Co naprawdę się dzieje w Anglii?

Co naprawdę się dzieje w Anglii?

[…] Cel: wywołanie wojny domowej
Komentujący na godlikeproductions uważają, że EDL, podobnie jak Breivik, ma za zadanie sprowokowanie Muzułmanów. Jeśli do tego dojdzie to wojna domowa murowana.
Lennona oczywiście popierają „autorytety” (NWO zawsze ma pod ręką autorytety, które w razie potrzeby są do usług), jak Andrew Silke – szef kryminologii uniwersytetu we Wschodnim Londynie. Silke w imieniu opinii społecznej mówi: „ludzie domagają się twardego działania”. Ciekawe jacy „ludzie”?
Należy tu dodać, że na godlikeproductions niektóre komentarze są wielce alarmujące jeśli chodzi o polskich imigrantów – traktuje się ich podobnie jak do czarnoskórych czy Hindusów:
„Jestem za, o ile tylko spali się polskie biznesy” – prowokuje któryś z „dyskutujących” – to oczywiście są agenci, których zadaniem jest dodatkowe prowokowanie konfliktów.
Przez lata ściągano do tego kraju ludzi z różnych stron świata, by teraz wykorzystać ich jako pretekst do wprowadzenia zamordyzmu, który niewątpliwie nastąpi. W różnych krajach będą różne powody – bądź to zamieszki, bądź „terroryzm”. W Polsce może być to „antysemityzm” lub „homofobia”. Są to sprawdzone metody, jakimi posłużył się Hitler czy Stalin.
Musimy więc zdać sobie sprawę z czym mamy do czynienia, że NWO jest doskonale przygotowaną i przetestowaną formą totalitaryzmu – wprowadzaną z premedytacją na całym świecie. To szaleństwo można powstrzymać tylko przez skoordynowaną akcją oporu. Nie można czekać, bowiem gdy sytuacja wymknie się spod kontroli jak w Anglii, to będzie już za późno.
Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Na koniec komentarz od czytelniczki z Anglii, który pojawił się pod poprzednim wpisem. Potwierdza on obawy, że konflikt w Anglii jest prowokacją:
daiwa 10 Sierpień 2011 o 7:26 am
Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Prawdopodobnie w celu wprowadzenia większego zamordyzmu, a nawet stanu wyjątkowego
Dziennikarz nagrał grupę zamaskowanych wyrostków, która była wożona po wielu miejscach w Londynie. Następnie zadzwonił na Policję, że jeździ za busem, z którego wybiegają zamaskowani bandyci i podpalają domy, a Policja nie zareagowała na wezwanie!!!!!!
Podbiegł do jednego z bandytów i się zapytał czy to mądre żeby podpalać dzielnice w której mieszkacie? Usłyszał tylko fuck off fuck itd
Oczywiste jest, że przecież nikt nie podpala swoich mieszkań. Grupy pochodzą z innych dzielnic, a może nawet są przywożone z więzień i zakładów poprawczych. Oczywiście do tego typu prowodyrów przyłącza się zwykła, bezrobotna wkurzona młodzież
Wkrótce usłyszycie o tym więcej. Sądzę, że to samo będzie we Francji, Włoszech i innych państwach.
Będą wzniecać zamieszki na tle etnicznym. Zapanuje totalny chaos!

Pozdrawiam z UK

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/