Jak uratować Okrągły Stół, który zrobiono z … Wielkiego Kantu?

Jak uratować Okrągły Stół, który zrobiono z … Wielkiego Kantu?

Roman Kafel,  Dallas (Texas), maj 2011

Kto by się spodziewał, że taka światowa i libertyńska banda tak alergicznie zareaguje i rasistowsko na etniczność, bo przecież to – co łączy te dwie grupy – to przede wszystkim tylko wspólne polskie pochodzenie! Oto jest pytanie, na które usiłują odpowiedzieć tabuny dyżurnych naganiaczy i strażników Układu! Panujący nam niemiłościwie od czasu Wielkiego Przewału, ów sklecony  na poczekaniu mebel , raz po raz nakrywający  się nowymi emanacjami i rożnymi – coraz to nowszymi –  wcieleniami  tej samej Mafii Złodziei, Morderców i Oszustów,  zdaje się już rozlatuje, a ci którzy z niego nieźle pożarli wpadają w panikę, że się im to  kończy.

Wbrew pozorom to bardzo mądre rozwiązanie – taki okrągły stół. Nie ma przy nim stron, ani pierwszego , ani ostatniego, ani wysokiego, ani niższego końca. Podmiana obsiadających też zachodziła porządnie i bez przepychanek, nikt nie musiał się przeciskać pod ścianami i deptać odcisków już siedzących … dostęp był z każdej strony i co najważniejsze kropić święconą wodą można było nad każdym kantem.

Tak ustawiona na okrągło biesiada funkcjonowała doskonale prawie 20 lat. Jak któraś z nóg okazywała się chroma to ją pod stołem wymieniano – zagłuszając robotę  chóralnym śpiewem, powtarzając kilka razy: niebo gwiaździste nade mną – ci spod Cyrkla i winkla, ….. na co  ci spod Tacy, Korka i Rozporka odpowiadali …,,Modl sie za nami!,,, co uspokajało natychmiast wątpiących w uczciwość i spontan, czyli dozgonną wierność i umiłowanie demokracji – Mafii zwanej dalej Ukladem Magdaleńskim.

Stoi sobie lata i służy dobrze ten mebel , przy  którym wyżywiły się – ba spasły, jak wieprze – całe plejady najgorszych SS-ynów …  znanych z imienia I nazwiska większości Polaków, na widok których …. mogą tylko zgrzytać zębami.  I czekali leniwie Szalbierze Okrągłego Stołu powtarzając magdaleńskie gusła stare i uznane,  aż się doczekali …… że Polacy w końcu upomnieli się o swoje, czyli na razie…. o ulice! Ooooo,, ulicy się im zachciało????? Ooooo?? Przecież wiadomo od Rakowskiego, że …. Kto ma ulice … ma władzę. A stąd do kamienicy …. szat, prast! I ho hoooo! Nigdy!!!!!! Ryknęli Stolniki Magdaleńskie!

I Mafia Polityczna Rządzącego Polską Układu za nimi zaczyna porykiwać … i szykuje się do obrony … na razie porykuje na kiboli i akademików … że zatrzymam się na tych dwóch – wydawałoby się tak od siebie odległych środowiskach polskich.  Może  przeciętny Polak nie wie … ale  nasi Niemiłościwie Nam Panujący dobrze wiedzą … co łączy profesorów KUL-u, reżyserów, studentów  i bezrobotnych posiadaczy dyplomów wyższych uczelni w Polsce … z kibicami Legii, Widzewa,  czy Wisly.

Kto by się spodziewał,  że taka światowa i libertyńska  banda  tak alergicznie zareaguje i rasistowsko na etniczność, bo przecież to – co łączy te dwie grupy –  to przede wszystkim tylko wspólne polskie pochodzenie! Otóż włączono megafony, mikrofony, ekrany, parawany i szlabany, włączono głośniki, prokuraturę i zamknięto bramy stadionów i namierzonych organizatorów i malkontentów oraz  natychmiast rozpoczęto stare gusła sprawdzone przed każdą Selekcją Swoich chętnych do koryta zwaną dalej Wyborami… Że niby to jest Elekcja – a nie Selekcja … Zaczęto też teraz troszkę  wcześniej ,  właśnie okrągłostołowa Banda rozpoczyna swoje Godzinki Medialne i Operatywne … wyjąc … Niebo Gwiaździste nad Nami …a druga połówka Módl się za nami ….. ale….. oto ……. zaczyna się coś niedobrego!

Oto ta uspokajana wyciami Módlsięzanami ….  milcząca i potulna, słuchająca czczych obietnic od 20 lat … ta walona sloganami i tandetą, karmiona owiniętym w plastik gównem ulica zaczyna  śpiewać ….. paskudnie i obrzydliwie odśpiewując …. w dodatku na  tą samą nutę ….. Pocałujta w dupę Wójta…! I co???….. dziwicie się, że ich szlag trafia???? Jeśli strach staje się mniejszy od Pały .. nie zastąpi jej  nawet Pastorał!  Sojusz Pały z Pastorałem przestaje zatem  mieć  jakikolwiek sens.

Wolny wybór wolnych ludzi dziś – to nie żadne głosowanie nie zmieniające nic  i niczego, a tylko dające wygodny pretekst legalności rządzącej Mafii. Odważny i wolny wybór dziś – to Całkowity Świadomy i Dobrowolny  Bojkot Zla! Bez względu na jego rozmiary … bo Zło – nawet najmniejsze – jest zawsze i tylko zwykłym ….. Złem! Jakakolwiek kolaboracja, ”próba jednoczenia” pod sztandarami i włączanie się w Obrzydliwą Selekcję obojętnie pod jakimi auspicjami, sztandarami, racjami i intencjami – jest po prostu zwykła kolaboracją i zdradą Polskiej Racji Stanu.  Jest Służbą ZŁU!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/