Niby uczony, siwy, szef Solidarności Walczącej, a takie bzdury pisze…

Niby uczony, siwy, szef Solidarności Walczącej, a takie bzdury pisze…

Piotr Bein 22.12.2011
IPN i Pan Dr Morawiecki… Endlösung der Judenfrage, Shoah, Holocaust… Aj waj, jakie to  mondre! Aj waj, jakie uczone! Po angielskiemu i niemieckiemu umiom! A odmóżdżeni na forum od razu łapią przekrętną nazwę eksterminacji Zydow przez męty żydowskie podczas II wś. Czy nie po to właśnie IPN: odmóżdżać lud, przeinaczać i zakłamywać historię, przekręcać pojęcia? Oglądałem wystawę IPN Zimna Wojna. Ani słowa o żydomasonskim sprawstwie tej wojny i takimże przejściu do wojny z terrorem.
To są ludzie na straży naszej historii? Chyba “naszej”… Załosne tumany historyczne, czy etatowi zmyłkowcy jot? Pamięć Narodowa, Instytuta, Przewodniczący, Solidarność Walcząca, doktór fizyki… Nie dziwota, że Solidarność nic nie wywalczyła, historia narodowa zakłamana,  a prawa fizyki walą się w sprawach jak 11 IX czy 10 IV. Szachrują pojęciami od profesjonalnych badaczy ludobójstwa, wśród których znalazłem się, gdy nikt z Polski nie zgłosił się do International Comparative Genocide Research Project napisać referat nt. stosunków polsko-żydowskich i Golgoty Polskiej.
Dla niemieckich syjonistów-hitlerowców i światowego żydostwa, Endlösung oznaczał  przesiedlenie Zydów europejskich do własnej ojczyzny, dla której szukano miejsca od Madagaskaru po Palestynę. Endlösung nic nie miał wspólnego z eksterminacją aż do drugiego roku wojny, kiedy okazało się, że Zydom ufnie oczekującym  w gettach na nową ojczyznę, ani się śniło jechać na pustynię bić się z Arabami. Ponadto, ortodoksyjni żydzi wierni Torze  odrzucili idee syjonistów — państwo żydowskie utworzone  zanim przyjdzie Mosziach to wielki grzech. Dlatego zginęli w Szoa, nie wiadomo ile mln, ale “wiadomo”, że z rąk “Niemców”.
Holocaust to całopalenie ofiarne w judaizmie. Dr Marek Głogoczowski pisze (moje tłumaczenie z ang.):  kultura “Zwycięskiego Judaizmu” składa się z Praktyki odkupienia zbrodni (tzn. “uczynienia ich niewidocznymi w oczach Boga”) poprzez przerzucenie ich na zwierzęta domowe (“owieczki boże”), a następnie zgładzenie tych “kozłów ofiarnych” poprzez spalenie w całości, znane jako HOLOKAUST.  Te barbarzyńskie rytuały religijne były głównym źródłem dochodu antycznej Swiątyni Jerozolimskiej.
Już ponad sto lat temu New York Times (10.9.1895) nazwał Holokaustem eksterminację Ormian w ówczesnej Turcji. Widocznie sprawcy tej zbrodni, żydomasoni “tureccy”, zaczęli ją “odkupywać” w oczach swego boga.
W badaniach ludobójstwa, Holokaust to zbrodnie hitlerowskie na ponad 20 grupach, wśród których Zydzi nie byli największą ani wyjątkową. Byli takimi Słowianie, skoro ich najwięcej zginęło z planu tych samych syjonistów, którzy zamordowali swych braci w Szoa. Eksterminacja Słowian objęła wszystkich od początku wojny, począwszy od “głowy” – inteligencji i przywódców. Zaś w przypadku Zydów, zagładzie uległa przeważnie biedota i niesyjonistyczni zasymilowani Zydzi europejscy. Więc który Holokaust był całościowy i wyjątkowy?
Tyle nt. pojęć i prawdy historycznej, poprawny politycznie drze Kornelu Morawiecki… Jesteś pan Holo-oszust
………………………………..
Opolczyk: Dodam, że SW Morawieckiego nawoływała do czynnej walki z komuną. Jaki miał on cel, aby pchać młodzież na barykady, na czołgi, na uzbrojonych ZOMO-wców? Chciał kolejny raz “wyeliminować” rękami władz PRL najodważniejszych?

PB: “Ręce” PRL, a takie akcje planuje się o wiele wyżej, gdzie indziej. Tak jak “ręce” ludu pracującego miast i wsi w bolszewickoj rewoljucji, “ręce” Turków w zagładzie Ormian, Greków i Asyryjczyków, “ręce” Niemców w zagładzie Słowian i Zydów, “ręce” junty wojskowej Egiptu…

………………………………

Marek Kajdas: Ostateczne rozwiązanie kwestii obywateli Rzeczypospolitej – bez różnicowania narodowości

Takiego zdania czy podobnego należy wg mnie używać zamiast żydowskiej terminologii która jest połączeniem religii z mitami i przemyślaną polityką historyczną z naciskiem na to ostatnie. Plus geszeft jak zawsze, nawet na nieszczęściu ziomów można skręcić kasę, szokująca nacja. Jak mogli żydzi wybielić nazistów i wręcz przekierować nazizm na Polskę? To nie jest kwestia tylko układów, dziesiątek miliardów dolarów, ale jednak jakaś nienawiść do Polaków, do katolickiej Polski. Przykre zjawisko i będziemy je odczuwać zawsze. ZAWSZE. To jedno z naszych przekleństw dziejowych jak sąsiedztwo Niemiec i Rosji-WNP.Za przeproszeniem, ale żadnego niemieckiego wyrazu nie będziemy używać, poza może WON wobec niektórych. I wcale tak sympatycznie Polacy nie oceniają tysiąca lat obecności żydów w Polsce począwszy od handlarzy niewolników w X wieku i zapewne kolejne wieki wcześniej za ery plemion.Byłoby dla nas lepiej, żeby historia potoczyła się inaczej od krucjat i pierwszego napływu żydów do Polski w XI jeszcze wieku. Niemców też nie powinniśmy sprowadzać, ani zakonu Krzyżaków przeklętego! Istotna jest, a skrywana starannie rola elit mniejszości żydowskiej od znanej Panu Magdalenki i Okrągłego Stołu. Nieprawne klimaty? Upsss III RP też ma swoje tajemnice i UE i cały ten chory new world order.Nie wolno równać cywilizowanego nacjonalisty, a tym bardziej patrioty narodowego (miękkie, poprawne podejście) z antysemitą w sensie rasistowskiego szowinizmu. Antysemitami to byli Niemcy i alianci, którzy żydów zostawili na rzeź choć można było zatrzymać Hitlera od razu w 1934, czy jeszcze w 1938, czy ostatecznie w 1939 roku. Można było też w trakcie wojny niszczyć obozy, nie uczyniono tego. Polacy żydów nie krzywdzili i tym bardziej boli nas to, co się działo od 17 września 1939 i co się dalej dzieje na naszych oczach z tym Grossem itd.Historia trwa, co dalej? Jedno jest pewne, już NIGDY NIE ZAUFAMY ŻYDOM, ani Niemcom, ani Rosji, ani nikomu. Trzeba liczyć na Boga i na siebie. Nikt nam Polski nie zbuduje za nas i dla nas.

Opolczyk: Czyżby?

Oficjalna wersja holokaustu jest mocno przesadzona. Polecam dwa teksty zamordowanego przez “nieznanych sprawców” historyka Dariusza Ratajczaka – okrzyczanego “kłamcą oświęcimskim”. A także tekst “Błotniaka z Bronnej Góry”.
Dlaczego odmówili pomocy Żydom syjoniści z Palestyny, ale i bogaci Żydzi w USA? Dalej… “Raport Karskiego” amerykańscy Żydzi znali. W tym czasie istniała nadal możliwość wykupienia setek tysięcy Żydów, bo Niemcy brali łapówki? Ale z USA nie dano ani jednego centa na ten cel. Dlaczego dyskusję na temat oficjalnej wersji holokaustu knebluje się paragrafami i więzieniem? Przecież – jeśli ta wersja jest prawdą, to czy historycy żydowscy nie będą w stanie jej obronić? Jakże przypomina to kneblowanie więzieniem podważanie oficjalnej “prawdy” o Katyniu w czasach stalinowskiej żydokomuny.
Liczbę 6 milionów żydowskich ofiar podały środowiska żydowskie natychmiast po zakończeniu wojny, nawet tych ofiar nie licząc. Co dziwniejsze, niektóre środowiska żydowskie na długo przed wojną mówiły/wiedziały, że będzie wojna i że zginie w niej 6 milionów Żydów. I ta wersja – tyle ofiar – obowiązuje do dzisiaj. Kto poddaje to pod wątpliwość temu grozi więzienie.
Tylko – skąd długo przed wojną środowiska żydowskie wiedziały i o wojnie i o “sześciu milionach”?
Wspomniałem o Katyniu. Polaków mordowali tam żydowscy oprawcy z NKWD. Przyznali się do tego po latach. Pisała o tym gazeta w Izraelu w 1971 roku. Tak więc to nie Rosjanie mordowali Polaków w Katyniu.
Dlaczego taki patriota jak Pan rozdziera szaty nad zmitologizowanym holokaustem, a nie wspomni o systematycznym mordowaniu inteligencji polskiej już od września 1939 w ramach tzw. Intelligenzaktion?
Żydowscy publicyści plują na Polaków oskarżając nas o współudział, a nawet o zainicjowanie i prowadzenie holokaustu. W USA padają stwierdzenia, że Niemcy budowali obozy aby chronić Żydów przed mordującymi ich Polakami. Szumowina Bartoszewski powiedział niedawno, że podczas okupacji bardziej bał się Polaków niż Niemców. Bardziej “umiarkowane” żydowskie środowiska mają pretensje do Polaków, że Żydów nie ratowali. Udają, że nie wiedzą, iż jedynie w okupowanej Polsce za pomoc Żydom Niemcy mordowali osobę udzielającą pomocy i jej rodzinę.
I jeszcze “Przedsiębiorstwo holokaus” wymusza na Polsce medialną nagonką 64 miliardy dolarów “odszkodowania”.
A może by tak oni wypłacili nam odszkodowania za mordy na Polakach dokonywane przez żydowskich UB-ków?
Zamiast tego “planem (Żyda) Balcerowicza” ograbili oni Polaków z pieniędzy. A i cała “prywatyzacja” czyli szaber majątku narodowego prowadzona jest także przez nich i ich agenturalne partie w Polsce.
Panie Morawiecki – jest Pan Polakiem czy Żydem? Bo jakoś tak troszczy się Pan o nich bardziej niż o Polaków…
……………………..

Kompendium wiedzy o handlu Zydami przez Zydów

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/