Bolek z Australii: radiacja alfa, scypionki i jod

Bolek z Australii: radiacja alfa, scypionki i jod

[…] Wiesz już, ze mam dobry sprzet f-my Eberline z detektorem Alfa co pozwala mi na ciekawe obserwacje.
W kwietniu bywały chwile, że promieniowanie było co najmniej 30-to krotnie wyższe, chwilami niewielkie- różnie. Dziwne do dziś jest, że jeśli wiatr zamiera i listek sie nie poruszy, promieniowanie zanika. Gdzie się podziewa? Jesteś już fachowcem w tym zakresie a ja chłopek roztropek, ale może znalazłem wyjaśnienie a Ty mnie oświecisz czy mam rację? Więc gdzieś wyczytałem, ze cząstki uranu, plutonu, Mox, gnane wiatrem tak samo się same rozgrzewają jak z nich zrobione pręty paliwowe w reaktorze pozbawione chłodzenia.
Brak wiatru w przyziemnej strefie to jak brak wody w reaktorze i ładunki Alfa rozgrzewają się a ciepłe unoszą się wyżej więc znikają w mierzonej strefie przyziemnej. Wyjaśnia to dwie rzeczy;

  1. skąd wzięło się promieniowanie radioaktywne 10 km wysoko czyli w strefie lotów samolotów miedzykontynentalnych. To promieniowanie jest tam  od tysięcy lat, ale zeszkleniach piasku na wszystkich pustyniach świadczące o reakcjach atomowych przed tysiacami lat a tylko w takich czy podobnych okolicznościach mogły powstać czegoś dowodzi. Więcej w tym temacie w kronikach Sumeru spisanych na dziesiatkach tysiecy glinianych tabliczek, obecnie w muzeum Bagdadu, Londynu i wielu innych, Mahabharata, Wedy itp.
  2. aby zredukować populację ludności nad czym głowią się od dawna tegie głowy nie pomógł wiele AIDS, bo w ciagu 7-miu lat od diagnozy umarli tylko “leczeni”, farmakologicznie, natomiast ci co nie leczyli sie wcale, przeżyli 25 i wiecej lat i maja sie swietnie.

Nie wypaliła ptasia grypa ani świnska z zaledwie  kilkoma  rzekomo zmarłymi na te światowe plagi.
Wieksze szanse mają antybiotyki z acetonu- zmywacz do paznokci i z butanu- gazu do zapalniczek.
Nadzieja naukowców na zredukowanie ludności jest w odkrytych reaktorach emitujących zabójcze promieniowanie ALPHA (białaczki, raki) ale musi ono trwać dostatecznie długo aby conajmniej 75 % populacji dostatecznie zostało napromieniowanych i przestało zawadzać na tym małym globie, zanim Alfa nie ucieknie wyżej.

Ochrona przed tym jest dość prosta. Wystarczy wiedzieć kiedy wychodzić z domu a kiedy w nim pozostać tyle, że skąd masz wiedzieć jakie promieniowanie jak detektor ALFA dostaniesz tylko za pozwoleniem Buraka Obama bin Ladena? Trzeba też wiedzieć, ze niedobór jodu powoduje zmęczenie, depresje, stresy itp a przede wszystkim zapotrzebowanie na jod przez organizm, powoduje wyłapywanie go i z powietrza i wody i pożywienia nie rozróżniajac przy tym czy jest on radioaktywny czy nie. Wystarczy więc dla swojego zdrowia i samopoczucia uzupełnić jod w organiźmie a przestanie być spragniony i zachłanny na to japońskie gówno jakie oferuje nam nie tyle Japonia, co wszystkie rządy świata swoimi machlojkami i manipulacjami świadomych swoich podłości. Ważna też jest jakość jodu. […]

PB: O dziwne zachowanie alfa  trzeba zapytać Tedda Weymana i Dra Chrisa Busby.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/