Aktualności ICPPC o GMO

Aktualności ICPPC  o GMO

Szanowni Państwo, poniżej kilka ważnych informacji. Prosimy o dalszą pomoc.
1. W dniach 23-25 lipca w całej Polsce tysiące rolników i konsumentów działających na rzecz obrony tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa wzięło udział w wydarzeniach z okazji “DNI TRADYCYJNEJ WSI. DOSYĆ niszczenia żywności przez korporacje! STOP GMO”. Odbyło się około 100 wydarzeń: pikniki, ogniska, dni otwarte w gospodarstwach, wydarzenia edukacyjno-informacyjne. Uczestnicy wyrazili niechęć i brak akceptacji faktu, że 1 lipca  posłowie PO i PSL przegłosowali nową Ustawę o Nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.
2. 27 lipca wyżej wspomniana ustawa trafi do Senatu. Tego samego dnia – 27 lipca o godz.8:00 – pod Senatem odbędzie się demonstracja przeciwników GMO. “GMO TO NIE TO” – 27 lipca – protest przeciwko nowej ustawie o nasiennictwie.
Więcej informacji.
3. KOJĄCE WIBRACJE MIS DŹWIĘKOWYCH I GONGÓW – Matki Dźwięku (Fen) i Głosu Nienazwanego (Królewski Tam-Tam) MISTERIUM DŹWIĘKU Z ŻYWIOŁAMI – DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.
==============================================
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  [email protected] www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl
Przeczytaj – “Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose www.renesans21.pl

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/