Julian Rose: “A teraz… nadchodzą Pociski”

Julian Rose: “A teraz… nadchodzą Pociski”

Stany Zjednoczone zamierzają wdrożyć rakietowe jednostki obronne i jednostki sił powietrznych w Polsce. Sekretarz Stanu USA po spotkaniu z polskim Mnistrem Spraw Zagranicznych Radosławem Sikorskim w Waszyngtonie potwierdziła plany, których celem jest zapewnienie wzmocnionej obrony dla Europy Centralnej i Krajów Nadbałtyckich.

Pisze Głos Warszawy, 7 marca 2011: Jak w grudniu ogłosili nasi dwaj prezydenci, planujemy umieścić nową stałą jednostkę sił powietrznych USA w Polsce, zbudować systemy obrony rakietowej w Polsce i zgodnie z pozytywną decyzją NATO rozwinąć plan obronny dla regionu, powiedziała dziennikarzowi Clinton  na wspólnym briefingu z Ministrem Sikorskim przed ich rozmowami. Rosja długo sprzeciwiała się temu projektowi, twierdząc, że może on zniszczyć strategiczną równowagę sił w Europie.

Czy Polska wciąż spodziewa się ataku rakietowego z Iranu? To było wymówką trzy lata temu, kiedy ostatnia tarcza antyrakietowa została zaproponowana Polsce. Wtedy Ambasador Ameryki wskazywał również na Koreę Północną jako na potencjalne zagrożenie Polskiej suwerenności. Co więc dzieje się teraz? Czy wciąż ze strony tych samych „złych krajów” istnieje zagrożenie bombardowań?  Czy ktokolwiek poważnie tak myśli?

Czy obywatele polscy naprawdę życzą sobie obecności rakiet USA na swoim terytorium? Czyjemu interesowi to ma służyć? Nie patrzcie zbyt daleko, w przeciwnym razie moglibyście zauważyć, ze USA ustanowiło już 750 baz wojskowych w 65 krajach na tej planecie i rozlokowało w przybliżeniu ćwierć miliona wojsk do ich ochrony. Personel wojskowy USA jest już rozlokowany w 156 krajach i wywiera on istotny wpływ na rządy tych krajów. To wojskowe imperium posiada 2,4 miliona hektarów ziemi, czyniąc Pentagon jednym z największych właścicieli ziemskich na świecie.

Od czasów II Wojny Światowej, USA zrzuciło bomby na 21 krajów i w tym procesie zabiło lub przesiedliło miliony niewinnych obywateli. USA jest najprawdopodobniej największym zbrodniarzem wojennym na planecie, z wciąż wydłużającą się listą zbrodni przeciw ludzkości.

Tak więc czy Polska życzy sobie być 157 krajem na liście okupacyjnej? Czy ktokolwiek zapytał polskich obywateli o to czy są gotowi gościć militarne i rakietowe kompleksy wśród falistych wzgórz i żyznych dolin ich kraju?

Jest mnóstwo do zrobienia w walce z obozami koncentracyjnymi dla świń prowadzonych przez amerykańskie korporacje takie jak Smithfield, z agrochemiczną/nasienną dominacją amerykańskiego giganta Cargill i z zagrożeniem GMO, które wisi nad tą krainą dzięki Monsanto. Czy obywatele polscy naprawdę chcą także wojsk w swoich ogródkach?

Bierność rodzi obcą okupację. Politycy będą wykorzystywać waszą uległość do swoich własnych celów. Oni marzą o wycieczce do Białego Domu. Dla nich pociski na polskiej ziemi są niską ceną za kawałek Amerykańskiego Snu. Jest za późno kiedy okazuje się, że słodycz tego snu to Aspartam – produkt inżynierii genetycznej, a Amerykanie wcale cię nie kochają. Oni kochają tylko samych siebie. Jest za późno.

PB: Jacy Amerykanie? Kompleks jot, wrzód na USA!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/