Niezadowolny z usługi

Niezadowolony do Marek Podlecki 21.1.2012
[Pół strony hasbary przeciw Alexowi Jonesowi…]
Wiem, że GaPol to w większości taka Wyborcza dla głupich gojów, tyle, ze tych o trochę bardziej prawicowych i narodowych poglądach, ale potrafię odróżnić rzeczy dobre od plew. Mam w tym 21 lat doświadczenia.
To samo można powiedzieć o niejakim Alexie Jonesie, którego sponsoruje wyłącznie kompleks jot, a sama stacja GSN, z której nadaje również w całości należy do nich. Jeśli mogę coś dodać odnośnie polskiego gruntu, to radze uważać na niejakiego Piotra Beina, syna syjonistycznych działaczy, o czym sam się wypaplał w Krakowie w czasie swojej rzekomej misji antyszczepionkowej dwa lata temu w Krakowie, po czym musiał się zwijać szybko z Polski, bo tak chlapnął od niechcenia i zauważył, że ludzie to zauważyli i nie przeszli nad tym do porządku dziennego. A najbardziej zabawną rzeczą jest to, że jeszcze w 2001  roku był całkowitym ateistą, który mówił, no co Ty? To uważasz, że istnieje Bóg i on trzyma rekę na pulsie historii świata? A teraz przedstawia się jako od zawsze wyznawca prawosławia! No szopka w wydaniu tego pana sięga przysłowiowych szczytów Himalajów! A najbardziej rozwalił mnie swoim stwierdzeniem na swojej tzw. grypie666, że takie kreatury jak pułkownik Przybył i Parulski to… człowieki honoru! Nazywać agenturę sowieckiego GRU ludźmi honoru, rzekomo przeciwstawiającym się kompleksowi jot, to nie tylko smieszne, to robienie z ludzi, a właściwie z naiwniaków spijających wszystko bez zastanowienia z ust tego prowokatora, to już nawet nie jest smieszne, to żałosne.
I na koniec. Proszę mi odpowiedzieć co się stanie, tzn. jaki efekt końcowy otrzymamy gdy podamy komuś do spożycia nawet 99% prawdy, a do tego umiejętnie, bo niezauważalnie dla ignorantów dołożymy tylko 1% cyjankali, jak czyni to z ukontentowaniem niejaki ,,demaskator” NWO z Kanady, to co będzie ostatecznym efektem tego rodzaju mieszanki?
Serdecznie pozdrawiam!
……………….
Marek Podlecki do Niezadowolonego
No to także trzeba uważać na mnie, bowiem to ja nagrywałem Beina i to my razem robiliśmy tę “rzekomą akcję”. Kto ci takich głupot naopowiadał?! Oglądnij dobrze te odcinki i dowiesz się w jaki sposób Piotr przestał być ateistą. Byłem z nim na tyle długo, że zaręczam, że nie jest żadnym aktorem. Doceniam go, bo poświęcił siebie i swoją rodzinę w celu nagłośnienia sprawy. Byliśmy wszędzie – od posłów PiS do samego Rydzyka włącznie – nikt tego nie chciał nagłośnić. Mam znajomych dziennikarzy w GP, też milczeli, teraz przyznają mi że mieliśmy rację. To, że się udało zawdzięczać możemy zdrowo myślącym ludziom i takim co się poświęcili, jak Bein i Burgermeister. A Bein ci nie będzie pisał, że na niego były zamachy i że nawet aresztowano jednego czeczeńca z bronią, który miał go wykończyć. Nie będzie ci pisał, że był a może i jest na czele listy wrogów
pewnej organizacji.
Co do Jonesa, nie znalazłem nic w jego programach co by potwierdzało tezy o żydowskich sponsorach. Masz jakieś konkrety? Słucham go codziennie, ten facet jest bohaterem, przejdzie do historii jako ten, który wyzwolił USA spod okupacji izraelskiej.
………………
Piotr Bein do Marek Podlecki
Obiecaj zajac sie agentem Beinem, ale potrzebujesz:
– dowod na “calkowity ateizm”, cytat ode mnie ws. Boga, date chrztu (“przedstawia się jako od zawsze wyznawca prawosławia”),
– dowod na rodzicow-syjonistow,
– zapytaj dlaczego mialbym zostac w Polsce po prelekcji (“musiał się zwijać szybko z Polski”), skoro mieszkam w Kanadzie, mialem wykupiony bilet na ustalona date,
– co “chlapnal od niechcenia” i dlaczego nie kazal ci wymazac tego z filmiku?
– skad bierze swoje “cyjankalia” i po co?
– jednak prawda go mierzi; nie znam nikogo, kto jest nieomylny – 99% prawdy to niemal perfekt jak Bog!
– nie NWO, tylko JUDEOCENTRYZM,
– co mianowicie byloby “efektem tego rodzaju mieszanki” poza edukacja i atakami agenciurskimi?
Moja publika ma rozum i mysli samodzielnie – a on?
………………………
Marek Podlecki do Piotr Bein
No tak, on się już więcej nie odezwie. Zrozumiał, że się wkopał. To jest chyba ktoś ze stopsyjonizmowi.wordpress.com, bo mi ciągle tamtejsze linki podsyłał. Oni pozakładali blogi by nas zneutralizować. Nasze podzielenie się bylo bardzo dobrym ruchem. Oczywiście nie wszystkie blogi są agenturalne, ale sądzę, że może nawet połowa.
…………………….
Niezadowolony do Marek Podlecki
[Pół strony hasbary przeciw Alexowi Jonesowi…]
Alex Jones,   bohater Ameryki, który wyzwolił USA spod okupacji Izraelskiej! Ha, ha, ha, ha! Opowiedz mi jeszcze jakiś dowcip w ten deseń, jaki to z tego Twojego Alexa jest supermen Ameryki, który wyzwala ją spod okupacji bratanków swojej ślubnej? Jeszcze trochę, a osmarkam się ze smiechu!
Co do Beina, to jeszcze trochę a rozczulisz mnie do łez, ze śmiechu, jaki to z niego bohater podobny do Jonesa! Oglądałem wszystkie te jego wypociny na necie i jedno co moge powiedzieć, że nic mu nie zawdzięczamy, ani tej Burgemaister tym bardziej! W Polsce ruch antyszczepionkowy zaistniał na całe miesiące przed przypałetaniem się tutaj tego farmazona z Kanady. Został obsmiany w Krakowie i nie zostawiono na bucu suchej nitki, że chce się jak pasozyt podczepić, co istniało niezależnie od niego, poza tym wychlapał się biedak na temat swojej przeszłości, no i musiał się zmywać jak niepyszny. Zamach na Beina ze strony czeczeńskiego zamachowca? Wow! To pewnie towarzysze od Władimira Władmimirowicza ostrzegli ,,naszego” bohatera przed niecnym zamachem przygotowywanym nań przez tych niegodziwych Czeczeńców!
No cóż Michnikowi i całej jego kompaniji w nie tak dawnej przeszłości również wyrobiono w ten sposób papiery męczenników, wsadzając ich nawet do pierdla na parę lat, coby uwiarygodnić ,,bohaterów”, by w ten sposób wcisnąć lemingom bajkę, no przeca ich komuna po więzieniach męczyła! I takim sposobem skutecznie zamknięto usta oponentom, tak, że nie osmielają się nawet podważać wiarygodności agentury, no bo przeca w ciurmnie siedzieli bohaterowie!
Beina znam jak zły szeląg. Nie musi mi ten farmazon niczego pisać. Miałem kiedyś WĄTPLIWĄ przyjemność poznać tego narcystycznego buca i już wtedy przestałem mieć co do tego osobnika jakiekolwiek wątpliwości, żeby ktoś wciskał mi takie legendy, jak te nie przymierzając z opowieści o Sindbadzie Żeglarzu!
Pozdrawiam serdecznie!
……………………………
Marek Podlecki do Niezadowolonego

Powtarzasz bzdury, słuchasz Alexa Jonesa w ogóle? Ja mieszkałem w USA 18 lat, znam Alexa od dobrych 10 lat, nawet z nim korespondowałem. Wyjaśniał te sprawy w programie. Żona jest chrześcijanką, może przechrztą, ale wystarczy spojrzeć na jej twarz. Dajesz się ponieść tezie, że “wszystkiemu winni są Zydzi”, a tak nie jest. Ilu znasz Żydów? Pracowałeś z nimi, obcowałeś z nimi? A ja tak – mieszkałem i pracowałem w samym centrum Manhattanu w budynku żydowskim i powiem ci, że większość z nich była bardziej przyjazna niż Polacy na emigracji. Owszem, jest niewielki procent wrednych rasistów, to są ci wpływowi, ale większość to normalni ludzie.
Społeczeństwo amerykańskiej jest wymieszane, wiele osób ma żydowską krew, podobnie może być i u żony Alexa. Mówią ci coś takie nazwiska jak Michel Chossudovsky, Norman Finkelstein, Amy Goodman, Christopher Jon Bjerknes, Barry Chamish, Gilad Atzmon itd, mógłbym ciągnąć w nieskończoność. Są to wszystko antysyjonistyczni Żydzi, którzy
robią wszystko by powstrzymać tych szaleńców.
A wracając do Alexa, ma on obecnie swoją własną telewizję internetową, wciąż nadaje dla GCN (nawet nie potrafisz poprawnie podać nazwy Genesis Communications Network) Prezesem jest znany handlarz złotem Ted Andreson, żaden Żyd. Te głupoty rozpowszechniają syjoniści by zdyskredytować Alexa, który coraz bardziej jedzie na Izrael i syjonizm – robi to mądrze i skutecznie. Nie mogą go dupnąć na antysemityzm, to robią z niego Żyda, klasyczne zagranie satanistów. Z Beina też robią Żyda. Przesłałem mu treść twojego listu bez podania źródła to się zaśmiał. Chce żebyś podał:
– dowod na “calkowity ateizm”, cytat ode mnie ws. Boga, date chrztu (“przedstawia się jako od zawsze wyznawca prawosławia”),
– dowod na rodzicow-syjonistow,
– zapytaj dlaczego mialbym zostac w Polsce po prelekcji (“musiał się zwijać szybko z Polski”), skoro mieszkam w Kanadzie, mialem wykupiony bilet na ustalona date,
– co “chlapnal od niechcenia” i dlaczego nie kazal ci wymazac tego z filmiku?
– skad bierze swoje “cyjankalia” i po co?
– jednak prawda go mierzi; nie znam nikogo, kto jest nieomylny – 99% prawdy to niemal perfekt jak Bog!
– nie NWO, tylko JUDEOCENTRYZM,
– co mianowicie byloby “efektem tego rodzaju mieszanki” poza edukacja i atakami agenciurskimi?
Opamiętaj się, bo idziesz w złym kierunku – dajesz się wodzić za nos agenturze i robisz im robotę. a tu nie ma czasu na głupoty, trzeba walczyć, bo lada moment ci przyjdą do domu i zrobią lobotomię szczepionkami. To naprawdę nie są bzdury. Twoje zdanie nt. Piotr mnie nie interesuje, wystarczy ilość wejść na nagrania, które dokonaliśmy i oceny ludzi.
……………….
Niezadowolony do Marek Podlecki 22.1.2012
Jak widzę gonisz w piętkę przyjacielu i zamiast dowodów, znów odwołujesz się do bzdurnych argumentów, że ja to mieszkałem w USA i wiem najlepiej! Ochłoń człowieku i weź zimny prysznic, to może poczujesz się wtedy lepiej!
Co do Jonesa to są realia, a nie żadne wrzutki tzw. agentury, która chyba  najbardziej istnieje w twojej głowie w formie paranoi, oczywiście tylko w jedną stronę. W USA na niejakim Jonesie już  się poznano i z tym ilu  miał zwolenników jeszcze kilka lat temu, gdy nie zajęto się jego drugą stroną, dziś elektorat fanatycznych wyznawców spadł po prostu na przysłowiowy pysk. Taką to czkawką odbija się dwulicowość. U niejakiego Jonesa nigdy nie usłyszy się prawdy o  zbrodniach w Palestynie i otym kto naprawdę stoi za tym wszystkim co dzieje się na świecie, bo pan Jones zwyczajnie na to nie pozwoli. Niejednokrotnie słyszałem jak w prymitywny, chamski sposób wyzywał ludzi, którzy mu o tym mówili, no ale czegoż można spodziewać się po prymitywnym buraku? Ano wszystkiego tylko nie prawdy, jeno jej imitacji! Co do amerykanów, to znam amerykanów lepiej niż ci się wydaje, więc nie wypisuj mi bzdur, że jestem zaślepiony i tym podobnych głupot, bo to już jest irytujące,  gdy z braku laku zaczynasz odwoływać się do przysłowiowego kitu.
Znam ludzi takich jak Finkelstein, Michel Chossudovsky, Atzmon i inni, i to dłużej niż ty, więc daruj sobie mój przyjacielu takie podjazdy i nie rób ze mnie na siłę nienawistnika, bo to już dosłownie dno argumentacji, której jak widzę się nie ma.
Zamiast deblizmów wygłaszanych przez niejakiego Jonesa, proponuję dla równowagi Davea Dukea! Tylko nie pisz mi w przypadku jego osoby, że głosi nienawiść, bo ośmieszysz się tym już do końca!
A co  do niejakiego dr. Beina, choć z niego jest taki sam doktor jak z Bartoszewskiego profesor, to nie zmieniłem zdania na jego temat ani o przecinek. Tutaj więcej o niejakim ,,dr” Beinie i o panu zresztą też. Jak widzę kreujecie siebie nawzajem, na kogoś kim nie jesteście. To już naprawdę żenujące.
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=8652
P.S. Byłbym wdzięczny jeszcze, gdybyś zapytał niejakiego ,,dr” Beina, kiedy odpowie na pytania,  jakie zadali mu odnośnie osoby jego idola Putina twórcy strony stop syjonizmowi, na których napluł, napuł, jak zawsze nie przedstawiając żadnych argumentów na swoje twierdzenia, i pieprzy głupoty, że to wypisuje rzekoma agentura?
……………………….
Piotr Bein do Niezadowolony 29.1.2012
Opuściłem pójście do synagogi, więc spieszę z odpowiedzią “Sz.” Panu.
Riposta do StopSy była na czasie, na jednym z moich blogów, Grypa666; poszlaka specjalnie dla ciebie: artykuł W odpowiedzi Adminowi Stop Syjonizmowi, zejdź w dół do Piotr Bein 2.1.2012, a jak byłbyś tak łaskawy to także: artykuł tamże Co z Rosją? wraz z komentami oraz pod-artykuł Hasbarska fałszywka o Putinie.
A ty gdzie szukałeś? Ale dzięki za przypomnienie, wstawię na blog PiotrBein i do Pralni, skoro tak chcesz prać te brudy.
Riposty do prawdy2 też znajdziesz, jak poszukasz, w tym na prawdzie2- tj. jeśli umisz klikać!
Nie czekam już na odpowiedzi na powyższe moje pytania, które otrzymałeś via Podlecki.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/