Kandydat jot w wyborach w US-raelu, Gingrich pozerem dla katolików i Polaków

Kandydat jot w wyborach w US-raelu, Gingrich pozerem dla katolików i Polaków

Piotr Bein 4.1.2012
 
Republikański kandydat na prezydęta, Newt Gingrich jest katolikiem konwertowanym z baptyzmu, dzięki swej trzeciej żonie (Callista podobno z polskiego domu Bisek) i wizycie Benedykta XVI w USA (2008): Radosna i promieniująca obecność Ojca Świętego była momentem potwierdzenia wielu rzeczy, o których myślałem i których doświadczyłem od kilku lat. Sceptyk zapytał na ponoć katolickim forum: Gdyby ujrzał równie spokojnego i radosnego Dalai Llamę, to czy zostałby buddystą? Tylko w przypadku istnienia 40 mln buddyjskich wyborców. […] Wyczuwam sekularnego neokona, który wie, że religia jest narzędziem politycznym do wyrolowania wyborców. Jaki więc jest nasz domniemany brat w Chrystusie? To zależy od tego, co czytasz.
 
Skandale i kłamstwa
 
Wg American Free Press, w 1997 r. agenci FBi w Miami mieli już w pułapce (tak myśleli) spikera Izby Reprezentantów USA, Gingricha i jego drugą żonę, za skandal łapówkowy na 10 mln $, w którym zamieszane były kluczowe osoby z Lobby Izraela, Wtedy dyrektor FBI Louis Freeh odwołał pościg.
 
10 lat później, Gingrich pomógł banksterom zniszczyć gospodarkę USA, pozbawiając miliony Amerykanów pracy i domów. Gingrinch wziął 1,6 mln $ za opozycję tym, którzy chcieli zatrzymać kryzys. Gingrich poparł też ratowanie banksterów na sumę 700 mld $ przez podatnika, lecz zaprzeczył później temu. Następnie kłamał, że Amerykanie muszą kupować u Wielkiej Farmacji, która daje w łapę kongresmenom, jemu też.
 
Gingrich dementuje, jakoby poparł szwindel Obamy nt. rosnącego popytu i potrzeby regulacji zużycia paliw poprzez opłaty i wymianę kredytów węglowych. Naprawdę zaś powiedział:  Myślę, że jak mamy obowiązkowe ograniczenia zużycia paliw w kombinacji z systemem wymiany […] i jeśli mamy program zachęt podatkowych do inwestowania w rozwiązanie problemu, to mamy bardzo, bardzo dobry pakiet. I szczerze mówiąc, poparłbym to.
 
Arabo- i islamo-fobia
 
Żydo-ekstrema wymyśliła komunizm, jako pozorne rozwiązanie wyzysku mas przez kapitalistów, tylko po to, by zastąpić go judeocentryczną koncepcją NWO, pasującą do czasów po zimnej wojnie, rzekomo w celu ochrony człowieka przed nowymi zagrożeniami. Atak 11 IX i wojna z terrorem wymyśliły dowody zagrożenia azjatyckiego  i bronią masowej zagłady. Gingrich wymyślił islamski totalitaryzm (8.2.1995). Podobnie jak syjonistyczni naziści nauczyli Niemców nienawiści i strachu wobec zabójców Chrystusa, neokoni uczą Zachód strachu i nienawiści wobec islamofaszystów.
 
Neokoni z niemieckimi i brytyjskimi kolegami wspierali islamistów na Bałkanach, pokazując, że islamski totalitaryzm jest taktyczną zmyłką przez kompleks jot. Ich interwencja w Bośni, w imieniu mniejszości muzułmańskiej (przeciw większości muzułmanów), z udziałem międzynarodowych dżihadzistów Al Kaidy, naruszyła zasady ONZ i prawo międzynarodowe, ale świat przyjął ją, bo rzekomo zatrzymała rozlew krwi.
 
11 IX zginęło ok. 3 tys. osób. Żydomasońska Rada Stosunków Zagranicznych spotkała się (6.11.2001) planować kampanię mendialną poprzez Niezależną Grupę Działania ds. Reakcji Ameryki na Terroryzm. Soros dołączył do szermierzy kompleksu jot – Holbrooke’a, Gingricha, Shalikashvili (b. szef połączonego sztabu sił USA) i innych mocodawców, w kampanii przekształcenia ofiar 11 IX w narzędzie polityki zagranicznej USA. Raport CFR uzasadnił wojnę z terrorem, a Soros pozostawił odciski palców na jej kampanii propagandowej: Wysocy urzędnicy USA mają wywrzeć nacisk na zaprzyjaźnione rządy arabskie i muzułmańskie, by nie tylko publicznie potępiły ataki z 11 IX, ale i poparły uzasadnienie i cele antyterrorystycznej kampanii USA. Nigdy nie przekonamy społeczeństw Bliskiego Wschodu i Południowej Azji o słuszności naszej sprawy, jeśli ich rządy będą milczeć. Powinniśmy im pomóc odpierać jakiekolwiek reperkusje takich oświadczeń, ale ich głos musi dołączyć do naszego…
 
Apokaliptycy wierzą, że USA musi z Izraelem zaatakować Iran, celem wypełnienia planu Boga dla Izraela i Zachodu. Atak spowodowałby zjednoczenie państw arabskich pod wodzą Rosji przeciw Izraelowi, jak rzekomo napisano w Księdze Ezekiela 38-39, z czego wyniknie piekło na całym Bliskim Wschodzie i cały świat obejmie Armageddon. Joel Rosenberg, doradca premiera Izraela, Netanjahu, przewiduje rzeź, która utoruje drogę 1000-letniemu królestwu Chrystusa. Dla apokaliptyków w Waszyngtonie, wojna w Iraku była rozgrzewką przed atakiem na Iran. Republikanie poparli wołanie o atak na Iran. Na kluczowym spotkaniu, przewodniczący komitetu republikanów przemówił: żaden reżim nie jest ważniejszy dla globalnego dżihadu niż Iran. Dwa dni wcześniej arabofobowie Newt Gingrich i John McCain przekazali taką mądrość w niedzielnej telawiwowni.
 
Badacze ostrzegają o lubawiczerach, sekcie z ambicjami przywództwa judaizmu, osiąganego tajnymi pociągnięciami o wielkim zasięgu (Jewish News of Greater Phoenix 13.5.2005 i 20.5.2005). Sekta popiera radykalnych prawicowych osadników w Palestynie i ma poważanie zachodnich mężów stanu. Naczelny przedstawiciel sekty w USA, Levi Shemtov to wg prasy nieoficjalny rabin Kapitolu (Washington Post 3.7.1999): Nie ma nikogo bardziej szanowanego i goręcej przyjmowanego w Kongresie, administracji i korpusie dyplomatycznym. Wg Jerusalem Post (22.10.2000), w biurze Shemtova wiszą zdjęcia polityków: Clintona, Gore, Netanjahu i Gingricha, bliskiego przyjaciela.
 
Kandydat katolików
 
Wg trąby dezinfo jot Washington Post (14.12.2011), Newt ma znaczne poparcie katolików USA, nie tylko z racji wyznania – twierdzi dyżurny „katolik“:

  • Produkcja filmu 9 dni, które zmieniły świat – o 1-szej pielgrzymce Papieża do Polski w 1979 r. [patrz niżej].
  • Rozgrzeszenie z KK za trzy małżeństwa, co podobno wzbudza wybaczenie u katolików-wyborców.
  • Pomimo telawiwnego przejęzyczenia (implantacja zamiast poczęcie), stoi mocno w kwestiach prawa do życia, zrobił energiczny wysiłek odpowiedzi na wątpliwości w sposób wyrażający zrozumienie wartości głębokich przekonań katolików.
  • Potępia sędziów, którzy jednostronnie próbują zmienić tradycyjną definicję małżeństwa. [PB: Czy zatwierdzenie w Kongssecie byłoby wystarczająco wielostronne?]
  • Podkreśla poszanowanie dla ochrony wyznań i pozytywnej roli organizacji religijnych w życiu publicznym.

 
To wystarcza katolikom? A co z biedą, ochroną zdrowia, energią atomową i bezpieczeństwem energetycznym, banksterstwem, militaryzacją, zamordyzmem i wojnami w interesie jot? Czuć rękę talmudycznego rabina w tym przekonywaniu katolików…
 
Inspiracje
 
Gingricha zainspirowały książki George Weigela np. The Final Revolution nt. roli chrześcijaństwa w wyzwoleniu Europy Śr.-Wsch. od dyktatury ateistycznej. Wiadomo, wywalczyliśmy wolność – talmudinacką. Odznaczony papieskim medalem i medalem ministra kultury Polin, Weigel popiera żydomasonerię (porównaj oględny wpis na Wiki.pl). Weigel sprzeciwił się zniesieniu ekskomuniki biskupów Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X. Bractwo uważa, że urząd papieża został ubezwłasnowolniony[24]. Począwszy od Rewolucji francuskiej masoneria stopniowo uzależniała hierarchów Kurii Rzymskiej od siebie, przejmując władzę w Stolicy Apostolskiej […] Główny atak na Kościół przeprowadzony został przez reformy Soboru Watykańskiego II.
 
W artykule opublikowanym (1989) przez think-tank Center for Strategic and International Studies (CSIS, Ośrodek Badań Strategicznych i Międzynarodowych), Weigel stanął za interesami Ameryki, choćby kosztem morałów: wojny mają miejsce poza zasięgiem argumentu moralnego, na niwie interesu i potrzeby tam, gdzie moralizowanie jest co najwyżej pobożnym odwróceniem uwagi […]. Dodaje, że czasem moralność może wymagać od USA poparcia autorytarnych reżimów dla obrony przed demoralizacją i zagrożeniami bezpieczeństwa narodowego.
 
CSIS opiekują się sławy ładu globalnego Brzezinski i Kissinger. Wśród członków są: najbardziej obecnie wpływowy i niespeszony zwolennik wojen neokon Michael Ledeen (tajne armie NATO Gladio, afera Contras, lipne dowody nuklearne przeciw Iranowi, organizacja 11 IX), izraelski minister wojny Ehud Barak, przyjaciółka Serbów Madeleine Albright-Korbelowa i strateg terroru Żyd z Rumunii Edward Luttwakpubliczny intelektualista do wynajęcia na ekstradycje, areszty, przesłuchania (podobno bez przemocy fizycznej), doradztwo wojskowe i szkolenia antyterrorystyczne dla agend rządu USA, obcych państw i interesów prywatnych.
 
Wraz z „psem na muzułmanów“ judeocentrykiem Richardem Pipesem i mędrcami Europy jak Havel i Bolech, Weigel doradza Fundacji Pomnika Ofiar Komunizmu, założonej m.in. przez Brzezinski’ego. Tę chucpę na „zakończenie“ zimnej wojny i metamorfozy żydo-komuny, przystemplowała zainicjowana m.in. przez judeocentryka Toma Lantosa, ustawa Kongssetu USA (1993) ku pamięci śmierci ponad 100 mln ofiar bezprecedensowego imperialnego komunistycznego holokaustu. Na odsłonięciu (12.6.2007), obok żydowskich zbrodni jak Gułag czy „stalinowskie“ czystki i Hołodomor, Bush wymienił zbrodnię katyńską NKWD jako komunistyczną. Nie było wzmianki o milionach np. prawosławnych ofiar „ruskiej“ machiny śmierci. Bush zrównał komunizm z zagrożenieniem USA przez terroryzm: Tak jak komuniści, tak też terroryści i radykałowie, którzy zaatakowali nasz naród są następcami morderczej ideologii gardzącej wolnością, miażdżącej wszelki sprzeciw, dążącej do ekspansji i celów totalitarnych.
 
Obie zmory pochodzą z kompleksu jot. Dla Nowego Ładu przyszedł czas zastąpić zdechły wg żydomasońskich planów „komunizm“ nowym wrogiem – islamem, a zimną wojnę – wojną z terrorem. Symboliczny start: usunięcie muru berlińskiego. Odsłonięcie Pomnika miało miejsce w 20-tą rocznicę przemowy Reagana pt. Zburzyć ten mur w Berlinie.
 
Gingrich jest w think-tanku American Enterprise Institute (AEI), wraz z Radosławem Sikorskim, wiodącymi neokonami i in. zwolennikami wojen Ameryki z „terrorem“. To on wodził rej w rozhuśtaniu islamofobii, a jako kandydat na prezia podtrzymuje antymuzułmańską histerię. Nie różni się od syjonistycznych ewangelików, wychowanych na zmanipulowanej Biblii Scofielda.
 
Gingrich nie odciął się od zaprzeczeń etyki chrześcijańskiej przez think-tanki, z którymi związał się sam lub przez mentorów jak Weigel.
 
Judeo-chrześcijanie
 
Wykładowca Seminarium Wolnego Społeczeństwa Tertio Millennio w Krakowie, Weigel pierze także europejskie i amerykańskie mózgi przyszłych jelit światopoglądowych. Seminarium powołał waszyngtoński Ethics and Public Policy Center (EPPC, Ośrodek Etyki i Polityki Publicznej). EPPC wdraża moralną tradycję judeo-chrześcijańską w krytycznych kwestiach polityki publicznej. Od zimnej wojny po wojnę z terrorem, od sporów o rolę religii w życiu publicznym po bitwy o charakter rodziny, EPPC i jego erudyci konsekwentnie próbują bronić doniosłych nakazów etycznych Zachodu. […] wyjaśnić, jak  zasady moralne kształtują decyzje, które muszą podejmować przywódcy polityczni w naszej demokracji. Jesteśmy autentycznie ekumeniczni i międzyreligijni. Nasi protestanccy, katoliccy i żydowscy uczeni […] współpracują ku wspólnemu zrozumieniu dobra ogólnego.
 
W radzie doradczej tej ekumenicznej grupy nie ma muzułmanina, ale jest przedni judeocentryk William Kristol. EPPC wymienia swe metody propagandy i nacisku przeciw muzułmanom: Nasi wybitni uczeni piszą poczytne książki, publikują artykyły w powszechnej prasie i magazynach naukowych, często występują w TV i radio. Blisko współpracujemy z kluczowymi przywódcami polityki publicznej w Administracji USA i na Capitol Hill. Z wrodzoną skromnością piszą chucpiarze EPPC: Reputacja naszej doskonałości powstawała przez trzy dekady. […] EPPC i jego uczeni pracują nad wpływem na decydentów i przekształceniem kultury poprzez świat idei. Nie zrobiłem błędu, judeocentrycy przodują w wojnie idei, ale tu napisali świat idei. Słowem, narzędzie syjonizacji chrześcijan, nie tylko w US-raelu, podobne do osiodłania ewangelików w USA.
 
Skąd „Matka Boska“ w klapie
 
Można się domyślać, jaki element polityki i religii „amerykańskiej“, które think-tanki  przygotowały Matkę Boską do klapy Solidarności… Weigel napisał (bestsellerową dzięki mendiom, podobnie jak „badania“ prosora Grossa?) biografię Jana Pawła II, z której powstał film ponoć dokumentalny. Gingrich kontynuuje żydomasońskie mistyfikacje o Janie Pawle II w 9 dni… W wywiadzie dla telawiwowni Fox News kilka dni po 10 IV, Gingrich nawiązał do katastrofy pod Smoleńskiem, mordu w Katyniu i in. epizodów polskiej historii; uważa swój film za owoc fascynacji Polską, która wg niego była liderem procesu wyzwalania się narodów Europy Środkowej i Wschodniej z jarzma ZSRR i komunizmu. A ja myślałem, że była królikiem doświadczalnym żydomasońskiego zniewalania w barakach jewrounii.
 
Podczas pokazu 9 dni… (14.1.2011) w ambasadzie Polin w Waszyngtonie na spóźnione obchody 30-tej rocznicy żydo-rewolucji Solidarność, Ambasador podziękował producentom za rozpowszechnianie wiedzy o roli Polski w przyspieszeniu obalenia imperium sowieckiego i odbudowy nowoczesnej Europy. Cytat z mowy Ambasadora: Niech przyszłe pokolenia nigdy nie zapomną tego, za co walczyli Polacy. Niedawne wydarzenia sugerują, że nasza misja dla wolności na świecie jeszcze się nie skończyła – czy to na Białorusi czy Kubie. Niech ten film przypomina nam o odpowiedzialności niesienia żagwi wolności, czym Papież Jan Paweł II zainspirował nas wszystkich i co przekształciło Polskę, nasz region i świat.
 
Gingrich zaś zauważył, że jego film przypomina Amerykanom, iż wolność nie przychodzi łatwo dla wielu innych [narodów]. Czy Karol Wojtyła przewraca się w grobie?
 
Materiały źródłowe: info bez odnośników pochodzi z:
Judeocentrycy i masowe zbrodnie
W imię Boga

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/