NATO PRZY POMOCY BOMB UCZY LIBIJCZYKÓW KOCHAĆ ZACHODNIĄ DEMOKRACJĘ

Marek Głogoczowski: NATO  PRZY  POMOCY  BOMB  UCZY  LIBIJCZYKÓW  KOCHAĆ  ZACHODNIĄ  DEMOKRACJĘ

Trudno. Choć niektórzy z odbiorców poniższego emaila „dla spokoju ducha” pewnych sygnałów nadchodzących z cyberprzestrzeni nie chcą dostrzegać, to jednak trzeba starć się ich uczyć patrzenia na świat, nawet metodami dla nich niezbyt wygodnymi. Niewątpliwie jest to sposób o wiele bardziej humanitarny, w porównaniu z  METODAMI NATO,  KTÓRE   PRZY  POMOCY  BOMB  UCZY  LIBIJCZYKÓW  KOCHAĆ  ZACHODNIĄ  DEMOKRACJĘ i jej „bombową” wolność wypowiedzi…. – MG

Skalę, piątkowej 1 lipcowej demonstracji zwolenników Kadafiego w Trypolisie, w której wzięło udział aż ponoć milion mieszkańców tej metropolii liczącej 2,5 miliona, wskazują poniższe filmy. Na angielskiej stronie zajawka krótkiego reportażu filmowego informuje „Protest w Trypolisie” nie podając, że to jest nie tylko protest przeciw bombardowaniom NATO, ale także wiec poparcia dla Kadafiego.

Friday 1st July 2011, Protest in Tripoli
http://www.youtube.com/watch?v=sH9TkKFe7Fk

Zajawka szerszego reportażu z tej demonstracji donosi „Kadafi ostrzega (że jego) siły mogą uderzyć w Europę”, co jest celowym niedomówieniem tak zwanych „żydomendiów Zachodu”.

Here is our media coverage:

http://news.sky.com/skynews/Home/World-News/Libya-Video-Gaddafi-Warns-Forces-Could-Strike-In-Europe-As-Huge-Crowds-Gather-In-Tripoli/Article/201107116022576?lpos=World_News_First_World_News_Article_Teaser_Region_0&lid=ARTICLE_16022576_Libya%2C_Video%3A_Gaddafi_Warns_Forces_Could_Strike_In_Europe_As_Huge_Crowds_Gather_In_Tripoli

a oto moje tłumaczenie ze strony www.km.ru  w sobotę 2 lipca 2011:

Światowe środki masowego przekazu ocenzurowały przemówienie Kadafiego przypisując mu pogróżki pod adresem Europy.

Przywódca Libii nie zamierza atakować Europy

Światowe środki masowego przekazu podkreśliły słowa Muammara Kadafiego, według których lider Jamahurdyii, zamierza bombardować Europę.

W sobotę 2 lipca szereg międzynarodowych mediów opublikował cytat z przemówienia Kadafiego, w którym on stwierdził, że wojna w Libii może przenieść się na kraje zachodnie. Jednak dziennikarze przedstawili tylko pierwszą część wypowiedzi przywódcy tego północnoafrykańskiego kraju. „Wasze bomby nikogo nie nastraszyły, wojna w istocie jest zakończona. Wy możecie, w rzeczy samej, atakować nasze domy, a my możemy zrobić to samo w Europie, która jest całkiem blisko nas. Ale my nigdy nie będziemy tego robić, w czym my odróżniamy się od was.” Tak w istocie brzmiały słowa Kadafiego i tak to zostało zarejestrowane przez libijską telewizję.

Wystąpienie Muammara zadźwięczało na tle wielotysięcznej manifestacji w Trypolisie, na której ludzie wzywali by zakończyć wojnę domową i domagali się opuszczenia terytorium kraju przez Pakt Północnoatlantycki. Kadafi podkreślił, że antyzachodnie nastroje istnieją nie tylko na terytorium podległym jego kontroli, ale także w miastach opanowanych przez powstańców. „Miliony Libijczyków w miastach zdobytych przez buntowników nienawidzą ich i gotowe są powstać, nawet bez broni. Te miliony będą zwycięzcami w wojnie. Nikt więcej. A wrogom przyjdzie prosić o wybaczenie u narodu i na zawsze opuścić kraj” stwierdził lider Jamahurdyii.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/