Alex Jones: „Genetyczne ludobójstwo”

http://www.youtube.com/watch?v=tNTUWMYyVWg

Z dyskusji na DavidIcke.pl

Wygląda jak zwykła świnia. Ale takiego zwierzęcia nie ma nigdzie indziej na świecie. Ten knur jest nadzieją polskich naukowców na przełom w przeszczepach serca. Zwierzę nosi w sobie ludzki gen, dzięki któremu narządy jego potomków będą mogły zostać przeszczepione ludziom.
Knur o roboczym numerze 252 urodził się rok temu w Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki w Żernikach Wielkich pod Wrocławiem. Nad jego stworzeniem naukowcy pracowali kilka lat!
W końcu udało im się wyhodować świnię, która ma w sobie ludzki gen. Dzięki niemu po przeszczepieniu świńskiego serca człowiekowi ludzki organizm go nie odrzuca i traktuje jak własne! W dodatku “252” przekazuje ten gen swoim potomkom, czego nie potrafiła wcześniej żadna inna modyfikowana genetycznie świnka.
Dzięki temu prosięta, które pocznie, mają być zbawieniem dla ludzi, czekających na przeszczep serca. Dlatego 252 żyje jak król: ma własny boks, specjalną dietę i specjalną opiekę. Knur jest tak sławny, że wczoraj na fermie pojawiła się delegacja ministrów rolnictwa z całej Europy.

……………………….

Polski tekst do filmiku Jonesa, przygotowany przez Vismaya-Maitreya.pl

Film Alexa Jonesa: „Genetyczne ludobójstwo”

(tekst wystąpienia A. Jonesa dla tych, którzy nie mają Internetu. Drukuj, kopiuj i rozdawaj innym!)
prisonplanet.pl 2011-07-30
Spolszczona wersja w przygotowaniu.
Transkrypt:
Wstęp.
“Witamy w nowym świecie hodowli farmaceutyków, poprzez bio-hodowlę, łączącą naukowców pracujących nad nowatorskimi badaniami… Ipl Therapeutical pracuje nad rozwiązaniem problemu; planują klonować świnie, których organy mogą być transplantowane ludziom… Klony krów i genetycznie zmodyfikowane krowy, potrafią wyprodukować mleko zawierające te same właściwości, co ludzkie… Te świecące w ciemnościach koty, pozwolą na znalezienie leków na choroby zwierzęce i ludzkie…Tak dobrze słyszałeś, połączono geny pająka i kozła… Ta transgeniczna ryba ma właściwie to co wydaje się być sześcioma mięśniami brzucha, jakie widać u ludzi.”
Alex Jones.
Moi przyjaciele, jestem tutaj by was przestrzec, by was ostrzec przed największym zagrożeniem, przed jakim stoi nasz gatunek i nasza cywilizacja. Ludzkość tylko przez ostatnie 100 lat zwiększyła swoją technologiczną i naukową wiedzę tysiące razy wobec czasów wcześniejszych. Mimo tego jesteśmy nadal tym samym gatunkiem, jakim byliśmy, zdolnym do najwyższych wzlotów jak też i najniższych upadków. Chciałbym dziś powiedzieć o największym zagrożeniu dla ludzkiej cywilizacji i społeczeństwa. Obecnie ma miejsce nieodwracalne zmienianie genetycznego kodu biosfer na naszej planecie poprzez inżynierię genetyczną. Osobiście uwielbiam naukę i technologię i wiem, że jest to neutralna rzecz i człowiek może ich użyć do czynienia dobra lub zła. Kontrolerzy i inżynierowie naszego społeczeństwa przez ponad 100 lat wierzyli, że jeśli odkryją sekret życia – DNA, to zdobędą klucze do nieśmiertelności.
Link do artykułu BBC o hodowli organów: LINK
Obecnie widzimy wiele artykułów, w których elity przechwalają się faktem, pisząc że nie potrzebujemy już obecnej wielkiej populacji, aby podtrzymać funkcjonowanie naszego technologicznego systemu. Wchodzimy w erę robotyki, gdzie flota powietrzna armii będzie bezzałogowa, gdzie roboty będą walczyć, produkcja będzie obsługiwana i uruchamiana przez nie biologiczne systemy. Mamy do czynienia z wyścigiem zbrojeń oraz technologicznym wyścigiem zbrojeń związanym z inżynierią genetyczną. Niedawno FDA wprowadziło w życie nową politykę, która pozwala firmom zajmującym się genetyką, głównie dużym firmom rolniczym na wprowadzenie na rynek wszelkich organizmów GMO bez konsultacji ze społeczeństwem. Jeśli przyjrzymy się temu to widzimy, że nie jest to tylko trawa GMO, która pochłania mniej wody, czy pomidory GMO, które leżą dłużej na półkach sklepowych. Każdy inżynier zajmujący się genetyką, z jakim rozmawiałem, który pracował w tych dużych firmach stwierdzał, że w różnych badaniach np. ziemniaków GMO, ryżu itd. że pojawia się efekt uboczny w postaci sterylizacji wśród szczurów, myszy, świń, na których testowano żywność.
Część wywiadu z G. F. Smithem:
“Te, które spożywały genetycznie zmodyfikowaną soję, nie wykazały problemów w pierwszym pokoleniu, drugie pokolenie powoli dorastało do dojrzałości. Ale w trzecim pokoleniu okazywało się, że prawie wszystkie straciły możliwość posiadania potomstwa.” Link do badania: LINK
Później w badaniach nad naczelnymi, z małpami, wydarzyło się dokładnie to samo. Wraz z publicznie znanymi właściwościami, dla których te organizmy zostały stworzone, istnieją inne właściwości po cichu wprowadzone, jak trojański koń, które są przyczyną zmian biologicznych w organizmach. Wywołując sterylizację i produkcję komórek rakowych. Te efekty idą znacznie dalej niż to, o czym publika kiedykolwiek została poinformowana. Informacje są dostępne, ale nigdy nie zyskują zbyt dużego medialnego nagłośnienia. Nawet wtedy, gdy mam artykuły i mówię o nich w czasie programów, dostaję emaile i telefony mówiące, że jestem kłamcą.
Nigdy nie zapomnę, jak przed laty mówiłem o pająko-kozłach. Będących po części kozłami i pająkami, stworzonymi, aby wytwarzać zbroje w swoim ciele, które potem można by wykorzystywać jako przemysłowy produkt, specjalny komponent. To jest siła życiowa planety, główne elementy życia na ziemi, które są ze sobą mieszane. Ludzie dzwonili do mnie i nie mogli uwierzyć. Nawet dziś widzę artykuły o pająko-kozłach, czy łososiu, połączonym z DNA insektów i innych ryb, który wg uniwersyteckich badań w 40 pokoleniu wyprze naturalnego łososia w oceanach. Wydaje się, że ludzie o to nie dbają.
Link do artykułu BBC o hodowli pająko-kozłów: LINK
Jesteśmy tym karmieni. Uprawy GMO infekują inne uprawy, jak również inne rośliny, które rosną naturalnie i nie powstały w wyniku hybrydyzacji. Kiedy mamy do czynienia z nuklearną katastrofą i widzimy wzrost przypadków występowania raka i innych chorób, te zazwyczaj zanikają z czasem. Z genetycznie wytworzonymi i zmodyfikowanymi organizmami jest inaczej, objawy ich oddziaływania nie zanikają. Te organizmy łączą się z innymi gatunkami i o tym chciałbym dziś mówić.
Jakie jest największe zagrożenie dla naszego gatunku? To jest niesprawdzona, poza wszelką kontrolą genetyczna inżynieria prowadzona przez tysiące firm w dziesiątkach tysięcy laboratoriów na całym świecie.
Pamiętam jak 7 czy 8 lat temu, czytałem w Washington Post tylko przypis w artykule w rubryce naukowej, gdzie przyznano, że w Kostaryce stworzono ludzko-małpie klony. Tak, moi drodzy, słyszeliście dobrze. Właściwie jeśli wrócicie do artykułów BBC sprzed więcej niż dekady, tam przyznano, że nie tylko klonuje się ludzi, ale łączy się ich w jednym z przypadków z genami krowy. Łączą je po to, aby krowa nie odrzuciła ludzkiego płodu we własnej macicy. Ale dlaczego to robią? Oni hodują płody podobno aż do terminu porodu, aby ich organy mogły być pobrane. Tworzą klony ludzi z genami krowy, aby te mogły wzrastać wewnątrz krowy dla transplantacji np. nerki albo transfuzji krwi. Cokolwiek jest potrzebne, w zależności od sytuacji. Następnie klon jest pobierany z łona krowy albo sztucznego łona, nad jakimi pracowano. Pobiera się od niego jakikolwiek organ, aby przedłużyć komuś życie.
Link do artykułu: LINK
Kwestia jest taka, że powinniśmy mieć debatę na ten temat. Ludzie patrzą na to jak na Science fiction ze względu na filmy z lat 50, 60 i 70 albo “Wyspę doktora Moreau”. Tak więc ludzie zostali uwarunkowani do traktowania tego, jako fikcję i że to nie istnieje. To jest bardzo realne i pomyślałem, że podniosę tą kwestię, ponieważ w weekend widziałem w wiadomościach australijskich artykuł “Stworzono ludzko-zwierzęce hybrydy, pomimo ostrzeżeń”.
“Naukowcom w brytyjskich laboratoriach udało się stworzyć ponad 150 ludzko-zwierzęcych hybrydowych zarodków w kontrowersyjnych tajnych eksperymentach na przestrzeni ostatnich trzech lat.”
Tu mamy kolejny raport z Daily Mail, który także napisał na ten temat. Wiele rzeczy mnie martwi i mam nadzieję, że ciebie też z tymi wszystkimi informacjami. Ale jedna kwestia jest kluczowa. Za każdym razem, gdy o tym się pisze przez ostatnie 15 lat, jest to zawsze “pierwszy raz” i dzieje się to jedynie od 3 do 5 lat. No cóż, po raz pierwszy przeczytałem o tym, że potwierdzono stworzenie ludzkich klonów, ale zabito je zanim się narodziły, w BBC w latach 1995-96. Możecie to sprawdzić. Widziałem potwierdzenia tych faktów w 1997-98-99, widziałem je w naukowych publikacjach.
W Chinach w pełni przyjęto ten system. Nie tylko hoduje się tam ludzko-zwierzęce klony, które przypominają ludzi, ale również stworzono krowy, będące częściowo ludźmi, produkujące ludzkie mleko.
Przez ostatnie 100 lat rządy rozpoczęły prace nad broniami biologicznymi. Imperialna Japonia, Niemcy, Anglia, USA, Francja i wiele innych rządów. Wszyscy skupiają się na opracowaniu broni biologicznych, działających na wybrane rasy ludzi, które usuną specyficzne grupy. Bez względu na to czy są to czarni, arabowie czy żydzi, rządy pracowały nad nimi wszystkimi. Problemem tych badań jest to, że odkryto, iż człowiek jest tak dalece połączony z biosferą i współdzieli geny z otaczającym go światem, że jest to niewykonalne, aż do teraz. Niebezpieczeństwo, które z tego wynika jest takie, że rządy, kiedy zaczęły pracować nad bronią biologiczną wpierw starały się użyć broni pochodzenia zwierzęcego takich jak ebola, która atakowała małpy i przenieść ją na gatunek ludzki. I istnieją dowody wskazujące na to, że dokładnie to się stało z ebolą. Teraz rządy w imię obronności pracują nad ebolą, przenoszoną drogą powietrzną, która zabije 99% ludzi, z którymi wejdzie w kontakt.
Potem odkryjesz, że rządzące elity mają obsesję na punkcie rządu światowego jako mechanizmu dla zorganizowanej eksterminacji ludzkości. Opisaliśmy to w moim filmie pt. “EndGame. Plan światowego zniewolenia”, do zobaczenia za darmo na You Tube… Przynajmniej teraz, choć jesteśmy cenzurowani coraz bardziej. Proszę obejrzeć ten film i wysłać go do wszystkich, których znacie.
Tak więc mamy geny insektów, zwierząt, gadów. Geny gadów zostały przeniesione do ryb, które później wypuszczono na otwarte wody. Mamy klony międzygatunkowe, ludzkie klony hodowane we wnętrzu krów, aby pobierać organy. Panie i Panowie, oni mówią o prawach zwierząt, ale co z prawami ludzi? Oni mieszają rośliny i zwierzęta z ludźmi. To pozwoli na rozprzestrzenienie się międzygatunkowych chorób między ludźmi. Wpłynie to na powstanie zmutowanych wirusów i innych zmutowanych mikroorganizmów, które mogą wywołać plagi, jakich świat do tej pory nie widział.
Tysiące różnych laboratoriów, na całym świecie pracują nad tymi systemami. Widzimy już tego jasne przykłady, w których genetycznie zmodyfikowane rośliny powodują wzrost reakcji alergicznych. To jest to, co niszczy nasz system immunologiczny. Rządy coraz bardziej starają się o to, aby ludzie nie wiedzieli, kiedy spożywają GMO. Na rynek wchodzi klonowana wołowina, kurczaki, ryby, ale nie tylko klonowana, ale również hybrydowa. Jeśli przeczytacie publikacje firm biotechnologicznych, w których firmy chwalą się stworzeniem ludzko zwierzęcych istot przeczytacie, że było rzeczą niezbędną, aby klony nie miały praw. Kiedy mieszają szympansa z ludzkim embrionem, odgrywając rolę Boga, stwierdzają, że te biedne stworzenia, które stworzyli, nie mają żadnych praw.
Proszę mnie teraz dobrze posłuchać. Jeśli to się dzieje od przynajmniej 15 lat i dopiero teraz zostało pokazane opinii publicznej, to czy możecie sobie wyobrazić, co się dzieje w tajemnicy w rządowych laboratoriach i prywatnych korporacyjnych laboratoriach na świecie? Właśnie dlatego globalni inżynierowie są tak aroganccy. Grali rolę Boga od długiego czasu, chowając efekty swoich prac pod rozporządzenia bezpieczeństwa narodowego, pozostawiając je dla siebie.
Jeśli ludzkość przetrwa i historia obecnych czasów będzie spisana, kolejne pokolenia będą się dziwić nad tym, jak mogliśmy przetrwać. Będą się dziwić kompletnej brawurze rządzących klas i tego, co oni zrobili.
Odsetki zachorowań na raka, cukrzycy podwoiły się w ostatniej dekadzie. Ktoś na nas eksperymentuje, w tym koszmarze prowadzonym przez psychopatycznych technokratów. Te same rządy i instytucje korporacyjne, które przyłapano na całym świecie na dawaniu dzieciom zastrzyki z polio i syfilisem. Ci sami ludzie zostali przyłapani na fundowaniu polityki przymusowej aborcji w Chinach. Oni angażują się w te szalone testy, w wyścigu ku znalezieniu źródeł wiecznej młodości, narażając cały rodzaj ludzki i ziemię.
To jest główne zagrożenie, a nie spreparowany terroryzm, nie masowe strzelaniny, ani wszystkie tematy zastępcze odwracające uwagę, którymi nas karmią, aby rząd mógł przejąć kontrolę nad naszym życiem. Zagrożeniem jest obecny globalistyczny kartel bankowy, kontrolujący działania naukowe, fundujący niemal wszystkie badania naukowe na świecie, odgrywając rolę Boga. Przy tym nuklearne bomby wyglądają jak dziecięca zabawa. Psychopatyczna klasa rządząca sprzedaje nam to wszystko jako pewnik. Będziecie zasymilowani. Transhumanizm stworzony przez eugenicystę Aldousa Huxleya jest drogą, którą musimy pójść i oni to zrobią. Karzą nam na to patrzeć, a my nawet nie mamy debaty czy dyskusji na ten temat. Jesteśmy otruwani i manipulowani poprzez jedzenie i wodę. To jest potwierdzone, że jesteśmy atakowani. Obecnie ma miejsce rewolucja zwrócona przeciwko wolnej ludzkości poprzez filozofię eugeniki globalistów.
Nazywam się Alex Jones i przekazuję wam informację z frontu wojny informacyjnej. Zostałeś ostrzeżony, proszę ostrzeż innych.
koniec transkryptu.
Tajne eksperymenty klonowania ludzi ujawnione:
Ludzko zwierzęce hybrydy i przyszły rynek organów do transplantacji, hodowli dzieci i leków:
Afryka celem ataku:
GMO i polityka depopulacyjna:
Czytaj dalej: Ludzkie narządy mogą być hodowane wewnątrz świń.
Czytaj dalej: 150 ludzko zwierzęcych hybryd wyhodowano w Brytyjskich laboratoriach.
Czytaj dalej: Naukowcy żądają debaty nad zwierzętami z ludzkimi genami.
Czytaj dalej: Genetycznie modyfikowana soja łączy się z bezpłodnością i śmiertelnością noworodków.
Czytaj dalej: GMO wpływa na zakłócenia organów wewnętrznych.
Czytaj dalej: Toksyny z żywności GM znajdują się w 93% krwi nienarodzonych dzieci.
Czytaj dalej: Plan mutacji gatunku ludzkiego w długiej perspektywie wg UNESCO.
Czytaj dalej: Plan utworzenia “nowego człowieka”. Globalne trendy strategiczne 2007-2035.
Oglądaj dalej: Film- Żywność GMO. Wykład Jeffreya M. Smitha.
(Niestety, czytanie i oglądanie tylko przez posiadaczy Internetu)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/