Mentalność ludziofca

Mentalność ludziofca

Mike Adams 5.5.2011, przekład-skrót i współkreacja Piotr Bein

Trwające łgarstwa rządu USA nt. żywności, bezpieki, polityki… ogłupiają ludziowców. Jak można połykać oficjalne info tak naiwnie i dokumentnie, nie kwestionując wiarygodności? Mózg ludziowców filtruje info na podst. źródła: ufa żondą, instytucją, mendią, doktorą, łóczonem i karzdemu w krawacie. Normalny inteligentny zadaje pytania.

Uny pravde cipowią

Ludziowce wierzą, że rząd, mendia czy intytucja może łgać, ale nie łga z honoru. Oczywiście nie ma zapisu tego honoru ani rozliczania. Jest tylko ślepa wiara ludziofca: mendia nigdy nie kształtują wiadomości i donoszą tylko fakty bez ukrytych motywów zysku komercyjnego czy politycznego. Co najmniej połowa ludności tak myśli i nie wie o tym, uważając się za racjonalnych, krytycznie filtrujących przychodzące info, żeby nie wiem jakie to było dezinfo. Naprawdę, ludziowce automatycznie odrzucają info, które niepochodzi ze źródeł oficjalnych.

Przykład: ludziowiec słyszy, że krasnal zabił Osamę. Odciski stopek znaleziono przy zwłokach – dowód niekwesionowany, poparty w in. kanałach telewizornych ścieków i na unytach. Nie ma sensu debatować z ludziofcem: fakt jest telewizorny i monitorny, więc niezaprzeczalny – odciski stopek pokazano nawet w podczerwieni i ultrafiolecie, z ukrytą nazwą krasnal.

Ludziowiec przekonany oficjalną wersją 11 IX wie, że krasnale robią wszelkie szkody, skoro potrafią porwać samolot i walnąć w WTC 1 i 2. A WTC 7? A „zawalenie się” z szybkością wolnego spadania, a „stopienie się” stali? Nie zawracaj głowy, werdykt żont opublikował, przyjmij nowe prawa fizyki od 11 IX! To jakiś kult, magia zaczarowania wyznawców przez waadze i mendia. Więc jeśli prezio O-bomba oznajmi, że ufoludki wylądowały na trawniku Białego Domu i wyborcy, którzy nań głosowali mogą się unieśmiertelnić w ufo, miliony ludziofcuf uwierzylyby, czciły O-bombę jako kosmicznego świętego… Audycja Orsona Wellsa ogłosiła inwazję kosmitów i niszczenie metropolii.. tabuny ludziofcuf uwierzyły… bo przyszło z radia, wiarygodnego.

Spiski istnieją od czasu, gdy zebrały się co najmniej 2 osoby przeciw innej. Dziś zachodzi to niemal na każdym zebraniu za zamkniętymi drzwiami, a drzwi coraz więcej w coraz piękniejszych budynkach. 33 „teorie spiskowe”, które okazały się prawdą. Nie wszystkie teorie spiskowe są prawdą, ale i nie ma sensu zasada nie wierzę w spiskowe teorie dziejów. Dziś jest to wizytówka ludziofca.

Najpopularniejsze u ludziowcuf

Scypionki są dobre – bo tak mówią doktory i agencje ohrony zdrowia.

Gospodarka ma się dobrze – a dług USA 14 bln $ rośnie codzień naliczaną lichwą.

Rządy  i korporacje chcą naszego dobra – Wielka Farmacja szuka leków, żeby chronić nasze zdrowie. Rząd dwoi się i troi żeby nam pomóc. Powinnniśmy zamknąć się i dziękować.

Nic się nie wyczerpie, ropa ani surowce – Nigdy nie zabraknie ropy, gazu, gleby, zasobów naturalnych. Używaj i wyrzucaj!

Dodatki do żywności i wody są dobre – inaczej władze by ich nie zatwierdzały.

Nie ma leku na raka – bo jeśli by był, to to by nie było raka, no nie? Nasi uczeni znają wszystko, co trzeba.

Nie ma in. życia w kosmosie – mowa inaczej to absurd, jesteśmy jedyni jakimś cudem, na Marsie nigdy nie było życia.

Zioła i zielenina nie mają wartości medycznej – tylko konwencjonalna medycyna! Bo tak mówią doktory. Zielenina to tylko kalorie.

Jak zostać człowiekiem

Większość inteligentych, sceptycznych myślących, była ludziofcami, aż obudzili się i zaczęli kwestionować:

 • Czemu 20 różnych mendiów donosi identycznie?
 • Czemu Wall Street ratują bilionami, a Amerykanie oddają forsę do Waszyngtonu? Skoro Waszyngton stwarza góry forsy z dnia na dzień, po co podatki?
 • Czemu dept. rolnictwa USA spiskuje z GMO-owcami i zatwierdza nasiona GMO, skoro nie ma naukowego dowodu bezpieczeństwa GMO na dłuższą metę
 • Skoro rtęć należy do najbardziej trujących, po co wsadza się ją do plomb dzieci?
 • Skąd naprawdę pochodzi fluor w wodociągach? Jeśli jest tak dobry, to czemu należy do towaru niebezpiecznego, wg EPA?
 • Co się zdarzyło 11 IX, jak zawalił się WTC7  bez uderzenia przez samolot? Czemu posprzątali gruzy bez zbadania?
 • Czy scypionki są naprawdę bezpieczne? Gdzie badania porównawcze zascypionych kontra niezascypieni. Czemu ni ema takich badań?
 • Czemu przemysł rakowy bardziej intersuje gadanie o leczeniu niż skuteczne leczenie epidemii? Czemu nie chcą mówić o rakotwórczych chemikaliach i radiacji, o anty-rakowej witaminie D?
 • Czemu można dodawać trucizny do żywności? Czemu nie ujawni się prawdy o aspartamie i zagrywkach agencji żywności FDA? Czemu FDA prześladuje lansujących zdrowie?
 • Czemu państwo policji medycznej używa broni, by zmusić rodziców do leczenia dzieci? W jakim to systemie opieki nad zdrowiem trzeba spędzać karabinem maszynowym na leczenia?
 • Po co Clinton zbombardował Sudan w środku afery rozporkowej z mosadziakową Monicą Lewinsky’ą? Czemu Obama ogłasza śmierć Osamy w środku kryzysu z metryką urodzenia?
 • Czemu agencja USA od dragów, DEA wciąż toczy wojnę z dragami, skoro jej nie wygrywa, a tylko zaludnia więzienia i wzbogaca kartele dragowe?
 • Czemu bezpieka transportu, TSA wciąż sięga nam w majtki, skoro bin Laden jest trupem po raz 12-ty?

Obudzeni

Alex Jones, Jeff Rense, Charlotte Gerson, Jonathan Landsman, David Icke, Jesse Ventura, Gerald Celente, Ron Paul, Robert Scott Bell, Dr Busby, Dr David Duke, Dr Andrew Wakefield, Suzanne Somers, Dr James Forsythe, George Noorey… W Polin Prof. Majewska, Dr Jaśkowski, Dr Brzecka, Dr Kozłowski, Dr Ratajczak, Dr Szcześniak, mgr. inż Cierpisz, Poliszynel, MonitorPolski, Zagrypiona, Vismaya, 7777777blog, Kefir2010, Globalna Świadomość, Icke-owcy, Grypa666… i wieeelu in. z tego powodu Wykluczonych. Widać związek? Niemal każdą z tych osób próbowano usunąć na margines, ośmieszyć. Atakowano ich, grożono śmiercią, obsmarowywano, bo inteligentnie zakwestionowali rzeczywistość. Nie musimy zgadzać się z każdym ich słowem, ale mają odwagę zadawać pytania istotne dla przeżycia narodów i ludzkości.

Są zupełnym przeciwieństwem ludziowcuf, w przypływie frustracji psioczą na ludziofca, bo tamuje postęp i walkę z draństwem. To są prawdzi sceptycy świata. Są atakowani, bo świat jest tak zanurzony w łgarstwie i spiskach, że system toleruje jedynie ludziofca. Pozostali zagrażają waadcom mocą swą najwyższą – świadomością. Dlatego waadze, mendia, bankstery, korpuracje tak boją się, że wykluczeni obudzą resztę – zniewolonych, zaczarowanych w Matrixie, ze słuchawkami w uszach idących do urn wyborczych.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/