Judeocentryczna taktyka holo-oszustw w haskim “trybunale”

Judeocentryczna taktyka holo-oszustw w haskim “trybunale”

Piotr Bein 7.6.2011

Dość napisałem o żydo-szwindlach podtrzymujących sfałszowaną wersję najnowszej historii bałkańskiej, wyreżyserowanej przez kompleks jot. Dorzucę bieżące najbardziej kompromitujące obnażenia. Manipulacją i zastraszaniem świadkow, kagańcem na “negatów Srebrenicy” oraz mendialnym stekiem kłamstw, haski “trybunał”  idzie drogami holo-szwindla: spaczenie prawdy historycznej dla antyludzkich celów kompleksu jot. Dla Holokaustu mamy:

1.              Ukrycie architektów Holokaustu (międzynarodowi syjoniści, żydobanksteria i skrajny rabinat talmudyczny) na dzies. mln gojów oraz Szoa na iluś mln Żydów.

2.              Oskarżanie ofiar ich Holokaustu (zwłaszcza Polaków, także Niemców, których zindoktrynowali do antysemityzmu i antyslawizmu) o sprawstwo żydowskich zbrodni ludobójstwa.

3.              “Religia” Szoa – sankcjonowana prawnie rzekoma unikalność i wyjątkowość ludobójstwa, kaląca pamięć in. ofiar i fałszująca ich martyrologię, w tym większościowej ofiary, Słowian.

4.              Ww. “religia” moralną bazą gwałcenia prawa: (i) restytucje własności żydowskiej przez następców sprawców Holokaustu; (ii) ludobójstwo Izraela na Palestyńczykach i grabież ich ziem; (iii) rozboje wśród sąsiadów Izraela; (iv) “uzasadnianie” ludobójczych wojen kompleksu jot (Irak, Iran…); (v) zabory (Irak, Afganistan, Pakistan, Libia…) przez gojowskie armie kompleksu jot.

Odpowiedniki w sytuacji bałkańskiej, po kolei:

1.              Ukrycie architektów konfliktów bałkańskich (współczesny kompleks jot) między głównymi grupami religijnymi i etnicznymi w regionie.

2.              Demonizacja wybranej ofiary, Serbów, o zbrodnie wymyślone dla zyskania poparcia publicznego i politycznego dla zbrodni bałkańskich kompleksu jot, jak szerzenie nienawiści etnicznej i religijnej, zbrodnie na cywilach w interwencjach humanitarnych NATO, złamanie konstytucji państw NATO i statutu samego Paktu.

3.              Religia “ludobójstwa Srebrenica”, bezczelne kłamstwo dla tuszowania zbrodni faworytów kompleksu jot na Bałkanach – skrajnych islamistów bośniackich i najemnych mudżahedinów “Al Kaidy” oraz dla podtrzymania demonizacji Serbów.

4.              “Ludobójstwo Srebrenica” moralną bazą gwałcenia prawa: (i) miliardowe roszczenia odszkodowań dla muzułmanów bośniackich; (ii) ludobójstwo przez wrogów Serbów (neo-ustasze, najemnicy zachodni i islamistyczni, islamiści bałkańscy, skrajni Albańczycy), czystki etniczne na Serbach i grabież ich ziem; (iii) uzasadnienie powstania państw islamizmu (Bośnia-Hercegowina i Kosowo) dla dalszego rozłamu Europy; (iv) podstawa nagonki na Republikę Serbską w Bośni-Hercegowinie i pośrednio na dalszy rozkład b. Jugosławii (Raszka, Wojwodina); (v) “moralna” podstawa wpędzania Serbii do struktur euroatlantyckich kompleksu jot.

Serbia: trybunał zmusił świadka do kłamstw ws. Miloszewicia i Szeszelja

Chroniony przez trybunał w Hadze ds. b. Jugosławii, świadek DS-1 powiedział, że prokurator zmusił go złożyć fałszywe zeznania przeciw ultranacjonaliście serbskiemu [tj. patriocie – PB], Wojisławowi Seszeljowi i b. serbskiemu prezydentowi, Slobodanowi Miloszewiciowi, [wybranemu w niesfałszowanych wyborach parokrotnie na prez.  Jugosławii oraz republiki Serbii w federacji; spróbuj podać pochodzenie żydowskiego polityka!  – PB]. Mimo że żądał jawności swego nazwiska, b. policjant z Serbii zaświadczył sędziom (6.6.2011) pod pseudonimem DS-1, że przez pewien czas był na wojnie w Bośni i później prokurator tegoż trybunału zmusił go, pod groźbą oskarżenia o zbrodnie wojenne, do świadczenia przeciw Miloszewiciowi, oskarżonemu o ludobójstwo i zbrodnie wojenne. [Gdy Miloszewić  zrobił z procesu oskarżenie lokajów kompleksu jot – Clintona, Blaira, Albright-Korbelowej, gen. Clarka…, to ss-yny zabili go medycznie w celi w marcu 2006, dołączając następnego Serba do listy zamordowanych sądownie w Hadze – PB].

Trybunał oskarżył Szeszelja o zbrodnie wojenne na muzułmanach i Chorwatach, popełnione w l. 1991-1995 po rozpadzie Jugosławii. [Korekta: właśnie w tych latach dokonywał się rozbiór Jugosławii z planu kompleksu jot. – PB]. Szeszelj oddał się w ręce Hagi w lutym 2003 r. Został skazany na 15 mies. więzienia za ujawnienie nazwisk chronionych świadków. Znów oskarżony o obrazę sądu w br. za domniemane ujawnienie nazwisk 11 chronionych świadków. Wg Szeszelja, świadkowie ci sami ujawnili swe nazwiska, zanim on to zrobił. DS-1 potwierdził to w sądzie. Zapytany przez Szeszelja, czy zgodził się na ujawnieni eswego nazwiska w jednej z książek Szeszelja, DS-1 odparł: Zgodziłem się na publikację w książce i na internecie.

DS-1 powiedział, że śledczy Paolo Pastore zagroził oskarżeniem, jeśli DS-1 nie zeznawałby przeciw  Miloszewiciowi i Szeszeljowi. Przed świadczeniem przeciw Miloszewiciowi, DS-1 spędził półtora roku w Holandii, gdzie prokuratura przygotowała go, jak ma to robić: To były smutne świadectwa. Szkolili mnie miesiąc, co mam mówić i parokurator dawał mi umówiony sygnał, jeśli powiedziałem nie tak, jak trzeba. Po zeznaniach przeciw Miloszewiciowi, przeniesiono DS-1 z fałszywą tożsamością do Norwegii, gdzie dostał mieszkanie, auto, dokumenty i dużo pieniędzy. Gdy wezwano go do Hagi na świadczenie przeciw Szeszeljowi, DS-1 uciekł z Norwegii do Serbii, zostawiając wszystko. Nie miałem nic do zeznania przeciw panu – świadek powiedział Szeszeljowi. DS-1 będzie przebadany przez prokuratora 7.6.2011.

Brytyjskie presstytutki kompleksu jot

Tim Fenton, niezależny badacz, do BBC 5.6.2011

Może zainteresuje was to, że gen. Ratko Mladić nie włada angielskim. Mimo to Allan Little twierdził (3.6.2011 7:50), że generał podszedl do niego blisko i wyszeptał do ucha. A jak dobry był serbo-chorwacki pana Little w 1992? Czy choćby teraz? Wątpię, że znał więcej niż parę słów.

Wydaje się, że aresztowanie Mladicia było sygnałem dla wielu reporterów, którzy wsławili się doniesieniami z Bośni w l. 1990-ych. Powtarzają właściwie to, co wtedy nam mówili. Ale skoro są na antenie, może wyjaśnią, dlaczego ciągle mówili o o 250 tys. muzułmanach zabitych w Bośni? Rzeczywiste liczby są na portalu trybunału w Hadze od 2005 (i na BBC): 104 tys., z czego 68,1 tys. to muzułmanie, tj. mniej niż 1/3 roztrąbionych 250 tys.! Poza tym ok. 60% zabitych sklasyfikowano jako ofiary wojskowe a nie cywilne – następny wniosek zupełnie sprzeczny z reportażami od Little i wieeelu in.

Zamiast wsłuchiwać się w każde słowo od tych dziennikarzy, powinni wyjaśnić, skąd taka pomyłka. Pan Little mógł “zapomnieć”  zdarzenie z Mladiciem, ale raczej zmyślił jeszcze jedną opowiastkę, bo nikt nie stawia wyzwań tym uświęconym, zadowolonym z siebie weteranom reportażu z Bośni. Rzadko kto ma czas badać Bośnię, ale fakty znacznie odbiegają od reportaży. Niewątpliwie, słynny program jak Today nie powinien przemilczeć tej rażącej anomalii.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/