Sprawa Stolzmana (i KW Kasprzyka)

Sprawa Stolzmana (i KW Kasprzyka)

Krzysztof W. Kasprzyk <kawukas@hotmail.com> email 5.5.2011 do Krzysztof Cierpisz, ktory rozeslał artykuł: Posluchaj antysemito  ! nie waz sie pan wiecej przysylac tego gnoju chorych urojen.

PB: Ajś, nieładnie, Panie Kasprzyk… Judeocentryk z Polin? Do Czytelników: czy ktoś wie kto to Pan Kasprzyk?

Ź (korespondentka Cierpisza): Rany Boskie – Pan koresponduje z konsulem ZydoPolonii w Nowym Jorku? On moglby Pana zabic jak muche, to takie proste dla nich. Ciekawe jak sie on nazywa. Gdzie on teraz jest?

K. Cierpisz: przecież można zapytać o  to konsula, ważne aby z zrobić w świetle reflektorów, Zyjemy w czasach TRANSPARENTNYCH, zapytać MSZ  a nawet zgłosić na policje w USA , bo treść ma charakter groźby i ja – z powodu treści odpowiedzi  – czuje się zagrożony. Potrzebuje ochrony policyjnej.

PB; Zgłoś na policję w miejscu zamieszkania.

Aleksander graf Pruszynski: Chyba ta pani, nize ja racje, widzialem go na Krakowskim Przedmiesciu z miesiac temu i kilka razy krzyknelem glosno ludzi oto czolowuy -szabas goj- wkurzyl mnie i krzyknal szut up you mother fucker ale dobrze wiedziec jaki ma e- mail- Nie wiem co robi w MSZ-cie ale sie dowiem.
Krzysztof (inny jakiś): Mam zwyczaj o takich sprawach informować IPN. Mają dawno info z portalu Afery Prawa /szerzej o dyplomie/. Zdzisław prawdopodobnie został zasztyletowany w Słupsku na dworcu w 90 roku, leży na cm. Żydowskim  w Warszawie z żoną która zmarła w domu pomiędzy dogrywką z Wałęsą, gdy dowiedziała się w kościele /metryki chyba lewe/, że jest przykro, że parafianin podaje mgr gdy tak nie jest. Pochowana po katolicku, latami nie wolno jej było wychodzić z domu w soboty i niedziele bo chodziła do kościoła. Zdzisław miał dyplom lekarza po tym jak nie zdał egzaminów wstępnych na AM w Szczecinie to kazał przysłać z Poznania, był lekarzem /felczerem w Sowietach, w domu “skrobał”/ na izbie przyjęć w Słupsku. Uczył Alka w 7 roku hymnu i wciągania flagi, w Gdańsku przegrał wybory w “Młodzieżówce” ale ojciec obecny, cisnął papachą ze słowami zobaczymy i szybko zwołano następne zebranie, wybrano Alka.
Syn za ojca nie odpowiada, ale widać korzysta. W Koszalinie prześladowani w PRL i oflagach mają jeden związek…. prześladowanych w PRL brak!!. W Gdańsku po przesłuchaniach /pomnik w Sopocie/ doczekała procesu “INKA” Szyndzielorza, zakopana jednak jak pozostali na śmietnisku w Brzeźnie. Prokuraturę PRL-bis zakładał Zdzisław w PRL-u. Ziobro budował partię i to jego błąd, trzeba było budować prawdę a był izolowany, nie było audiencji, szkoda, że nie posadzili go za “laptop” na oprzytomnienie. Sąd, Prokuratura to zawód do robienia pieniędzy, do czasu nie zawisły jak wielu tyranów.

PB: informować IPN — czy nie IPN powinien informować nas?

Zbigniew Juźków:     Oto tresc maila jakiego wyslalem do adresata kawukas@hotmail.com :   I CO ZYDZIE – PRAWDA BOLI ?    PAN KRZYSZTOF CIERPISZ PRZYSLAL TOBIE PRAWDE: TEKST O IZAAKU STOLZMANNIE I JEGO SYNALKU “ALEKSANDRZE KWASNIEWSKIM”.    A TY ZARAZ ZYDKU PISZESZ ZE ANTYSEMITA I TAK DALEJ… CO TALMUD SIE KLANIA ?  WASZE  ZBRODNIE  MORDERSTWA BEDA UJAWNIANE I NIE UNIKNIECIE KARY – ZAPAMIETAJ TO SOBIE !     SZALOM !

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/