Bolek z Australii: Promieniowanie alfa podwyższone 10-20 razy

Bolek z Australii: Promieniowanie alfa podwyższone 10-20 razy

Email do Piotr Bein 25.4.2011

Panie Piotrze. Ma Pan racje, promieniowania ALFA oficjalnie nikt nie mierzy a to właśnie Mox, Pluton i Uran emituja to promieniowanie powodujące najwieksze szkody; białaczki, raki itp. Nie jest prawdą, że tego promieniowania nie da się zmierzyć. Do tego służy detektor ALFA a te są produkowane i sprzedawane. Zadzwoń tam sam i spytaj o kupno takiego detektora z katalogu w cenie od 500 do 1100 US$. Problem w tym, że aby Ci go sprzedano MUSISZ mieć  pozwolenie na jego kupno od Rządu USA !
Sprawdź to sam a o tym się tam dowiesz.  Wiem więc jakie promieniowanie jest  w Brisbane i jakie było. Alfa jest podniesione średnio 10 razy, chwilami do 20 razy i było chwilami dużo więcej zanim się nie zaczeło wyrównywać. Gamma praktycznie nie ma u nas a przynajmniej jest niewykrywalne przez mój detektor GAMMA ale ono nie takie ważne. W TV Australia od dawna an słowa w tym temacie. Ja […] ten detektor ALFA też mam. Podziwiam Twoją odwagę i sam wiesz na jakie ryzyko się narażasz.

PB; Dziękujemy, prosimy o częstsze wyniki pomiarów. Grypowicze666 wiedzą od początku od Tedda Weymana i Dra Chrisa Busby, że są aparaty pomiarowe alfa, ale trzeba też się znać na tych pomiarach. Poza tym trzeba wykryć, jakie są izotopyw opadach z Daiiczi, bo niemal każdy inaczej działa w organizmie. Jeśli na półkuli płd. promieniowanie afla wzrosło 10-20 razy, to ile na północnej?

Tedd Weyman: Plutonu, uranu i zubożonego uranu można się było spodziewać ze stopienia 3 reaktorów Daiiczi, gdzie osłony uległy uszkodzeniu. Ale jest też możliwe, że jest to zanieczyszczenie mezosferyczne po bombardowaniu Libii bronią uranową. Albo to i to.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/