ALERT: Gallus – naczelni chazbarzy monitują blogi

ALERT: Gallus – naczelni chazbarzy monitują blogi

Admini na youtube to żydzi – i wiem to bo mam kontakt z pewnymi osobami, które mają znane kanały na youtube i mi pisali o tym – np.: uzytkownik GTVMPL – który organizuje 11 czerwca manifestacje na Ursynowie w Warszawie. również po opublikowaniu filmu Znieslawienie – pracownicy ADL z Nowego Jorku zaczęli pisać na mój kanał na youtube i na moją pocztę zwyczajnie mnie strasząc – duże dzieci – FILMU NIE DALI RADY OCENZUROWAĆ – ponieważ zorganizowałem ogólnopolską akcję mi w ciągu kilku dni film ściągnęło kilka tysięcy Polaków – tak więc jakby go ocenzurowali to by się przyznali do winy i każdy by uznał “youtube” – za żydo-tubę. film jest zablokowany permanentnie w Guernsey, Ireland, Isle of Man, Jersey, United Kingdom  – tak więc na youtube go nie obejrzycie będąc tam. chazbara na youtube i agenci mossadu, CIA i ADL: – informacje sprawdzone przez innych blogowiczów.

  • Użytkownik peterotwock. Kanał słuzy do wymiany informacji i jest centralą Izraelską na youtube – ma 23 tys. komentarzy na kanale – co świadczy samo za siebie. to jest całą centrala chazbarska, obserwują wszystkie blogi, jak sie ich namierzy i opublikuje to zaczną płakać, oni pracują dla ADL 24/7 mają zmiany po 8 h…zajęło mi trochę czasu aby ich namierzyć. tam bardzo często poruszają różne tematy blogów i można wyczaić kogo mają na myśli i jaki blog obserwuje chazbara
  • Uzytkownik “elefriede”
  • “Exterowicz” i paru innych.

E-pieprzyć parchatych SS-ynów! Grypa666 ogłasza Tydzień Pisania o Parchach Parchatych Chaz-basistów. Pod koniec tygodnia, oglądaj wyniki w dziale Wariatkowo żydowskie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/