Sposoby Boże jedyne i najskuteczniejsze

Sposoby Boże jedyne i najskuteczniejsze

Email Iwona ze Szczecina, Niedziela Zmartwychwstania

Panie Piotrze, Z tego co się zorienotwałam jest Pan wierzący. Na radiację i obecne skażenie nic nie pomoże ludzkie działanie i choroby z tego wynikłe są nieuniknione (co nie znaczy że dobrze że oszukuje się ludzi co do faktu skażenia). Jednak są na to Boże sposoby.
1. Błogosławienie posiłków i pomieszczeń i używanie wody, soli i oleju EGZORCYZMOWANYCH.
2.Noszenie medalików z Woli nieba szczególnie chroniących od zła – tj. medalik św Benedykta albo tzw. cudowny medalik (z Matką Bożą na awersie i sercami Jezusa i Maryi na rewersie –  przed noszeniem poprosić o poświęcenie przez księdza.  Takie medaliki powinny się znaleźć też zawieszone na drzwiach do domu (wejściowe, do garażu).
3. Modlitwa, post

Ad.1.
Takie praktyki Boże niegdyś były popularne np. gospodarze co sobotę święcili swój dom i obejście wierząc w Boga sprawcę dobra i wszelkiej pomyślności. Na Wielkanoc do kościoła przyjeżdżano z całym wozem jedzenia a nie z małym koszyczkiem. Dobrzy, święci kapłani popierają te sposoby do dziś – np ks. Piotr Natanek.

Woda Święcona egzorcyzmowana jest to woda poświęcona przez kapłana z nałożeniem na nią egzorcyzmu. Ma ona specjalną moc daną przez Boga do obrony przed demonami. Gdyby kapłan nie chciał poświęcić jako święcona egzorcyzmowana, to w pierwsze soboty miesiąca każdy kto o 10:00 rano zjednoczy się na modlitwie i uprzednio przygotuje w naczyniach, to o tej właśnie godzinie grupa kapłanów święci tę wodę na odległość.

Należy tą wodą kropić ludzi, pomieszczenia, podwórko, meble, pościel, żywność itd. Pomaga odpędzać złe duchy ale też “dezynfekuje” od wszelkiego zła (choroba etc.). Przed wyjściem na dwór kropić dzieci, siebie żegnać się, dzieci błogosławić. To samo po powrocie.

Jest specjalna modlitwa jeśli chodzi o spożywanie posiłków

tekst modlitwy
http://www.zywy-plomien.pl.tl/Modlitwa-przed-posi%26%23322%3Bkiem-.-.htm

Sól, olej – może egzorcyzmować kapłan tylko osobiście. Ten olej ma moc leczącą choroby skóry.

Są orędzia z nieba mówiące o tych sprawach.
http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/

Ad.2.
Są dostępne w internecie św Benedykta – zwykłe aluminiowe po złotówce. Cudowne medaliki bywają różne – czasem są z symbolami masońskimi (gwiazdki 5 ramienne).Szczegółowo o tym mówi ks Natanek:
http://echochrystusakrola.net/natanek.php?nr=54
Ks Piotr Natanek wybija aluminiowe medaliki bez znaków masońskich ale ja znalazłam za 8 zł ze srebra identyczne z tymi ks Piotra (Boży złotnicy też się zdarzają).

Ad.3.
To wiadomo – wiara w dwa w/w punkty wynika ze zrozumienia co uczynił Bóg dla człowieka i co chce bezustannie dla niego czynić – wyprowadzać ze zła dobro. Tragiczna sytuacja w jakiej się znajduje świat jest po pełną kontrolą dobrego Boga bo nic się nie może stać jeśli Bóg do tego nie dopuści. Jest to próba dla nas wszystkich. Dla wierzących czy wiara nasza nas ocali, czy wytrwamy w modlitwie mimo smutku? Dla niewierzących – czy się nawrócą czy potwierdzą wyrok który sami na siebie wydali. Próba którą ludzie sami na siebie sprowadzili bo przestali modlić się, błogosławić (np. rodzice winni znakiem krzyża błogosławić własne dzieci). Msza św została odarta z sacrum, ludzie nie klękają nawet przed Bogiem przy przyjmowaniu Komunii św.  Niebo jest teraz daleko od ziemi a jednocześnie tak bardzo się nad nią pochyla szukając tej reszty wierzących i walczących o prawdę.
Polecam kazanie ks Natanka. Polecam intronizację rodzinną Chrystusa Króla!
http://www.intronizacja.pl/

Polecam różaniec codzienny, codzienną Mszę św. (Jezus uzdrawia duchowo i fizycznie)! Nowennę do wszystkich świętych, do św Józefa, loretańską, do krwi Chrystusa! Codzienne egorcyzmy (do św. Michała Archanioła).

Bóg mówi przez swoich proroków – ostrzega, prowadzi
http://www.otoczyniewszystkonowe.pl/
http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl/
http://echochrystusakrola.net/index.php?str=2011-04-kwiecien
W każde objawienie prywatne może wkraść się szatan który jest mistrzem kłamstwa, a jednak jest w nich ogólne przesłanie to samo –  koniec jest bliski.

Ludzie modlą się o Polskę, świat, pokój – jerycha różańcowe etc. Ludzie stosują posty np. za ojczyznę, za pokój – środa i piątki woda i chleb.

Im gorzej tym lepiej – mają rację Ci źli – szatan znowu kręci na siebie bicz (jak przy śmierci Pana Jezusa), nakręca spiralę zła, ale to źle się dla niego i jego poddanych skończy. My wierzący nie możemy stracić nadziei i wiary w Bożą Opatrzność. Jak biblijni 3 młodzieńcy, którzy nie spalili się w piecach. Czy nasza wiara może nas doprowadzić do absurdu pokoju serca mimo nadchodzących wydarzeń? Oczywiście – święci niektórzy marzyli by żyć w naszych czasach i złożyć taką ofiarę z siebie. To trudne do przyjęcia bo nasze drogi nie są drogami Pana. A jednak wierzący zostaną napełnieni pokojem i zrozumieniem sensu tego co już się dzieje –  wydarzeń apokaliptycznych oczyszczających świat z grzechu.

Myślałam już dość długo żeby do Pana napisać. Walczy Pan o prawdę dla tak wielu. Jak pisałam strona walcząca orężem modlitwy, postu również nie stoi w miejscu. A Bóg czuwa nad tym wszystkim – musimy tylko mu zaufać i robić swoje.

Jezu Ufam Tobie!

Alleluja,

Iwona ze Szczecina
matka trojga dzieci

p.s.
Wody egzorcyzmowanej używam już od kilku miesięcy (od stycznia), dom i my święcony codziennie, jedzenie po każdych zakupach. Przed posiłkami modlitwa, ale też nauczyłam dzieci żeby to robiły same (modlitwa i woda są na stole w kuchni, dodatkowo woda w kubeczkach jest w kilku strategicznych pomieszczeniach (kiedyś używano wody święconej w domach, w niektórych przy wejściu były nawet specjalne pojemniczki), wspólna modlitwa. Stosowaliśmy Pana zalecania przez długi czas ale na stałe nie da się (szkoła, praca) a żywność i tak ulegnie skażeniu. Obecnie sądzę, że sposoby Boże są najskuteczniejsze.

PB: Droga współ-Szczecinianko! Zgadzam się, po emisjach uranu i transuranowców jak pluton tylko Bóg nas może uratować. Niech Ci Bóg jeszcze większą gromadką pociech wynagrodzi. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla całej Rodzinki. Chrystus Zmartwychwstał!!!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/