Amerykańskie oburzenie okładką Angory

Amerykańskie oburzenie okładką Angory

Naszą reakcją powinno być ubolewanie, że takie rządy w Izraelu, że nawet Żydzi boją się krytykować Angorę. Totalitaryzm w Izraelu, przez własny rząd Rabinacki jest większy jak UE w Polsce, szkoda tych zastraszonych, porządnych Żydów. Natomiast Michnik liczy na krytykę ze strony Polaków już wykształconych przez Izrael na antysemitów, że zaatakują!
Cieszę się, że Leszek Bubel już się na takie nr-y nie daje łapać od dawna. Obecnie Polonia jest równie świadoma inspiracji, pozostaje nadzieja Michnika…. do wykorzystania grupa polskiej agentury z okresu PRL-u
Wina “Katynia”, tzn. Sowieci to wyzwoliciele Polski! Napadnięty socjalistyczny Sowiet w 41r przez socjalistyczne Niemcy… śmiechu warte, ale prawdziwe u Aliantów. Jak porządny Sowiet, sojusznik Aliantów mógłby coś złego zrobić, gdy wyzwolił Europę? Od napaści Niemiec na niego zaczęła się II Wojna Światowa, socjalizm to wzór do naśladowania dla UE. Najlepszemu PARTNEROWI W KRYZYSIE NIE MOŻNA WSPOMINAĆ, ŻE POWINIEN ZOSTAĆ OSĄDZONY ZA TEN STARSZY FRAGMENT II Wojny Światowej POMIĘDZY WRZEŚNIEM 39 I CZERWCEM 41r. Te brednie o pomocy w 39r Sowietów, Polsce, w PRL-u budowano na antysemityzmie “Kielc” w okresie trwania Norymbergii i postawienia sprawy “Katynia”, budowano dla przedsiębiorstwa Holokaust z USA. Dla nich Michnika plakat, artykuł to ostatni moment aby okrzyknąć Polskę  /okradzioną przez UE/ za krytykę…. antysemityzm Tuska, obłożyć Polaków karą 60 mld kontrybucji /być może przy aplauzie Buska/ aby nie podnieśli się wobec Niemców i Sowietów. Tak jak USA straszy Świat Sowietami, tak Żydów straszy się również na użytek Sowietów Polskim antysemityzmem. A przecież to co Sowiet zajął w tym fragmencie pierwszym II Wojny Światowej, to zostało mu darowane na Krymie, że w Norymberdze, powinien pożegnać się z trójkątem Królewca i połową odległości granicy do Moskwy z Brześcia i powinien mieć po sadzi e ONZ, podyktowaną treść tablicy …. w jakim celu jechały do Smoleńska najważniejsze osoby w Państwie, bo Miedwiediew z wrażenia, że nie wie… zapomniał jak się nazywa … na szarfie!! Właśnie w tak trudnym okresie upadku Sowietów w Świecie, Michnik ratuje /chce/ Sowietów i wspiera przedsiębiorstwo Holokaust. Antysemityzm /prowokowany/ pomógł odsunąć od Sowietów “Katyń” w Norymberdze i zagonić “Kielcami ” repatriantów Żydowskich do Izraela. Historia po to jest zakłamywana aby się nią posługiwać dalej wobec nie zorientowanych!
Jak tak dalej pójdzie to Żydzi nawet najbiedniejsi nie uwierzą w antysemityzm… bo ci bogaci oraz Rosjanie dawno wiedzą, że w Polsce to najbardziej przyjemny naród, bo wierzą i modlą się do Żyda Chrystusa, szczególnie na Wielkanoc, bo im grzechy łaskawie odpuszcza! Oczywiście pozostał jeszcze Tusk który może napaść teraz na Agorę, aby odwrócić uwagę antysemityzmem swoich żelaznych wyborców od coraz większej indolencji w obronie swojego wizerunku PR, jako największego niszczyciela RP, ziejącego nienawiścią do prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego. – Krzysztof   PS Kiedy ONZ powoła komisję “Katyńską” z Sowietami kolaborującymi z Niemcami w sprawie Holokaustu Polaków, “Katyń” to ich zmowa, robili to na wyścigi!. Alianci /nasz IPN, szczególnie o 100 tyś szeregowych żołnierzach zagrzebanych w Tomsku/ milczą jak szarfa Miedwiediewa!.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/