Wojciech Właźliński: KONFERENCJA EPISKOPATU

Drodzy Przyjaciele.   Chrześcijańska Polska, chrześcijańska Europa, chrześcijańska Ameryka. Tak twierdzi się i tak bezwzględnie jest z tym że do jakiego stopnia pozostaje sprawą coraz większych wątpliwości a jeszcze większych rozważając słowa Katolicka. We wszystkim tym jest słowo Jezus Chrystus.
Dla rabinów a poprzez nich dla Żydów słowo Jezus Chrystus nie istnieje w mowie, piśmie i jakiejkolwiek formie wizualnej.
Przesadą jest stawiać nazwisko Ron Paul obok Chrystusa ale w medialnym rabiniźmie jest ta sama metoda w stosunku do wszystkiego co nie żydowskie.
Polska, jak próbowano nam wmówić, miała ratować Katolicyzm poprzez UE przynajmniej w Europie. W tym pewnie celu stworzono specyficzna personalną obsadę Episkopatu Polskiego którego jednym z pierwszych kroków było ustanowienie Dnia Judaizmu który ten Dzień przeistoczył w całe lata a to już 15 rok.
Mało było tego. Episkopat to dosyć dużo biskupów. Są wśród nich Polacy – Katolicy.  Ilość ich zawężono w tym Episkopacie różnymi sposobami. Jednym z nich było tworzenie węższych decyzjotwórczych ciał organizacyjnych aktywnych w posoborowych „nowych ekumenizacjach” Karola Wojtyły wybranym Papieżem – „Lud Boży”  „po wśech” o czym przekonał kardynałów którzy wybrali go Papieżem. Zwróćcie uwagę np. Konferencja Episkopatu (16 może 17 osób)
Żeby nie zanudzać moim „gadaniem samego do siebie” posłuchajcie co inni maja do powiedzenia innym. Nie tylko to że ks. Natanek to „ks. szatanek” bo także tak perfidnie go nazwano.
http://www.youtube.com/watch?v=xO9uWflS49Y&feature=uploademail
 
Wojciech Właźliński
23. I. 2012.
 
P/S
Zaglądnijcie czasem do Gajówki  http://marucha.wordpress.com/
Jeśli w polskim i angielskim to: http://grypa666.wordpress.com/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/