Inspiracja od Krzysztofa

Inspiracja od Krzysztofa

Email 1.4.2011

Dziekuję kol. Piotrowi /obu/ za pracę poszukiwania przyczyn, ….szukanie Polskiej Racji Stanu.
Cieszę sie, że jest zauważony brak nadziei!
Jakoś nie wysyłałem do kol Piotra S. /znanego społecznika/ korespondencji polityczno, społeczno, religijnej.
Ale jak przekazuje sie w miarę wiernie swoje myśli to problemy, różnice w spojrzeniu wyjdą same na widok.
Może w skrócie…
Poznać działanie mechanizmów mediów polsko-języcznych, “wioski Światowej”, które są przyczyną, to ważne.
1. Raport – referat Brygisterowej z lat 40-tych i tezy jej podobnych na zakrytych forach partyjnych, SB-kich, KGB-owskich, Masońsko- komunistycznych bo to jeden kierunek. Koniecznie do przerobienia negatywów na pozytywy!
2. Hasło Urbana… Polska wyrzyga Polskę /przed wyborcze na !-I-szej stronie “NIE” .Koniecznie do przerobienia negatywów na pozytywy!
3. Antysemityzm, antypolonizm, nienawiść rasowa, nienawiść narodowa, szukanie a właściwie sianie strachu i zarazem nienawiści.Koniecznie do przerobienia negatywów na pozytywy!
4. Psucie obyczajów, sumień, poszukiwanie uspokojenia sumienia przez wytykanie innym, szukanie innych gorszych od siebie w tym złego księdza, zakonnika, Kościoła, winić współmałżonka, dzieci, Państwo i nie zmieniać siebie, nie kochać siebie, w koło siebie, nie błagać Chrystusa o to aby oczyścił sumienie i pozwolił w spokoju ducha pracować twórczo dla innych pomimo braku odwzajemnienia od tych którzy powinni dziękować, od tych którzy powinni przepraszać. “Uciecha” pozorna, żę są gorsi ode mnie i zadowolenie, żę oni takimi pozostają!.To cechy ludzkie, posiadać słabości wszystkie z wymienionych tylko w innym “ciężarze”.Koniecznie do przerobienia negatywów na pozytywy!

Karmieni tym wszystkim i jeszcze większymi truciznami duchowymi, mamy fundament “bagna” aby mieć trudności wygrzebać się z tego “bagna”.
Idą święta, minęły rekolekcje, jeszcze echo niesie na falach RM.
Pozostała spowiedź. Literatura po JPII, autobiografie Świętych. Ale jak pójść jak odebrano nadzieję również na to, że w konfesjonale siedzi Chrystus, gdy media zła tak napisały, że ….. siedzi grzesznik, obrzydzono Kościół, Internet /obecnie kończą/, Partie wszelkie, Parlament, Polskę /siedzi w tym wszystko/. Odwrócono uwagę od wartości duchowych na …… przyjemność zła, wydaje się ….. stałego trwania w grzechu i zbudowano nadzieję, że szukanie zła, nienawiść, to droga możliwa w życiu. Dlatego kol. Piotr znajduje ogólnie hasło “brak nadziei” ale wskazuje, że niestety wskazuje, jest beznadziejnie źle.
Nadzieja jest gdy jest człowiek wolny od grzechu, ma nadzieje, że z tej przyczyny, jest nadzieja w łasce Bożej, w słuchaniu podpowiedzi duszy. Słuchać można tego głosu w sumieniu spokojnym, inaczej się nie usłyszy. Taki spokój jest nawet w sytuacji “bez wyjścia”. Ale tylko pod wyżej podanym warunkiem.
W takich warunkach dajemy sobie spokój z tym złym i szukamy wyjścia dla nie zmarnowania życia, które się kończy… młodemu  później, staremu raczej szybciej.
Życie warto poświęcić w dobrej sprawie, trzeba go bronić, również a nie którzy uważają, że głównie, tego wiecznego. Jak kończy sie doczesne to pozostaje, już tylko walka o wieczne… /Kolbe, świeci/.

Czyli praca organiczna nad sobą, bliskimi, rodziną, Ojczyzną, to źródło nadziei, wyzwolenia z 120 lat niewoli, mordu niezłomnych w “Katyniach”, zagrożenie dla Masonerii i ich planów w tych np. 4-ch punktach j.w.
Pobożność jest darem Ducha Świętego, otwórzmy sie na niego, pojednajmy sie z sobą, przebaczmy sobie, siłą Chrystusa w konfesjonale, wybaczmy przeciwnikom, napiszmy list do nich wymieniając zarzuty i przebaczając, aby im dać szanse poprawy. Przestańmy się interesować tym co robią, bo jesteśmy bezsilni, bo pomimo zwrócenia uwagi czynią to dalej, chcą źle czynić. Ale przeciwstawmy sie, dzięki spokoju sumienia…. zrobiliśmy wszystko co można dla nich… zainteresowanie zwróćmy nie na nich lecz na siebie, co mam czynić i z kim aby zmienić to co czynią mnie źle. /Zdania są podzielone…. do płaszcza dodaj im marynarke/ Nie traćmy czasu na obrzydzanie sobie państwa, środowiska, dajmy przykład dobrej pracy. Jak są pieniądze to jest dobrze, wygodnie, ciepło jest na to , na to, na to.
Bieda nas wyzwoli.
Jest bieda. Budżet obciął sponsoring!! Koci kwik.
Robi się równiej…. Nie ma na “Salon”, no juz nie cały. Będzie z biedy Pospolite Ruszenie… znów z “salonu ” przyjdą do nas …. poprowadzić do “zwycięstwa”.

Dlatego uważam tylko poprzedzanie modlitwą spotkań Polskiej Racji Stanu pozwoli miedzy swymi ładować akumulatory i działać twórczo bez “doradców”.
Namawiam do pojednania w rodzinie, z współmałżonkiem, odnowienia “danego słowa”, pokochanie siebie a łatwiej pokochamy innych, naród.
Pretensje do narodu, że daje się oszukiwać? Sytuacja była jak w np. 4-ch pkt w.w.
Całe społeczeństwo zatruto, każdego bez wyjątku, również oszukano.
Dzięki wierze w Chrystusa naród przetrwał. Kościół mamy taki jacy sami jesteśmy, popsuty, ale mamy i dlatego próbują go nam obrzydzić wraz z Polska. Bliskość tych dwóch instytucji i nas przy nich to szansa, nadzieja, dla nas, rodziny, Ojczyzny, Obczyzny, Świata.
Więc wybierajmy sie po modlitwie..
Akurat mam łaskę poznania modlitwy. Jestem we Wspólnocie Krwi Chrystusa, męskiej. Modlitwię zaczynamy od wezwania do Ducha Świętego. Czytamy okazjonalną Ewangelie, staramy się kontrowersyjnie ja zrozumieć. Uwielbiamy Pana. Gdy się pojawią w naszych duszach, dziękujemy, przepraszamy, prosimy, modlimy się w intencjach, rozważamy /różaniec/ w przyszłym tygodniu fragment zastanawiający “Słowa Bożego”, dzielimy się spostrzeżeniami naszego twórczego minionego tygodnia
To kuźnia człowieczeństwa, przyszłość cywilizacji, zagrożenie dla zła- Szatana, Masonerii. Jeżeli kilka razy dziennie nauczymy się takiego sposobu myślenia, podzielnego, planowania, to pojawi się nadzieja nawet w sytuacji beznadziejnej.
Jeżeli w czym kolwiek zbliżyłem się do “przywrócenia” nadziei za wywołaniem do “tablicy” przez e-mail kol. Piotra to cieszę się bardzo. Przepraszam, jeżeli uraziłem, nie byłem zrozumiałym.
Króluj nam Chryste w sercu, rodzinie, Ojczyźnie, Obczyźnie. Krzysztof
PS co z tym Polskim Holokaustem, przedsiębiorstwem? Tam są pieniądze na działalność polityczną, społeczną, odsuniecie groźby wyciśnięcia z nas 60 mld USD, konsolidacji przyjaciół patriotów z innych nacji w tym również oddalenia zamiarów Masonerii z np. 4-ch pkt j.w.
Przesyłam załącznik do wzrostu duchowości na wzór NSJ
Do roboty z nadzieją!.
Honor własny wytrzeć w wycieraczkę przed wejściem do domu Ojczystego /każdego rodzinnego/.Kłócić się – do szybkiego poszukania prawdy i współpracy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/