obrony USA, Williama Cohena (1997) na portalu Pentagonu: W przyszłości broń elektromagnetyczną mogą być użyć w ataku terrorystycznym, by zmienić pogodę, pobudzić wulkan i wywołać trzęsienia ziemi. Nienawistny syndykat zbrodni, który opanował rząd USA, robi takie rzeczy całemu światu. Dla własnej obrony, świat musi zniszczyć HAARP jak najszybciej.

Wg Czoudouima, klika NWO przyspieszy tempo z utratą władzy i wpływów. Skorumpowani politycy Partii Demokratycznej, parlamentarzyści, premier, ministrowie  i in. osoby wybrane do służby publicznej latają do seks-klubów w Korei Płd. zamiast bronić naród – największa tragedia narodu japońskiego, wg Czoudouima. W l. 1980-ych, Japonia miała najwyższy dochód na głowę, najmniejszą różnicę bogaci-biedni. Od 1989 r. to zaczęło się pogarszać, „USA” zaczęlo zabierać dobrobyt Japończykom. Jeśli będziemy milczeć, Japończycy będą cierpieć na zawsze. Bez naszego oporu, uny wrócą. – mówi Fullford i radzi co robić: po ataku HAARP-em, zwołać media, powiedzieć całemu światu prawdę. Atak trzęsieniem nie był szantażem o pieniądze, bo wg Fullforda potulny premier oddał pieniądze. Wtedy trzeba było go złapać za rękę i oznajmić światu, że to ni enaturalna katastrofa, tylko atak z Ameryki. Jak tylko zachodnie narody dowiedzą się, obalą swe rządy. Fullford powiadomił premiera Japonii, Kana, że to był HAARP, posłał literaturę. Media milczą jednak, zastraszone morderstwami ludzi prasy.

Po nieudanej próbie likwidacji Fullforda, uny pokazują go jako czubka i jak tchórze unikają publicznej debaty z nim. Chowają się, bo wiedzą, że ludzie odkrywszy prawdę znienawidzą ich. Fullford dzieli obecną populację świata zindoktrynowanych przez media i wolnomyślicieli szukających informacji na necie i w książkach.

Czoudouim przypomina, że lokalizację siłowni A wybiera się starannie poza strefą sejsmiczną. A jednak siłownie Niigata, Kasziwazaki, Tokaimura i Fukuszima nawiedziły trzęsienia ziemi w ostatnich 10 latach. Wg Fullforda, to jest wojna kartelu ropy z kartelem nuklearnym. Ilość siłowni A szybko wzrosła w l. 1980-ych, lecz zatrzymała się po Czarnobylu. Wg Fullforda to nie był wypadek. Obcy inżynier o tożsamości wciąż nieznanej był przed katastrofą w siłowni i wykonał 7 nienaturalnych posunięć operacyjnych. Podobnie Gaiiczi to odwet grupy ropy na grupie nuklearnej [Nieprawdopodobne, bo obie grupy podlegają banksterom, żadna inwestycja nie ruszy bez lichwy żydobanksterstwa dla rządu inwestującego w energetykę. – PB]. Fullford ma informacje o alternatywnych źródłach energii i wkrótce ropa będzie zbędna.

Wg Czoudouima, firma TEPCO nie ma nawet atomistów, polega na decyzjach Francji i USA, a kierownictwu nie zależy, tylko zbiera opłaty od klientów elektrowni i płaci skorumpowanym politykom za złą politykę. TEPCO jest największym sponsorem plutokracji i korupcji, kierownictwo chodzi do klubów nocnych, prezydent Szimizu był tam w dniu trzęsienia. Masa ich ludzi nie wie, co robić w Daiiczi, bo to amatorzy. Ich tanie raporty wzbudzają obrzydzenie w Japonii. Cała wierchuszka TEPCO powinna zrezygnować, zdaniem Czoudouima. W takiej sytuacji, przypomina Fillford, b. trudno ludziom uzyskać prawdziwe informacje z mediów. Ale elity polityczne, przywódcy biznesu i wojskowi na całym świecie wiedzą, o co chodzi. Fullford ma z nimi kontakty (CIA, NSA i Pentagon w USA, FSB w Rosji, MI6 w W. Brytanii, bezpieka Serbii i Australii itd.) i planują obalenie tych, co drukują pieniądze.

Czoudouim zauważa, że w takiej wojnie wróg wywraca, szpieguje, korumpuje zdrajców narodu i wsadza ich na wysokie stanowiska, przekupia, a oni idą do seks-klubu. Douglas MacArthur i think-tank GHQ wiedzieli, że z chwilą upadku japońskiej Drogi Wojownika (Buszido), pada Japonia. W tym celu zabrali Japończykom sztukę walki Budo, wstawili klaunów w TV, a kulturę narodu zastąpili sportem, seksem i zdebileniem. Fullford pociesza Czoudouima, że identycznie położyli Amerykanów [To samo z Polakami. – PB]. Na pocieszenie Fullford podaje, że liczba zdebilonych tak narodów spadła do ok. 40, uny są w potrzasku, tracą kontrolę pienądza globalnie, świat się zmienia; Afryka, Am. Płd., Rosja, Chiny, Indie i in. wiedzą, że zła mafia przechwyciła nieszczęsnych w Europie, Am. Płn., Australii, ale oni się budzą. Dla odrodzenia Japonii, Czoudouim widzi powrót Buszido i Bodu. Zaś Fullford radzi od razu reagować, gdy dzieje się zło wokół nas. Fakt, że kwatery światowych organizacji sztuk walki japońskiej znajdują się za granicą świadczy wg niego o tym, że kończy się dominacja Zachodu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/