Arnie Gundersen (13.4.2011): Daiiczi 1000 razy gorsze niż przewidzieli planiści

Arnie Gundersen (13.4.2011): Daiiczi 1000 razy gorsze niż przewidzieli planiści

Podniesienie poziomu 5  (Three Mile Island, TMI) na 7 (Czarnobyl) dla Daiiczi nie zdumiewa go, bo taki poziom katastrofy określił niemal miesiąc temu:

  • 7 reaktorów i basenów paliwa bez chłodzenia, 3 stopienia rdzeni reaktorów, eksplozje basenów… poziom Czarnobyla od paru tygodni.
  • Planiści projektowali najwyżej na awarię 1 reaktora przy 1%  uszkodzonego paliwa, żadnych uszkodzeń osłon rdzenia. Tymczasem mamy ok. 1000 razy gorszy przypadek.

Niepokojące podobieństwa w ww. 3 katastrofach: Rządy i przemysł A kontrolują info, próbują ograniczać emisje, skutki na ludność i czas ewakuacji aż jest za późno. Niepokojące podobieństwa w ww. 3 katastrofach: Rządy i przemysł A kontrolują info, próbują ograniczać emisje, skutki na ludność i czas ewakuacji aż jest za późno. Obecnie nt. Daiiczi rząd nie podaje wymaganych danych, niektóre portale niedziałają. Gundersen ma nadzieję, że dzięki internetowi, niezależne info dotrze do niezależnych uczonych do analizy, łamiąc monopol rządu i kompanii energetycznych na dane. W przypadku TMI oficjalnie nie było ofiar, ale niezależne dane przeczą temu. Gundersen nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania odnośnie zmiany miejsca zamieszkania, odżywiania itp. aż dostanie lepsze dane.Gundersen ma nadzieję, że dzięki internetowi, niezależne info dotrze do niezależnych uczonych do analizy, łamiąc monopol rządu i kompanii energetycznych na dane. W przypadku TMI oficjalnie nie było ofiar, ale niezależne dane przeczą temu. Gundersen nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania odnośnie zmiany miejsca zamieszkania, odżywiania itp. aż dostanie lepsze dane.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/