Wojciech Właźliński: NWO

Drodzy Przyjaciele.  Nieco reakcji wzniecił  Anti-Counterfeiting Trade Agreement (ACTA).  Obok  reakcji osób, które zdają sobie sprawę z faktycznej istoty i celu tej „Zgody”  (Agreement), bardzo nieliczni, istnieje “masa ludzka” – jako uogólnienie zwykłych mieszkańców jakiegoś terenu, która nie zdaje sobie sprawy ze
szczegółów w czym tkwi sedno sprawy tej „zgody”. Mimo ograniczonych możliwości poznawczych ta „masa” jest wyżej moralnie od odpowiednika takiej „masy ludzkiej” w sejmach, instytucjach rządowych i poza rządowych, rządach wielu państw.
Być przeciw oszustwu (counterfeiting) zdaje się być zupełnie naturalną rzeczą. Sprzeciw wobec ACTA jest jednym z dowodów że ta zwykła „masa ludzka” nie zawsze jest bierna i stoi moralnie wyżej od osobników w tych wpływowych instytucjach. W tych instytucjach istnieje solidarność w stosowaniu, propagowaniu, kamuflowaniu, ochranianiu oszustw na totalną skalę. To jest więcej niż armia. Wszystko to ubrane jest w ubranko „zgodnie z prawem”. Do tego była potrzebna Solidarność (czyja), demokratyzm (przeciwieństwo demokracji) żeby można było kontynuować morderstwa z poprzedniego okresu wszystkiego co polskie w dosłownym i przenośnym znaczeniu.
 
Sprawa ACTA to tylko jedna z taktycznych rzeczy stosowanych przez „globalnych” np. Monsanto – GMO – szczepionki, śmierć powolna przy równoczesnym drenażu środków płatniczych państw US w czym Unia Europejska jest jednostką administracyjną.
Strategia z szybkimi efektami była przygotowana bardzo dawno, jeszcze przed internetem. Wyszło to na jaw w szerszym zakresie dzięki internetowi w samym jego początku. Można było zapoznać się dosyć dokładnie chcącym wiedzieć z całą ogromną siecią obozów zagłady rozmieszczonych na całym terenie US (poprzednio USA, czyli Ameryki Północnej).
Internet a w nim godna uznania nie zarobkowa praca niektórych osób umożliwiła zapoznanie się nie znających angielskiego z jednym z takich obozów aktualnie utrzymywanym w pełnej gotowości.
Polskie napisy.

 
USA – jedyny kraj który użył demonstracyjnie atom jako masową zagładę, w dodatku na katolickie społeczeństwo zarówno w Hiroszima jak i w Nagasaki. (Tak, metacentrum w Hiroszima to to samo co w Nagasaki.) Jeszcze wtedy była nazwa USA czyli Ameryki Północnej. Faktycznie były to już wtedy US bez określenia  czyje to są Stany co trwa do dzisiaj. W tamtych czasach byli to „alianci” Może przychodzić na myśl Sanhedryn razem z gwiazdą także tą pięcioramienną.
Drugi wpadek użycia przez US bomby atomowej (masowej zagłady) wraz z rozwiniętą od tamtego czasu technologią atomową to 9/11 (WTC Nowy Jork). Trzecie użycie przez US nowych technologii masowej zagłady to Fukuszima. Pomijam tu sprawe Haiti jako technologię masowej zagłady, oraz masową zagładę rodzaju Iraku, Jugosławii, Afganistanu i terenu mniejszych państw w których użyto „zubożony uran” (depleted uranium) w atakach wojskowych.
Wszystko to dzieło się i dzieje się dalej w atmosferze przygotowywania masowej zagłady na o wiele większą skale ( aż niewyobrażalne) pod pretekstem spreparowanej sprawy Iranu maskującej posiadanie atomowych technologii masowej zagłady przez Izrael przy czym trudno przy tym przynajmniej nie wspomnieć Sanhedryn.
 
Narodowy socjalizm to nie wymysł który przypisuje się Niemcom jako hitlerowcom, – Nazizm. Aszkanazizm istniał o wiele wcześniej szczególnie właśnie na terenie Niemiec spotęgowany jeszcze wcześniej, przez Chazardizm  (Ashkenazim, a Khazar Jew,  w j. angielskim) na terenie Rosji.
Marks w jednym z prywatnych listów i pewnie nie tylko jednym, określa socjalizm jako synonim judaizmu.
 
ACTA to tylko jedna z wielu taktycznych jednostek. Wcześniej była taką jednostką National Defense Authorization Act (NDAA)  podpisany skrycie 31 grudnia 2011 przez B. Obamę, uzupełniający wszystko co było „prawnie” potrzebne w chwili ogłoszenia stanu wojennego przeciwko własnemu narodowi. Jeszcze wcześniej „Patriotic Act,  Federal Emergency Management Agency (FEMA) i cała masa innych, oraz setki  Executive Orders. (Rozkazy nie wymagające zatwierdzenia przez Senat)
 
To odnosi się do Ameryki Północnej. Owszem Polska jest od niej dosyć daleko, ale nie zapominajmy że odległość w dzisiejszych czasach jest drugorzędną sprawą.
 
Działaczom społecznym, nie tym na dobrze płatnych stanowiskach z nadania rządzących, bo tych trzeba usunąć wraz z całym systemem który ich utrzymuje stawiając na pierwszym miejscu aparaty sądownicze, trzeba uczulić na fakt, że potrzebny jest zmasowany protest międzynarodowy, ale ten zmasowany protest jeszcze bardziej potrzebny jest budowniczym Nowego Światowego Porządku.
Nie koniecznie potrzebna jest III Wojna Światowa, ona już cały czas istnieje. To nie tyle wojna co agresja światowa. Potrzebne jest doprowadzenie do sytuacji w której całe społeczeństwa Ameryki i Europy będą same domagały się zmiany podobnie do tego co zastosowano tworząc Solidarność w Polsce. To już nie będzie domaganie się zmiany lecz domaganie się ratunku. Wtedy znajdą się Kiszczaki i Jaruzelskie którzy będą „ratować”. Wszystko do tego jest przygotowane zdawałoby się. Nie tak wszystko. Jeszcze jest wiele do doprowadzenia do tego żeby to się stało. Jeszcze jest wiele do wydrenowania ze społeczeństw, państw, całych regionów np. Afryka Północna ostatnio,  utrzymując nieodzowny poziom warunków sztucznym pieniądzem a więc to jeszcze trochę potrwa zanim zostanie zastosowane w Ameryce Północnej i Europie cos na miarę w trzech budynkach w Nowym Jorku.
 
Wojciech Właźliński
5.II.2012

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/