Lusia Ogińska na pogrzebie Andrzeja Leppera

Lusia Ogińska na pogrzebie Andrzeja Leppera

[…] Oczywiście wszystkie media natychmiast pochwyciły “ostateczną” wersję samobójczą. Od momentu znalezienia ciała, tłukły ludziom do głowy tę wersję! Bez obdukcji, bez badań, bez śledztwa!
To Andrzej Lepper, szykujący się do wyborów, któremu syn zdrowieje, który planuje spotkania, wyjazdy, dalszą pracę – postanawia skończyć ze swoją walką – bez żadnego listu pożegnalnego?
Nakazem odgórnym należało zamknąć usta tłuszczy, aby przypadkiem nie zażądano dokładnego zbadania sprawy? I dzięki temu każdy kto nie wierzy w jego samobójstwo jest już na cenzurowanym. Jest oszołomem! […]
Jestem przekonana, że zabito Andrzeja Leppera! Dlaczego?? Dlatego, że zagrażał ekspansywnej polityce Zachodu, że widział inną perspektywę dla Polski, że wiedział jak działać, aby być skutecznym, że miał kontakty, które były niebezpieczne w niedalekiej przyszłości dla tych z dzisiejszego układu.
Dla Polski bez różnicy czy Tusk daje dziubka Merkel, czy Kaczyński nakłada myckę w święto Chanuki – dla Polski i tak oznacza to kolejną okupację. Okupację przed którą tacy jak p. A. Lepper ostrzegali i z którą walczyli!

PB: Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad duszą zamordowanego Andrzeja Leppera…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/