Dr Helen Caldicott o Daiiczi i plutonie

Dr Helen Caldicott o Daiiczi i plutonie

http://www.youtube.com/watch?v=IdtEzhUORGA

Gallus: Przetłumaczyłem dla was nagranie z konferencji z doktor Helen Caldicott, jej wypowiedz obejrzało w Internecie w ciągu kilku dni kilkaset tys. osób na różnych kanałach. Jako, że nikt nie przetłumaczył tego na język polski, więc ja się poczuwam do tego aby was poinformować. Możecie ściągnąć ten film poprzez wtyczkę do przeglądarki mozilli firefox. Pozwalam na umieszczanie tego tłumaczenia na waszych kanałach na youtube, proszę was również o to, abyście pokazali ten film 10 minutowy całej waszej rodzinie, waszym dziadkom, kuzynom itd. a jeśli nie będą słuchać to ich zmuście… film jest tak przetłumaczony aby nawet 10 letnie dziecko mogło zrozumieć czym jest „atom”. Również pozwalam, na ściąganie innych moich filmów.
Fragment: Jednym z najbardziej niebezpiecznych pierwiastków jest Pluton, Pluton był bogiem świata podziemnego. Jedna milionowa grama, jeśli go „wdechniesz” może spowodować raka. Hipotetycznie, jeden funt (prawie pół kg- 453 gramy )równomiernie rozprowadzony, może spowodować raka u każdej osoby na globie ziemskim. Każdy reaktor (w FUKUSHIMIE) posiada 250 kg Plutonu. Potrzebujesz 2.5 kg aby wyprodukować jedną bombę atomową (mocy tej, która wybuchła w Hiroshimie. …w każdym rdzeniu reaktora jest tyle promieniowania, ze każdy z nich wyprodukuje TYSIĄĆ BOMB, które spadły na Hiroszimę. Obecna sytuacja jest największym zagrożeniem dla życia ludzkiego na ziemi jakiego świat nie widział. Oprócz codziennej groźby wojną nuklearną…Pani Doktor również sugeruje, że elektrownia nie została zniszczona przez tsunami, ani przez trzęsienie ziemi, ponieważ elektrownia musiała być zbudowana jako konstrukcja odporna na działania przyrody. Na moim kanale będzie więcej takich „smaczków”… Adolf Hitler: prawda jest, że w wielkim kłamstwie zawsze jest pewien element wiarygodności, albowiem szerokie masy narodu w głębi emocjonalnej sfery swej natury nie tyle są świadome i celowo złe, ile łatwo ulegają zepsuciu; tak wiec w swoich prymitywnych umysłach łatwiej padają ofiara wielkiego kłamstwa niż drobnego, bo same często uciekają sie do małych kłamstewek, w drobnych sprawach ale wstydziłyby sie posługiwać wielkim kłamstwem. Taka nieprawda nigdy by im nie przyszła na myśl i nie uwierzą, ze ktoś inny miałby czelność haniebnie przekręcić prawdę… Najbardziej bezczelne kłamstwo zawsze zostawia po sobie ślad, nawet gdyby je przygwożdżono.
JAK TAK SŁUCHAM HELEN CALDICOTT, TO ODNOSZĘ WRAŻENIE, ŻE WYWOŁUJĄ WIELKIE TORNADA TERAZ W AMERYCE PÓŁNOCNEJ, ABY JAK NAJBARDZIEJ ROZPYLIĆ CZĄSTECZKI RADIOAKTYWNE.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/