Purim: War with Iran on March 7? / Wojna z Iranem 7 marca?

PURIM: WHY WAR ON PERSIA (IRAN) COULD START MARCH 7TH

…………………….
Polish / Po polsku

Purim: dlaczego wojna z Persją (Iran) może się rozpocząć 7 marca

19.2.2012,  tłumaczenie Ola Gordon
Jak patologicznie krwiożerczy i mściwi neokoni i syjoniści chcą byśmy wierzyli, dzisiaj Żydzi na całym świecie wymagają ochrony przed perskim władcą. I ten zawsze gotowy wyciskacz łez, holokaust, by nam przypomnieć o horrorach z jakimi biedny mały Izrael musiał się zmierzyć, zanim ustanowił się w sercu bliskiego Wschodu.
Ludzie, użyjmy tu zdrowego rozsądku! Nienawiść tkwiąca w Żydach wobec Persów trwa od 2.500 lat. Coroczne święto Purim ma miejsce 14 dnia hebrajskiego kalendarza Adar, zwykle w lutym lub marcu, kiedy Żydzi celebrują rzeź 75.000 swoich wrogów, czyli ludobójstwo.
Współcześni religijni i polityczni przywódcy żydowscy wyznający zemstę rasową, twierdzą, że irański prezydent Ahmadineżad jest nowoczesnym władcą Persji wzywającym do rzezi Żydów, która doprowadziła do wymienionego ludobójstwa tak wielu nie-Żydów. Według nich, ten współczesny Haman wielokrotnie wzywał do całkowitej zagłady narodu żydowskiego.
Wystarczy zapytać miliony Żydów szczęśliwie żyjących w Iranie o prawdzie tej retoryki wojennej. Iran NIE stanowi zagrożenia dla nikogo, ale Izrael jest zdesperowany by kontynuować ludobójstwo dokonane przez ich krwawą patronkę, królową Esterę. Tak, to dla niej świętują Purim.
……………
Zastanawiam się, Zen Gardner 18.2.2012
To jest paskudna wiadomość. Przykro mi to mówić, ale ona bardzo się z tym łączy. Jeśli nie wierzysz w okultyzm, tajne organizacje, to numerologia i satanistyczni fanatycy prawdopodobnie nie mają dla ciebie sensu. Ale jeśli masz odwagę, wysłuchaj mnie.
Na początek. Zarówno wojna w Iraku, jak i inwazja libijska rozpoczęły się w niezwykle dogodnym czasie. Nie według twoich kategorii, ale według bardzo niewielkiej grupy wyjątkowo agresywnych, szatańskich, napędzanych okultyzmem ludzi, lub grup ludzi, którzy już od tamtego czasu faktycznie spopularyzowali ten doroczny rytuał.
Nazywa się Purim. Święto zemsty rzekomego narodu żydowskiego na Persach z tzw. czasów biblijnych. Wszystko to jest metaforą, ale osadzoną w pół-rzeczywistości. W tym roku Purim, ten nikczemny rytuał okultystyczny, przypada na 7 i 8 marca. Pomyślmy:

  • Wojna iracka z 1991 roku zakończyła się przedwcześnie dokładnie w Purim, zaraz po dzikim mordzie dokonanym na 150.000 irackich żołnierzach podczas Purim. Zdecydowanie potworne według wszelkich ocen.
  • Następna wojna z Irakiem zaczęła się w Purim w 2003 roku, lekkomyślnym, śmiercionośnym bombardowaniem irackich cywilów. Wojna trwała powodując miliony niepotrzebnych zgonów i trwa do dziś.
  • Jakby tego było mało, bezlitosna libijska inwazja rozpoczęła się w Purim 2011 roku… tylko tydzień po trzęsieniu ziemi w Japonii i tsunami.
  • Były też ogromne trzęsienia ziemi w Purim o sile 7.8 w Chile w 2008 roku, i o sile 8,8 w Chinach w 2010 roku – HAARP i inne technologie w rękach tych wyjątkowo złych sił? Zbieg okoliczności? Czy celowe rytualne składanie okultystycznych ofiar …

Purim, co dosłownie oznacza “doprowadzić do unicestwienia, złamać, czy zniszczyć”, jest corocznym świętem śmierci i zemsty. Rzekomo opiera się na biblijnej Księdze Estery, i świętuje oszustwo poprzez infiltrację, i wynikającą z niej krwawą klęskę rzekomego zagrożenia perskiego wobec ówczesnego narodu żydowskiego. Kosztem 75.000 Persów.
Można to odszukać, faktycznie jest to celebracja rzezi Persów w “czasach biblijnych”, ale faktycznie wszystkich “wrogów judaizmu”, żeby w tym rytuale uczestniczyli wszyscy jego wyznawcy. I taki jest w zasadzie plan strategii ataku iluminatów, łącznie z satanistycznymi aszkenazyjczykami i innymi żyjącymi dzisiaj rodami, otwarcie i w zaciekłym syjonizmie i masonerii. Ale jeszcze bardziej w potajemnym działaniu tajnej kabały powiązanej tajnymi stowarzyszeniami z mrocznymi agencjami wywiadowczymi, spełniającymi zachcianki wysokiej rady iluminatów, z braku lepszego określenia. CZYSTE  KŁAMSTWO.
PURIM: O CO TU CHODZI?
Księga Estery (hebr. Megillat Ester), podstawa święta Purim, przypomina jedną z najbardziej ukochanych (przez Żydów) ze wszystkich biblijnych historii. Haman, arcyłotr tej historii, wymyśla plan unicestwienia perskich Żydów, zaaprobowany przez króla Persji, Asweriusza. Dzięki złożonemu obrotowi spraw, żydowskiej królowej Esterze i jej przybranemu ojcu, Mordechajowi, udaje się wyprosić u króla, by udaremnić zły plan Hamana, i zniszczyć jego, jego rodzinę i innych wrogów narodu żydowskiego. I wtedy ogłasza się święto Purim.
Purim – święto losów – wydaje się pełne sprzeczności. W jednej minucie Żydzi są bezradni i lamentują. W następnej walczą z wrogami, i wygrywają! Cuda się zdarzają, ale nie wymienia się imienia Boga. W Purim Żydzi potwierdzają swoją wierność judaizmowi, i zdobywają nowe wyżyny duchowe. Ale potem pojawiają się maskarady, parodie i poważne picie i jedzenie. Purim uczy, żeby patrzeć przez sprzeczności życia i zdać sobie sprawę z tego, że one wszystkie są częścią planu! Długo przed napisaniem przez Hamana dekretu o zniszczeniu, usuwa się królową i toruje drogę dla Estery, która w końcu ocala Żydów. Lekarstwo pojawia się przed chorobą. Purim oznacza losy, jak w loterii. Ale sekwencja wydarzeń pokazuje wszystko oprócz szansy.
I więcej o Purim
Księgę Estery, zawierającą główną historię (oczywiście bez długich talmudycznych i kabalistycznych ozdobników), określono jako kanoniczną i umieszczono w Starym Testamencie w wyniku rabinicznych manipulacji Kościoła. Faktycznie, jej dwie główne postacie, Estera i Mordechaj, są cienko zawoalowanymi personifikacjami babilońskich bożków – Isztar i Marduka. Co? Nie wszystko jest tym czym się wydaje. Te rzeczy są głębsze niż myślisz i bawią się nami na każdym poziomie. Poszukaj, możesz więcej dowiedzieć się tutaj.
To staje się jeszcze dziwniejsze. Purim to ustalone przez Żydów święto, w którym Talmud nakazuje Żydom zabawy i takie picie, żeby nie odróżniali dobra od zła. Purim to także czas, kiedy Żydów zachęca się do dokonania krwawej zemsty na postrzeganych przez nich wrogach. Mordy, rzezie i holokaust, według źródeł historycznych, w Purim można robić prawie wszystko. Powszechne są orgie seksualne, regularne bachanalia zła, okrucieństwa i rozpusty. Nawet małe żydowskie dzieci zachęca sie do uczestnictwa, podaje się trójkątne ciastka przestawiające uszy dawnego wroga Hamana, jak również współczesnych ofiar.
Czy teraz okultystyczny rytuał Estery robi więcej sensu?
Madonna, o kabalistycznym imieniu Ester, w jawnym rytuale okultystycznym podczas przerwy w Super Bowl, najbardziej oglądanym zdarzeniem w całej telewizji. [zdjęcie] Oczywiście uroczystość satanistyczna, zakładająca podbój i zapowiedź nadchodzących wydarzeń.
Czy to finale składania ofiar zwane III wojną światową, nadchodzący atak na Iran (Persja), w jakiejś formie świętowania śmierci Purim, rozpocznie się w tym roku 7-8 marca? Wkrótce się dowiemy.
PODSUMOWANIE
A zatem jesteśmy przedmiotem szalonych krwawych rytuałów takich jak ten? To przykre, ale tak. Oni grają swoimi kartami, ale wpadną w ścianę. Wysoką. Ona nazywa się Prawda. Sprawiedliwość. Rzeczywistość. Wszechświat. Bóg. Nazwij to. . . Niech się opamiętają i obudzą, albo niech zgniją. Ich wybór.
Nasz wybór jest być wolnym teraz i zawsze, sprzeciwiać się i nie zgadzać. I już mamy odpowiedź na to wszystko. . . może być?
Zen
……………………
17 marca 2003 roku, w przeddzień Purim, CNN, pod obrazem spikera omawiającego nadchodzące przemówienie prezydenta  Busha, w którym kontrolowane media oczekiwały deklaracji WOJNY Z IRAKIEM, ostatecznego ultimatum dla Iraku; zanim rozpocznie się rzeź. Mam to na video. A na pasku były słowa: Bush – konflikt militarny “Wybrany przez nas czas”
Tylko tyle, zastanawiałam się wtedy ile osób widziało to w tym momencie, bo pasek zniknął, oglądałam dalej, ale już go nie pokazano.
Nic nie wyraziłoby lepiej znaczenia i zamiaru tych słów, i nie znaczyłyby one nic, gdybyśmy nie wiedzieli o tym strasznym święcie PURIM, określonym jako ‘jedno z najradośniejszych świąt w żydowskim kalendarzu’. O 20:00, w przeddzień Purim, prezydent-marionetka, jeden człowiek, ogłosił ‘swoją’ decyzję o zakończeniu nalotów bombowych nad Irakiem, 12 lat sankcji przeciwko Irakowi, które pozbawiły naród środków medycznych i czystej wody do picia, 12 lat w ciągu których milion irackich niemowląt i dzieci poniosło śmierć z powodu chorób i zatrucia zubożonym uranem. A zatem koszmar się zaczyna.
Jackie – 19 marca 2003
więcej:
http://www.tskz.pl/aktualnosci/?artId=281
http://www.shavei.org/shvwp/wp-content/uploads/2010/11/Korzenie-no.13-Marzec-09.pdf
http://forum.gazeta.pl/forum/w,1143,108110380,108265444,Re_Swieto_Purim.html
http://www.kartki.pl/pl/events/purim-90

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/