Wojciech Właźliński: Zniecierpliwieni

Wojciech Właźliński: Zniecierpliwieni

Drodzy Przyjaciele. Przynajmniej dla znających angielski. Proszę zobaczyć to audio-wideo (w j. angielskim)

http://www.youtube.com/watch?v=WDrBh-qMOGY&feature=youtu.be

Jest to w związku: Francja i Wielka Brytania są zaniepokojone nikłymi sukcesami libijskich rebeliantów (kontraktorów. Przyp.ww) walczących z Muammarem Gaddafim. Wzywają sojuszników z NATO do większego zaangażowania w operacji lotniczej Sojuszu nad Libia. W Paryżu doszło wczoraj (13. IV. 11) do spotkania prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy´ego z premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem. Przedmiotem rozmów była pogarszająca się sytuacja w Libii grożąca  “dalsza degradacja sytuacji wewnętrznej […]” ” ( zobacz Gajowkę

Oraz   Nasz Dziennik 14.04.2011

Wygląda na to że aszkanazisci (inaczej starsi bracia jak ktoś woli choć nie zupełnie bo z chazarii)  niecierpliwią się, – pokazaliśmy wam „szok i przerażenie”, „mordy poza-sądowe”, „mordy sądowe”, „szkody uboczne”, „mordy wyznaczonych”, „mordy selektywne”, „nieznani sprawcy”, a wy dalej działacie jak fajtłapy, mimo że cała reszta dała wam wolną rękę przez swoje milczenie. Macie przed sobą jeszcze Wenezuelę i Białoruś, co najmniej, a wy nic z tego nie nauczyliście się.

P/S: Jeszcze jest wiele do wyjścia na jaw z “zasłony dymnej” w zw. z katastrofa lotniczą w Smoleńsku a jeszcze więcej w zw. z katastrofa w Japonii.  (Trzeba do tego dodać terrorystyczne wyłudzanie pieniędzy od zamożnych osób pod groźbą śmierci i zamykanie ust osobom dla nich niewygodnych w legalny i nielegalny sposób – groźby procesem sądowym i groźby zabójstwa ich i ich rodzin, szantaż.  (Jimmy Carter (jego książka) i Kościół Katolicki m. in.)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/