Strzeż się, Polaku, terroru jot

Strzeż się, Polaku, terroru jot

Piotr Bein 3.1.2012
Po zamachach fałszywej flagi w Mumbaju (Bombaj) w listopadzie 2008 r. z odciskami palców służb kompleksu jot, odleciała do domu grupa 19 Włochów obecnych przy strzelaninie. Część z nich przyleciała do Rzymu i szybko eskortowano ich przez dworzec lotniska w asyście policji i ekip TV. Czy byli z tajnej armii NATO,  Gladio, istniejącej w wielu krajach? Podobne służby odegrały rolę w morderstwie Libii i mogą działać w in. „arabskich rewolucjach“, tyle że nie są one stay-behind, tj. zostawione w Europie po II wś. spec-służby syjonistów-hitlerowców, tylko dowiezione przez NATO bojówki, w tym skrajni islamiści z Afryki i Bliskiego Wschodu, mosiadziaki przebrane za Arabów oraz nieśmiertelna, oficjalnie „ścigana“ w wojnie z terrorem Al CIAida.
Posługując się neofaszystami, ultraprawicowcami i mafią, turecka armia, CIA i Gladio skrycie dokonywali terroru lat 1970-tych, który zabił dziesiątki tys. osób i wyprowadził Turcję z równowagi, o czym piszą Lucy Komisar, Daniele Ganser i Ertugrul Kurkcu. Fakty te potwierdzają rewelacje nt. prawicowców i islamistów jako narzędzi judeocentrycznego terroru państwowego, np. Michel Chossudovsky o Al Kaidzie i Peter Chamberlin o Gladio. Kilkaset tys. tureckich lewicowców uwięziono na długie lata i torturowano bez sądu po przewrocie w 1980 r. Obecnie, Amerykanie obudzili się po kacu sylwestrowym z ręką w nocniku: O-bomba podpisał prawo, na mocy którego wojsko USA (tajne służby łatwo przebrać w mundury) może aresztować, więzić, torturować i nawet zabić obywatela USA na terenie USA bez wyroku ani żadnego procesu.
W przygotowaniach do wojny z Iranem, jedyne „dowody” na irańską broń jądrową pochodzą ze służb kompleksu jot i też wiodą do czarnych typów z Gladio, wplątanych w 11 IX i terror „islamofaszystów”. Pisze o tym Peter Chamberlin w Gladio – Death Plan For Democracy [Gladio – plan śmierci demokracji]. Mosad jest głęboko wmieszany m.in. w terrorystyczną grupę Mujahadeen-e-Khalq (MEK); szkoli ich w Iraku do ataków na Iran. Wg Al Dżaziry (12.4.2005), zajadły syjonista z długą historią służby Izraelowi, Michael Ledeen przekazał od Mosadu „dowody“ na broń atomową Iranu, jak twierdzi b. inspektor broni, Scott Ritter. Ledeen był po II wś. związany z terroryzmem i zmyłkowymi działaniami włoskiego Gladio, które manipulowały opinią publiczną przeciw komunistom. Był też wmieszany w aferę Contra, która wbrew prawu USA, sprzedawała broń USA Iranowi w wojnie z Irakiem, a zyski kupowały broń dla Contras w Nikaragui.
Uczyniło to Ledeena czołowym kandydatem na jednego z głównych organizatorów operacji równoległego ataku 11.IX. Sekretarz obrony USA, Caspar Weinberger wymienił Ledeena oraz niesławnych neokonów z Lobby Izraela w USA, Wolfowitza, Feitha i Perle w składzie Komitetu X, który posądzono o przekaz ściśle tajnych informacji wywiadowczych izraelskiemu szpiegowi, Jonathanowi Pollardowi – pisze Chamberlin.
Można wnioskować, że poza jawnymi organizacjami „społeczności międzynarodowej” jak mendia, NGO, międzynarodowe trybunały, ONZ czy NATO, kompleks dyryguje całą gamą służb do wyboru do koloru, ich agentur i użytecznych idiotów- ekstremistów lokalnych. Jak brakuje czegoś w namierzonym regionie czy kraju, to się osiodła użytecznych odmóżdżonych, np. w Niemczech, tak gładko, jak rozmaitych fanatyków islamskich. Do tego dodać ich „NGO”, Koszer Nostra… Nie byłoby rzeczy niemożliych dla kompleksu.
Jonathan Azaziah pisze o skrytych działaniach służb jot w regionie od Libii i Egiptu po Pakistan, Kaszmir i Indie, obejmującym kilka religii i ras. Tenże ostry na jot autor doszedł do powiązań „samotnika” Breivika do skrytych służb jot jak te w Niemczech. Wywnioskował, że podobne komórki śpią w Europie Zach. przygotowane na sygnał. A jak wiadomo środkowo-europejsata Polska jest już na Zachodzie. Pewnie są i w Chinach, bo dochodziło o niepokojach tamtejszych islamistów np. w zw. z prowokacją jot w Tybecie, a „Polak” Brzezinsky szykował te pionki na swą geopolityczną szachownicę także gdzie indziej w Azjii. Nie zdziwiłbym się, jeśli annunaki okażą się jot-owcami…
Wnioski dla Polaka

  • Szybko nadrabiaj zaległości z historii, żeby nie salutować Heil Hitler jak marionetki syjonistów podczas II wś.
  • Strzeż się ekstremizmu w swej organizacji i w otoczeniu, bo takimi ludźmi najłatwiej manipulować.
  • Nie dziw się, że taka „antifa” z Niemiec bezczelnie ingeruje w polskie imprezy patriotyczne, a dla „polskiego” rządu to jak woda po kaczce.
  • Edukuj się o infiltracji, odmóżdżaniu i wykorzystywaniu grup i ruchów w zrywach wolnościowo-narodowych. Z szerokiego wahlarza zastosowań przez kompleks można wnioskować, że tę sztukę pchnęli blisko doskonałości.
  • Kto zrozumiał, jak nas jot-owcy zrobili w bambuko z Solidarnością, nigdy nie poleci za tłumem na emocjonalne zawołanie, szczególnie na barykady, , nawet gdyby taki miał Matkę Boską w klapie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/