Rzekomy konflikt Kefir2010 – MonitorPolski

Rzekomy konflikt Kefir2010 – MonitorPolski

Piotr Bein 25.2.2012
Uważam temat za priorytet dla Wykluczonych, anty-klin unym, którzy wykorzystują naszą niezgodę do dalszych podziałów. Jarek Kefirek (Kefir2010) skrytykował Marka Podleckiego (MonitorPolski)  za nadużywanie pojęcia ludobójstwo, rzekome sensacyjki typu Mengele żyje i nadmierny religionizm.
Zbrodnią ludobójstwa wg konwencji ONZ jest nawet jego planowanie! Sam Jarek piszesz o ludobójstwie w świetnym swym nowym artykule o NWO. W dyskusjach z inteligentnymi w Polin i za granicą (poza krajami prawosławnymi, ciekawe czemu?) widzę, jak trudno dotrzeć do ludzi, wypranych przez hasbarę: antysemityzm, teorie spiskowe, racjonalizm, relatywizm, sfałszowana historia… Jak nie ma w mendiach, to gówno prawda. Ale taka jest info-wojna o umysły. Może najłatwiej przekonać Polaków, prostując oczywiste przypadki:
– Rozmyślne skazanie polskich patriotów na śmierć w historycznych zrywach za wolność wasią i nasią.
– Golgota Polska, też z rąk sąsiadów sterowanych przez jot, zniszczenie biologiczne większe niż Szoa Żydów (którym zostały: najcwańsze przywództwo, elity i sprytni neutralni) czy jakiekolwiek niesłowiańskie cierpienie w Holokauście.
– Niedawna emigracja milionów z najlepszych biologicznie (potencjalna przyszłość narodu) i intelektualnie (potencjalne przywództwo) Polaków, za chlebem i spokojem od rozmyślnego dna i bajzla Polin.
Rosyjscy patrioci potrafią nagłośnić podobne krzywdy wobec swego narodu. U nas jest tragicznie. Miara zniewolenia narodu i przywództwa?
Trzeba przełamać automatyczne reakcje antysemita! i niewiarę w szokującą prawdę. Homo sapiens wbrew nazwie nie kieruje się rozumem tylko emocjami i odruchami dla zachowania gatunku. Może niestety potrzeba periodycznego, tragicznego w skutkach zamachu na ludzkość (świniok pokazał tylko POTENCJAŁ, nie było dość ofiar wokół, żeby ocucić ludziowców)? Albo ciągłego przypominania drastycznym słownictwem i skojarzeniami.
Uny cwanie dawkują nam śmierć, stopniowo, na wielu frontach. Pełno jest dowodów, nawet od nich samych (cz. 6 i poprzednie odcinki tam zlinkowane). Bieżące dowody mamy w każdym wydaniu naszych blogów; trzeba to ludziowcom kojarzyć – jeśli nie bezpośrednio słowem ludobójstwo, to jak?
Marek wybrał złoty środek świadomie: bez forum nie ma poczytności ani źródła dobrych info, których samemu nie ma czasu szukać. Niestety wyłażą wtedy trolle, najęci i agenciury – cena, której zdecydowałem nie płacić na Grypa666 likwidując forum, bo swą widownię zawężyłem do śmietanki intelektualnej i ona pozostaje (1500 do 2500 wejść/dobę).
Marek Podlecki działa (na kilku płaszczyznach) w najlepszej wierze, z najlepszymi w jego warunkach intencjami, tak jak i ty… Cenię was obu i przykro mi czytać niezgodę.
Jeśli Mengele urodził się w 1911 r. i był dobrego zdrowia, mógł dożyć do setki. Jest tyle kłamstw ws. jot, że nie wiadomo, co może być prawdą.  Eichmana niby sądzili w Izraelu, ale tylko po to, żeby go ocalić. Po Norymberdze stracili pokazowo kozły ofiarne i gojów niemieckich. Większość swoich uchronili do dalszej roboty globalnej!
Marek zna przypadki jasnowidztwa, ja też, najwięcej z prawosławia: Grecja, Serbia, Gruzja, Rosja, Rumunia… Tobie też polecam. Na Św. Górze Atos w Grecji czy w innych Monasterach (najbliższy w Ujkowicach) porozmawiasz z mędrcami, bez wzgl. na wyznanie, jeśli przybędziesz z czystym sercem… W tej chwili rządzi tobą nienawiść do chrześcijaństwa na podstawie li tylko złych wrażeń ze zjudaizowanej Polin. Twa reakcja przypomina mi wybuch gospodarzy Pralni w Krakowie (2009) po moim wystąpieniu w duchu mej wiary prawosławnej (ale nie ruskiej, na Boga!), niezwiązanej z klerykalizmem, przez pryzmat którego niektórzy osądzają całe chrześcijaństwo.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/