Uwaga na hasbarską propagandę PRP

Uwaga na hasbarską propagandę PRP

Andrzej Szubert 5.2.2012
Otrzymałem kolejną porcję hasbarskiej propagandy PRP, Biuletyn PRP nr 282. PRP staje sią coraz bardziej hasbarską tubą propagandową. Ale nie ma się czemu dziwić, skoro agent wpływu Michalkiewicz to ich idol. Zacznę od reklamowanego tekstu Smutna zabawa w klocki historyczne.
Klocek 1
Za pogarszającą się gospodarkę odpowiedzialni byli żydzi pełniący obowiązki Polaków. Oni już na początku lat 70-tych chcieli doprowadzić gospodarkę polską do uzależnienia jej od żydo-Zachodu i rękami głupich Polaków chcieli wyrwać Polskę z bloku wschodniego i oddać ją w łapska żydo-Zachodu.
Klocek 2
Czym była “Wielka” Solidarność?
Od początku  Solidarność kontrolowana i sterowana była przez zachodnie wywiady. Nawet jej powstanie – nagły i równoczesny “wybuch” Solidarności w całej Polsce był sterowany (facebooka jeszcze nie było) przez sorosowską Wolną Europę. Zachód upatrzył sobie głupich i naiwnych Polaczków do rozwalenia bloku wschodniego, stojącego banksterom na drodze do podboju świata. Zachód wykorzystał polską rusofobię, polskie prozachodnie ciągotki (marzenie powrotu na łono “cywilizacji” Zachodu) i ślepy katolicyzm. Wojtyła, postrzegany jako patron Solidarności był kolesiem zbrodniarza globalisty Brzezińskiego. No i ta sterowana z Waszyngtonu, Tel Awiwu i Watykanu w zdecydowanej większości katolicka Solidarność parła ku “łacińskiej” cywilizacji Zachodu, do schronienia się pod opieką żydo-Unii i żydo-NATO. Teraz oszołomstwo piszące brednie o “wielkiej” Solidarności udaje, że o tym nie wie albo nie pamięta. Bo wtedy prawie nikt nie wiedział, jaki naprawdę jest ten “wytęskniony” zachód.
Klocek 3
Nawet gdyby Polacy przejęli kontrolę nad państwem – tak samo by poleźli w łapska żydo-Zachodu. Bo miliony Polaków o tym marzyło upatrując tam dobrobytu, wolności, demokracji i gwarancji bezpieczeństwa przed ZSRR.
Klocek 4
Nie było zmowy promoskiewskiego Jaruzelskiego z doradcami Solidarności – żydowskimi agentami Zachodu.
Jaruzelski dostrzegał macki Mossadu i CIA w Solidarności i postanowił ją rozbić.
Przypominam – w dużych zakładach zaczęto w drugiej połowie 1981 roku organizować “straż robotniczą” – uzbrojoną w łomy, łańcuchy itp. Kolejny raz chciano popchnąć Polaków z pięściami na czołgi. Na szczęście ta prowokacja powiodła się tylko po 13-tym grudnia na “Wujku”.
Klocek 5
“Wielkiej” Solidarności nie trzeba było rozbijać. Ona była nieistniejącym mitem. Solidarność była w sumie wielonurtowa, niejednolita – łączył ją jedynie antykomunizm. Ale kłótnie, spory, zawiść, rywalizacja między regionami, między branżami istniały cały czas. 10 milionów też było mitem. U mnie w zakładzie na pierwsze zebranie Solidarności przyszła cała załoga. Na drugie ledwo połowa. Trzeciego zebrania nie było. Ludzie mówili – mamy władze Solidarności – niech działają – a sami woleli iść na piwo. Po 13-tym grudnia z 10 milionów na placu boju został jeden procent. A reszta pochowała sią jak szczury w norach. Niedługo potem połowa “Wielkiej” Solidarności była już u Miodowicza.
Klocek 6
Pełna zgoda – “odradzająca się” Solidarność proamerykańska, wspierana przez kler i Wojtyłę, przy cichym poparciu większości dekowników z “wielkiej” Solidarności jest faktem.
Klocek 7
Gówno prawda. Decyzja o okrągłym stole zapadła na posiedzeniu Bilderbergów. Wiosną 1985 Rockenfeller i Kissinger projekt okrągłego stołu w Polsce przedstawili Gorbaczowowi.
Jaruzelski widząc, że Gorbi sam jest agentem żydo-Zachodu zrozumiał, że Polska jest przegrana. W międzyczasie żydowstwo w PZPR na fali pierestrojki wypychało z władz Polaków (Siwaka) a samo zajmowało najważniejsze pozycje (Rakowski). Jaruzelski bez poparcia Moskwy był bez szans. No i skapitulował oddając bez walki Polskę w łapska żydów. Za to i tylko za to należałoby go postawić przed sądem.
Klocek 8
Gówno prawda – trzecią stroną Magdalenki była hierachia KK, która też wyszła na swoje. I przez następne 20 lat walczyła o kościelne majątki, pogłębiając pauperyzację społeczeństwa.
Klocek 9
Zgoda. Dodałbym jeszcze – przygotowania do wepchnięcia Polski do żydo-Unii i żydo-NATO. Czego chciało jednak wielu Polaków. Tym bardziej, że Wojtyła wielokrotnie sam polskich katolików zachęcał do poparcia wepchnięcia Polski w łapska żydo-Zachodu.
Dodam klocek 10:
Dokąd oszołomstwo będzie roztkliwiało się nad “wielką” Solidarnością, sterowaną agenturalnie z Waszyngtonu, Watykanu i Tel Awiwu, dotąd będzie ono błądziło i traciło czas na bzdurne i nieprawdziwe “analizy”. Przy czym Cezary Rozwadowski zapomniał przy nazwiskach w pierwszym akapicie dodać i Kaczyńskich – którzy do tej żydo-zmowy w Magdalence też przyłożyli ich łapska.
Stan wojenny rozbił sterowaną agenturalnie z Zachodu, powstałą z inicjatywy żydo-Zachodu Solidarność, która w planach globalistów miała być taranem do skruszenia muru komunizmu. Solidarność przypisaną jej rolą wypełniła. To “dzięki” niej Polska wpadła spod deszczu pod rynnę. Polaków, naiwnych i ślepych kolejny raz wpuszczono w maliny…
Więcej o Solidarności tutaj i tutaj.
A teraz czas na “komentarz” (nie wiem  – oszołoma czy hasbarowca) Franka Sokolowsky’ego… “Tymczasem, świat podziwia Niemcy, i to nie tylko ich wspaniałą gospodarkę, dyscyplinę, praworządność, solidna prace, organizacje itd.”
Co ten hasbarowiec bełkocze? Wspaniała gospodarka: ponad 2 tysiące miliardów długu, każdego dnia dług z tytułu niespłaconych odsetek rośnie o 200 milionów euro (co pięć dni o miliard), rzont Bundesrepubliki bierze wielomiliardowe kredyty na spłacanie zaległych odsetek, miliony ludzi pracuje za głodowe pensje, miliony dzieci w Niemczech idzie głodnych do szkoły, a 1/3 Niemców cierpi na nerwice i psychozy wywoływane amerykanizacją życia, poczuciem zagrożenia podstaw egzystencji i niepewnością jutra.
Wolny rynek zaczął się w Niemczech w 1948 “reformą” waluty, kiedy to Niemcy dostali po 40 marek na łebka. Skończy się niedługo, gdy będzie 40 000 euro długu na łebka.
Praworządność: brutalna pacyfikacja protestów “Stuttgart 2012, bezpieka urządzająca mordy i prowokacje zwalane na narodową prawicę, absurdalne wyroki sądowe (sąd konstytucyjny podtrzymał wyrok przeciwko kibicowi, który nie brał udziału w rozróbie – co potwierdziła policja – twierdząc, że nie na pewności, czy w kolejnej bijatyce nie weźmie on udziału. Czyli człowieka ukarano za coś, czego nie zrobił, a na podstawie bzdurnego założenia, że być może zrobi to – weźmie udział w przyszłości w bijatyce).
Dyscyplina: i owszem – społeczeństwo jest coraz mocniej kontrolowane i infiltrowane przez bezpiekę i milczy. A marionetki polityczne narastającą dyktaturą i zamordyzm uzasadniają “obroną demokracji” i bezpieczeństwem ludzi.
“My Polacy oburzamy się kiedy nasze bohaterstwo, poświęcanie się za innych lub za wielkie idée jak wolność, wiara, demokracja, itp.. budzą u innych co najwyżej uśmiech politowania a nawet zwykłą kpinę.”
Ja się nie oburzam. Ja potępiam szkodliwy, nieodpowiedzialny hurra-patriotyzm. Ile to razy pod hasłami obrony wiary czy walki o wolność, gdy nie było nawet cienia szansy na zwyciąstwo – Polacy szli jak barany na rzeź – popychani do zbiorowego “samobójstwa” przez obcych! Lub walczyli w interesie obcych – Watykanu, Napoleona, zachodnich aliantów, którzy nas zdradzali.
Z czego możemy być więc dumni – skoro polskie elity dały się wyrżnąć nieomal na własne życzenie.
“Weźmy jako przykład Naczelnego Wodza, który 17 września gdy jego żołnierze bili się z Niemcami uznał za stosowne uciekać do Rumunii, co angielski generał Carton de Viart miał dyplomatycznie skomentować słowami:”szukam precedensu w historii i nie znajduję żadnego”.
Dezercji naczelnego dowództwa jest w historii powszechnej cała masa. Zdażało się to na wszystkich kontynentach i w historii wielu wojen ludzkości. Nie jestem sympatykiem Rydza-śmigłego, ale gdyby poszedł on do niewoli, albo zginął – to by mu zarzucano, że miał obowiązek się ewakuować i organizować do dalszej walki u boku sojuszników armię za granicą. Jeśli obcy piszą bzdury – należy ich olewać.
“Chyba jednak najbardziej powinniśmy zazdroscic Niemcom faktu, ze każdy ich rząd czy kanclerz w calej historii Niemiec zawsze na pierwszym miejscu stawiał swój naród.”
Takie bzdury może tylko kompletny ignorant, dureń albo germanofilski agent wpływu pisać. Od powstania Bundesrepubliki nie było ani jednego kanclerza, który nie był wasalem globalistów zza oceanu. Ostatnia w kolejce, Merkel wypromowana została przez Bilderbergów. W maju 2005 była na ich tajnym zlocie, a jesienią została kanclerzycą.
Także tzw. “Republika Weimarska” była poletkiem żydostwa. Dopiero Hiltler je rozpędził. Tyle – że sam okazał się zbrodniarzem.
“Nas może oburzać fakt ratowania tuz po wojnie oraz zapewnienie ochrony niemieckim obywatelom nazistom, wśród których było wielu przestępców wojennych.”
Immunitet dla nazistów zapewniała współpraca agenturalna z CIA, a nie wola “rzondu” Bundesrepubliki.
“Jakże podle na tym tle wygląda zachowanie rządu w powojennej Polsce w stosunku do własnych obywateli.”
Co ten Sokolowsy bredzi??? Jakich “własnych obywateli”? Przecież Polacy dla żydo-komunistów nie byli ich obywatelami a pasożytami i wrogami.
“Ludzie rządzący Polska zachowywali sie tak jakby gardzili własnym narodem lub wręcz nienawidzili go.”
Dlaczego ten hasbarowiec germanofil  nie napisze po prostu, że Polską rządziła żydo-komuna wspierana przez żydo-NKWD? A ponieważ przytacza nastąpnie Sokolowsky Sandauera – to po co pisze wcześniej takie brednie, takie bzdurne “pytania retoryczne? Napisać miał  krótko i zwięźle – rządziła i mordowała Polaków żydo-komuna, żydo-UB. Wsjo!
Dezinformatorowi Sokolowskiemu do przemyślenia (o ile nie jest etatową hasbarą)…
Ostatnio skandalem w Niemczech było ujawnienie faktu szpiclowania parlamentarzystów z partii Die Linke przez BND.
W normalnym państwie parlament nadzoruje tajne służby. A w żydo-Niemczech służby szpiclują parlamentarzystów. Wiadome jest, że parlamentarzyści z NPD w Landtagach też są szpiclowani (tylko dlatego, bo NPD chce Niemiec wolnych od wasalskiego poddaństwa wobec USA i Unii).
Dlaczego szpiclowani są parlamentarzyści z partii “postkomuchów” – Die Linke. Ano dlatego, że jest to JEDYNA nieagenturalna partia w Bundestagu. Jej politycy nie są zapraszani na Bilderberga ani do rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej. Jest jedyną partią domagającą się zakończenia okupacji Afganistanu. Protestowała przeciwko tzw. “euro – rettungsschirm”. Gysi wyraźnie powiedział w Bundestagu – zgodnie z prawdą – że w tej złodziejskiej hucpie idzie o ratowanie złodziejskich banków a nie o ratowanie Grecji czy gospodarki unijnej. Die Linke  domaga się troski o dobro społeczeństwa a nie o napychanie banksterom kieszeni pięniędzmi podatników – co tak gorliwie czynią agentka Merkel i podstępny żydowski agent Schäuble. A ponadto ws. “wolnych, demokratycznych i bogatych” Niemiec dezinformatorowi  Sokolowskiemu polecam:
Co słychać w Bundestagu. Szpiclowanie niemieckiego społeczeństwa dronami. Co jest w Niemczech i na świecie grane. Wolność słowa w niemieckich żydo-mediach. Niemieccy bilderbergowcy. Kłamstwa niemieckiej żydopropagandy ws. Syrii (wiele artykułów na jednym tylko blogu). Cała strona m.in. o niemieckiej żydo-propagandzie w sprawie Syrii.
Najpier więc niech się przygłup/dezinformator Sokolowsky douczy, zanim będzie pisał jego żydo-brednie o Niemczech. Chyba że robi to służbowo jako agent wpływu.
Na życzenie podeślę dezinformatorowi Sokolowskiemu linki do SETKI poważnych niemieckich blogów demaskujących kłamstwa oficjalnej żydo-propagandy w Niemczech, którą i sam Sokolowski kolportuje.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/