Skorumpowane prostytutki w zmowie milczenia

Skorumpowane prostytutki w zmowie milczenia

Zbrodnicze władze III RP szykują nam atomowe ludobójstwo: Rząd negocjuje z UE budowę atomowych śmietników, gdzie byłyby składowane radioaktywne odpady z państw tzw. starej UE. W zasadzie te śmietniki będą jedyną pozostałością po atomowym programie Tuska.

Z powodu podpisu Tuska z 2008 r. będziemy płacić UE za emisję CO2, a więc zbankrutuje przemysł, docelowy odbiorca tej energii. Politycy z Sejmowej Komisji Gospodarki potwierdzili informację, że trwają negocjacje dotyczące lokalizacji składowisk odpadów z elektrowni atomowych państw unijnych (Times 19.2.2010). Zaraz potem przez media przetoczyła się fala artykułów propagandowych, jak to współczesne metody składowania tych odpadów są bezpieczne, miłe, przyjazne oraz och, ach. Nic tylko odpowiednie składowisko otworzyć na swej prywatnej posiadłości.

Mała dygresja, bo skoro to takie och, ach, to dlaczego państwa UE same u siebie nie chcą składować tych atomowych śmieci? No właśnie, po co niszczyć własne terytorium, skoro problem można odesłać komuś innemu? Jakiś głupi zawsze się znajdzie i to „kupi” –  ludowe porzekadło. […] oto za łaskawym przyzwoleniem krajów starej UE, Polska pod rządami PO-PSL staje się atomowym śmietnikiem.

Problem „atomu” można rozpatrywać w szerszym kontekście projektowanej budowy elektrowni atomowych w Polsce. W grudniu 2008 r. Premier Tusk bardzo się ucieszył, że Prezydent Francji Sarkozy poklepał go po plecach i z wdzięczności podpisał zobowiązanie Polski do płacenia UE za emisje CO2. Polska tym samym zobowiązała się, że poczynając od 2013 r. będzie stopniowo dochodzić do pełnej płatności za emisje CO2, która w 2020 r. osiągnie 100% planowanych kwot. W l. 2013 – 2020 zapłacimy UE aż 60 mld zł i znacznie więcej po 2020 r. – my, nasze dzieci, wszystkie pokolenia. Pierwsze elektrownie atomowe mają powstać ok. 2020 r. Problem w tym, że do tego czasu zbankrutuje przemysł energochłonny. Eksperci wyliczyli, iż pracę straci ok. 250 tys. pracowników w tym przemyśle. Ponadto utrata jednego miejsca pracy powoduje utratę kolejnych pięciu miejsc pracy w branżach niepowiązanych, a więc na bruku wyląduje łącznie 1,5 mln. pracowników.

Pracownik, gdy nie ma zarobków, nie idzie na zakupy i nie kupuje towarów produkowanych przez innego pracownika. Do tego dojdzie spadek konkurencyjności w innych branżach. W rezultacie nie tylko projektowane elektrownie atomowe nie będą miały dla kogo produkować energii elektrycznej, ale nawet dziś istniejące elektrownie będą miały nadmiar mocy. Mało tego, opłaty za CO2 oraz koszt budowy elektrowni atomowych sprawi, że energia elektryczna w Polsce będzie 2 razy droższa niż w UE, wg ekspertów. Ktoś bardzo nienawidzi nas Polaków.

Z szumnego programu atomowego Tuska, pozostaną tylko atomowe śmietniki tzw. starej UE. Ważne, że niektórym będzie żyło się lepiej. Polska jest bardzo bogatym krajem, więc zapłacimy i za CO2 i znacznie większe pieniądze z in. tytułów. Jest tylko jeden warunek, aby szacowna persona poklepała nasze Słońce Peru po plecach. Kiedy wreszcie Polska doczeka się gospodarza? Wybaczcie mi drodzy czytelnicy ten sarkastyczny tekst, ale takie są fakty?. Autor: piastolsztyn (zredagowany przez: Magda Głowala-Habel, drobne edycje Piotr Bein)

W Japonii problemem są właśnie atomowe śmietniska – mogilniki, w tym duża część zużytego, ale skrajnie radioaktywnego paliwa składowanego na dachach.

Skoro jest to taka zajebista perspektywa dla naszego kraju, to dlaczego kraje starej Europy nie chcą składować tego świństwa u siebie? Powód jest jeden: powoli będą uwalniane blokowane dotąd przez elity patenty energetyczne. Cywilizowany (technologicznie) świat odejdzie od energetyki A, a my zostaniemy skansenem Europy.

Rząd PO i premier Tusk powinni odpowiadać za zbrodnie ludobójstwa przed trybunałem ludowym, z wyrokiem ‘według prawa i zwyczaju wojny’. Organizacja Low Level Radiation Campaign, którą cytowałem wcześniej, bada szkodliwość rozproszonego, rozrzedzonego promieniowania, które jest dużo bardziej szkodliwe niż mówi się to oficjalnie. Znając ‘rzetelność’ i ‘sumienność’ polskich firm trudniących się budowami, liczne katastrofy nuklearne i przecieki z mogilników są gwarantowane! Znamy historię niedoszłej elektrowni A Żarnowiec. Mafiozom z Państwowej Agencji Atomistyki (instytucji założonej przez ludobójczą juntę Jaruzelskiego!) tak się śpieszyło do kręcenia lodów na Żarnowcu, że zapomniano o wszelkich reżimach bezpieczeństwa. Z budowy lokalni watażkowie kradli cement i inne materiały budowlane, dzięki czemu pobudowali sobie domy i wille. W końcu, uchybienia były tak poważne, że z budowy elektrowni całkowicie zrezygnowano. Dziś byłoby podobnie lub nawet gorzej, znając rozmiar korupcji władz.

Wczoraj widziałem propagandowy reportaż na TVN o elektrowni A: beztroscy rybacy łowią ryby w skażonym radioaktywnie zbiorniku wodnym! (rozproszone, rozrzedzone promieniowanie). Takiej propagandy nie powstydził by się Goebbels, Urban, Jaruzel i Wałęsa razem wzięci.

Aby umieścić gdzieś tego typu składowisko, trzeba kupić sobie przychylność lokalną – podkreśla skorumpowany poseł Antoni Mężydło (PO). W zamian za lokalizację składowiska na danym terenie państwo musiałoby zainwestować w infrastrukturę i rozwój regionu, tak jak to jest np. we Francji. Gmina, która zdecyduje się przyjąć na swoim terenie takie składowisko, może liczyć na dotacje w wysokości kilku mln euro. To może skutecznie pokonać opór i strach lokalnej społeczności.

Tuskowi tak się śpieszy do kręcenia lodów na atomie, że zrobiłby z naszego kraju atomowe śmietnisko i korumpowałby miejscowych watażków – wójtów, burmistrzów, wojewodów. Oni wszyscy mają swoją cenę i gotowi byliby zarżnąć nawet połowę mieszkańców swego regionu w imię willi z basenem i kubańskiego cygara w zębach. To skorumpowane prostytutki, których w dodatku obowiązuje niepisana zmowa milczenia – omerta.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/