Bolek z Australii: Zawały po “antybiotykach”

Bolek z Australii:  Zawały po “antybiotykach”

Email do Piotr Bein 26.5.2011

Druga rzecz, to antybiotyki, którymi naszpikowali mnie w szpitalu, śmierdzące acetonem a po nich 5 zawałów w ciądu 4-ech miesiecy gdyż to one powodują skrzepy- stwierdzone w drugim szpitalu 3 cm od serca, a te skrzepy powodowały zawały. Nigdy wcześniej ani wyższego ciśnienia ani choró serca. Pozbyłem sie tego szpitalnego “prezentu” z pomocą 150 pijawek w Malazji.

Geiger mam dobrej jakości po emerytowanym profesorze z Uniwerku zajmujacego się radioaktywnością.
Na pomiarach nie znam sie za dobrze wiec nie podaję wskazań geigera w jednostkach bo nie mam pewności ale nie trzeba tego znać a wskazania w domu, czy po prostu ręką zakryć okienko detektora i  porównać z odkrytym okienkiem. Alfa nie przechodzą nawet przez papier i dlatego przez nieświadomych lekcewazone, ale wdychane, zjadane, wypijane są zabójcze i lepiej wiesz to sam. To nie tak, że tysiące, miliony MOGĄ chorować,- będziemy milionami zdychać i to niedługo.
Podczas awarii w Czernobylu byłem w BRD. Tam też był gruby przekręt. Niby awaria była 26.04 1986 a żółty popiół radioaktywnego grafitu był w Worms- 1600 km w prostej linii od Czernobyla już 4 dni wcześniej 22.04 i to grubo na wszystkich dachach samochodów. Dobre- popiół na 4 dni przed pożarem i 1600 km dalej.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/