“wszędzie dobrze ale w domu zjebanie”

Ale kurwa pierdolicie. . .

9.4.2011
Powiedzcie mi w czym widzicie problem? Że 96 styropianowców jebnęło w brzozę? Ja im tak latać nie kazałem i nie oczekuje od NIKOGO tam latania. Była to prywatna wycieczka “Zimnego Leszka” którą skurwysyn przepłacił życiem. Jego chrześcijańska postawa już nie raz dała o sobie znać gdy w Niemczech nazwano go “kartoflem” czy “po strzałach poznawał, że to Ruskie”. Tak zawistnego człowieka w życiu nie widziałem, i reprezentował on swój “ojczyźniano – bogobojny” elektorat, który z racji emanowania swoim katolicyzmem nigdy nie powinien równać słów “ojczyzna” i “Bóg”. Chrystus rzekł, że jest Panem “królestwa niebieskiego” i jasno rzekł, by oddawać “Bogu co boskie a cesarzowi co cesarskie”.

Czy w USA są jakieś wielkie obchody w Dallas z racji zabójstwa Johna Fitzgeralda Kennedy’ego? Czy w tym kierunku wali się dla niego jakieś gobeliny czy inne pomniki? Polskę teraz terroryzuje 96 rodzin ŚWIĘCIE przekonanych, że są niedowartościowane w swym “bulu” przez Państwo. Skoro tak bardzo ich boli (co jest zrozumiałe) śmierć członka rodziny, to na chuja pcha się na “szkło” by o tym pierdolić 24/7? Czy jak był wypadek w Luwers , CASy, autokaru w Niemczech czy potopu w Bogatyni, to rodziny dostały pierdolone 250 tys. + renta na całe życie? W dupie Wam się już poprzewracało by selekcjonować śmierć ludzi na tych “zwykłych” i “elitarnych”. Elitą się nie staję w wyniku nieszczęścia a poprzez działanie,w wyniku którym społeczeństwo samo ich uznaje za “kastę wyższą”. Dla mnie to były największe hieny (i ich rodziny) i skurwysyny jakie w polskiej polityce się pojawiły. Jątrzyły, dzieliły, by coś sobie naskubać. Taki zadufany debil jak Wasserman zwykłego hydraulika ścigał JW Pan, bo mu wannę źle zmontował. Ja temu skurwysynowi nic zarzucić nie mogłem, bo JW Pan miał immunitet, ale nasza “szlachta” dzieli i rządzi wg własnego widzi mi się.

Cytat:
Straciliśmy sporą część nowej generalicji za Klicha.
Z Kaczyńskim zginął jego protegowany prezes NBP.
PIS straciło wielu ważnych działaczy itd itp

Wiesz, że zginęli z własnej głupoty ładując sie do jednego samolotu? CASa ich miała NAUCZYĆ, ze się razem nie lata ale już Kochanowski zauważył, że “Polak głupi przed jak i po szkodzie”. Naród debili, którego Hitler nie zdążył “wytresować”. Napierdalać się po plecach w tym martylogiźmie się potrafi przez lata, ale zarzucić własną winę. . .”drzazgę w oku swego barat widzisz, a belki we własnym nie dostrzegasz”. . .

Cytat:
Mój dziadek był w wojskach pogranicznych siedział razem z pomordowanymi potem w Katyniu – jednak wśród Ukraińców komunistów też byli ludzie i to znajomi – strażnik pomógł mu uciec dzięki temu ja żyję , żyje cała wieś w województwie lubelskim którą uratował przed Niemcami jedynie swoją znajomością Niemieckiego, ta znajomość uratowała przed Syberią całą jednostkę wermachtu.

Prawda jest taka, że Stalin idiota nie był i nie mordował “dla zasady” ale na “dłuższy termin”. Gdyby nie “czystka” z 38 to całe dywizje by dezerterowały na zachód by walczyć z Bolszewikami i odnowić “Carstwo Rosyjskie”. Morderstwo w Katyniu, miało “upewnić wujaszka Stalina”, że Londyn nie zdąży ratyfikować dokumentu, w którym wysyła swoje oddziały z terenów Rosji do “wojny fińskiej”, z która Bolszewicy z niebagatelnym problemem Linii Mannerheima sobie jednak poradzili, ale troch im to zajęło.

Czemu żaden Polski prezydent nie poleci do Kijowa by uzyskać dokumenty “Banderowców” i gnoi osądzić? Co mnie kurwa ten Katyń boli? Czy rodzinom Syberyjskim wypłacają te 250 tys PLN? Nie, bo nie byli “tą” a “tamtą” elitą. I w dodatku nie są tak zawistni na Rosjan / Niemców / Żydów.

Jebię ten kraj – wróciłem właśnie z nart we Włoszech i kurwa “wszędzie dobrze ale w domu zjebanie”.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/