Izraelski szantaż nuklearny

Izraelski szantaż nuklearny

Jim Stone 8.1.2012, przekład-skrót Piotr Bein
Poniższe informacje odkryłem, badając Stuxneta w Fukuszima-Daiiczi. Nie bez przyczyny rząd USA toczy wojny na całym świecie wbrew interesom narodu, a szantażowi banksterów poddał się bez sprzeciwu, mimo że sumy na “ratunek” zniszczą Amerykę. Zapewne drapiecie się po głowie, dziwiąc się, że każdy prezydent USA niedotrzymuje obietnic wyborczych. Nie myślę, że oficjele są aż tak skorumpowani, jeden po drugim, jak Bush i Obama. Musi być inna przyczyna: szantaż nuklearny. Podobnie z in. rządami – dlaczego gremialnie sprzeciwiają się woli swego narodu, na korzyść żydowskich bakierów i Izraela?
Mały Izrael otoczony wrogami nie może rozwinąć programu kosmicznego ani sytemu obrony przed pociskami balistycznymi. Wystrzelenie rakiety musi mierzyć na wschód, by wykorzystać prędkość obrotową Ziemi. Wystrzelenie na zachód marnuje paliwo i gwarantuje kolizję z tys. in. satelitów i odpadów kosmicznych, lecących w kierunku wsch.
Wystrzelenie z Izraela na wschód gwałci przestrzeń powietrzną Jordanu i Arabii Saudyjskiej, bo rakieta musi wznieść się na wys. 100 km, by formalnie wyjść z tej przestrzeni. Choć można wystrzelić w górę z późniejszym skrętem na wschód, potrzeba tyle paliwa i tak dużej rakiety, że opcja jest niepraktyczna. Izrael wystrzelił satelity na orbitę poprzez wąskie okienko swej przestrzeni powietrznej, lecz system jego obrony balistycznej w pełnym sektorze 360 stopni nie jest możliwy. Dlatego Izrael musiał zbadać i wykorzystać inne metody realizacji nuklearnego odstraszania.
A co jeśli Izrael przemyca broń nuklearną do krajów uprzemysłowionych? W tajemniczy sposób brakuje helu-3, wymaganego w detektorach broni nuklearnej. Można zablokować strumień protonów, ale nie neutronów, a tym bardziej neutrino, które wykrywa detektor z helem-3. Czemu USA i wszystkie inne kraje nagle miały braki helu-3 kilka lat temu? Otworzyło to ich granice na przemyt broni nuklearnej. Nie myślę, że to przypadek. Na rysunku jest pozornie legalna kamera w korpusie, który może chować bombę atomową. Na górze “lufy” jest wzmocnienie przeciw wybuchowi wyzwalającemu górną połówkę bomby.
Strategią izraela jest szmugiel broni atomowej do poszczególnych państw pod pozorem kontraktów ochroniarskich, stosujących zastrzeżony sprzęt, do którego dostęp mają tylko Izraelczycy, np. ww. “kamera”. Te firmy “ochroniarskie” są ramieniem armii Izraela. Firma w Daiiczi, Magna BSP jest jedną z nich, poza Japonią ma kontrakty ochroniarskie w Brazylii, Niemczech i USA. Te 4 państwa dały ogromne środki “ratunkowe” syjonistycznym bankierom. Nie udowodniłem, że wszystkie je zaszantażowano nuklearnie,  jednak zbieg okoliczności jest podejrzany, zwłaszcza po Daiiczi. W analizie Stuxneta w Daiiczi, za powód izraelskiego sabotażu podaję ofertę Japonii wzbogacania uranu dla Iranu. Ale wkrótce po katastrofie zniszczona gospodarka Japonii daje 1,7 bln $ żydowskim bankierom, mimo że Japonia nie miała długu.
Wiele sprzętu udającego ochroniarski może zmieścić atomówkę. Podobnie w in. rodzajach kontraktów . Atomówki “lufowe” są nieprecyzyjne, więc “kamery” może wyjdą z rynku. Wobec tajemniczego braku helu-3, większość granic stoi otworem dla izraelskich bomb. Myślę, że Izrael ulokował wiele atmówek w kluczowych miejscach w USA, Niemczech, Japonii i Brazylii oraz ma plany lub już rozlokował w wielu in. krajach. Izrael miał możność wyprodukowania setek atomówek z reaktora w Dimonie i ukradł dość materiału nuklearnego USA, by zrobić dodatkowe tysiące bomb. Wierzę, że Izrael szantażuje świat atomowo, a jak ktoś otworzy usta, czeka go śmierć. Jeśli jakiś kraj sprzeciwi się woli Izraela i nie podda się finansowo – dostanie atomówką, a winę zwali się na środowisko naturalne (Daiiczi), meteora, czy terrorystów, którzy jak wiadomo przemycają atomówki…
A więc gdy:

  • gość, na którego głosowałeś, zaraz po inauguracji odstępuje od obietnic wyborczych;
  • twój rząd wręcza niebywałą sumę żydowskim bankierom, niszcząc ci przyszłość;
  • rząd posyła twe dzieci na śmierć w wojnie przeciw narodowi, który nigdy cię nie zaatakował;
  • znów zdarzy się jakieś 11 IX;
  • następne prawo jak SOPA czy inne niechciane wejdzie w życie i kieruje nienawiść na rząd, który potrzebuje nas, by przetrwać…

wtedy wróć do mego artykułu. Wiem, że nakryłem ich!
Materiały źródłowe
Brazylia: http://articles.businessinsider.com/2011-09-14/markets/30152944_1_china-and-russia-brics-brazil
Niemcy: http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/7679454.stm
http://jhvonline.com/smaller-is-better-as-israel-launches-itself-as-space-contender-p9757-96.htm

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/