Dzieci amerykańskie królikami doświadczalnymi scypionek na wąglika?

Dzieci amerykańskie królikami doświadczalnymi scypionek na wąglika?

B. niebezpieczna szczepionka na wąglika, która u dorosłych spowodowała pójście do szpitala, okaleczenie na całe życie a nawet zgon,, ma być teraz wypróbowana na dieciach, jeśli dept. zdrowia USA (DHHS) przeforsuje swój plan. DHHS formułuje możliwe próby na dzieciach  jako przygotowanie do obrony biologicznej, ale ignoruje zagrożenia od szczepionki na wąglika i budzi pytania nt. spolecznej wybiórczości do testów, z upatrzonych grup wiekowych i rasowych — od ponad stu lat hańba służb zdrowia USA.
Nawet podczas terrorystycznego rozsyłania wąglika do wiodących kongresmanów w 2001 r. po 11 IX [przez Al CIAidę i Mosiad, w próbie siania paniki przed terroryzmem islamskim – PB], lekarz Bill First, wtedy lider więkoszości w Senacie USA, nawoływał do sotrożności w stosowaniu szczepionki na wąglika. Powiedział CNN: Istnieją prawdziwe, b. niebezpieczne skutki uboczne tych szczepionek i każdy, kto je dostanie, musi zostać o tym poinformowany. Nie zalecam powszechnych szczepień. Mają zbyt wiele skutków ubocznych i jeśli szansa ekspozycji jest ograniczona, skutki te przeważą nad potencjalnymi korzyściami. Raport (2007) z Ośrodka Kontroli Chorób USA (CDC) wraz z Ośrodkami Zdrowia Szczepionkowego dept. obrony i grupą pilnującą poczynań rządu, Government Accountability, oszacowały: 1-2% zaszczepionego wojska dostało poważnych, ujemnych skutków, które mogą skończyć się kalectwem lub śmiercią.

Jeśli taka szczepionka ma być próbowana na dzieciach, to na pewno nie na dzieciach rządowych oficjeli ani wierchuszki firm  farmaceutycznych. W niesławnych 40-letnich doświadczeniach Tuskegee, służba zdrowia USA odmówiła leczenia syfilisa zarażonym murzynom, by oceniać skutki choroby.  Obama przeprosił (październik 2010) Gwatemalę za testy w l. 1940-ych, w których służba zdrowia USA rozmyślnie  zaraziła sufilisem 700 więźniów, żołnierzy i pacjentów z problemami emocjonalnymi i mentalnymi syphilis, przez prostytutki i wprowadzanie bakterii bezpośrednio na rany na ciałach ofiar. Na początku l. 1960-ch w szkole nowojorskiej, dzieci chore umysłowo  celowo zarażono zapaleniem wątroby, by obserwować chorobę. Próby CDC (1978)  szczepionek na wirusowe zapalenie wątroby typu B poszukiwały ochotniczych rozwiązłych homoseksualistów-mężczyzn miały interesujące powiązania z HIV do tamtych czasów rzadkiej oportunistycznej choroby związanej z wirusem AIDS. CDC i Kaiser Pharmaceuticals zaaplikowały (1990) 1500 czarnym i latynoskim niemowlakom 6-miesięcznym nielicencjonowaną szczepionkę na odrę, bez zgody rodziców. Więcej o tym horrorze scypionkowym.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/