Ściana Rosyjska

Ściana Rosyjska

Adrian Salbuchi 5.3.2012, przed wyborem Putina na prezydenta Rosji
Przekład-skrót Piotr Bein
Jako obserwator z Argentyny, również wyczekuję wyników wyborów. Nie jestem Rosjaninem, nie mieszkałem tam, nie znam języka (niestety!) ani kraju. Ale wiem jako analityk geopolityki: Rosja jest niezbędna dla ludzkości w obecnych mrocznych czasach. Polityka nigdy nie jest czarno-biała. Prawda leży dla każdego w innym odcieniu szarego, gdy rozróżnia Wroga od Przyjaciela. Podobnie ekonomią rządzi bilans Korzyści i Strat, a moralnością – Dobra i Zła.
USA, W. Brytania ani Europa nie są wrogami Ludzkości. Są nimi prywatni Globalni Władcy, którzy porwali te narody i weszli głęboko w ich struktury. Sterują gospodarką, bankami, finansami, polityką zagraniczną wojskowością, mediami i in. aspektami narodów tak dogłębnie, że praktycznie stali się Wrogiem. Za każdym razem, gdy unoszą łby poprzez departament stanu, Pentagon, czy MSZ, albo agresje NATO, inwazje i ataki, wtedy rządy rzeczywiście stają się instrumentem Wroga.
Łacina ma 2 słowa na wroga: prywatny twój wróg to inimicus, natomiast wróg publiczny narodu, społeczności, plemienia to hostis (niekoniecznie musisz go nienawidzieć, ale  trzeba zrozumieć, że ma interesy i cele sprzeczne z twoją grupą).
Dla obywatela Am. Płd. Rosja jest geopolitycznym Przyjacielem i sojusznikiem, gdyż mamy wspólne cele i jednego hostis: Globalni Władcy. Rosja wykazała niesamowitą zdolność reperacji poprzednich pomyłek i szukania nowych dróg dla dobra swego i innych. Poza Chinami, chyba nie ma drugiego kraju, który potrafiłby jak Rosja przejść traumę upadku ZSRR.
Gdyby nie Rosja i Chiny, dzisiejszy świat ogarnąłby już orwellowski Potwór Władzy, pędzony przez elity banksterów toczących masową wojnę psychologiczną przeciw nam wszystkim. W roli tej Rosja odgrywała rolę Tłumika, Hamulca i może będzie Ścianą.
Gdy Rosja jest Tłumikiem, jesteśmy sfrustrowani: Libia, Irak, Afganistan, Pakistan, Palestyna, Płd. Liban… Rosja niby się tam postawiła, a jednak USA, W. Brytania, UE i Izrael wzięły górę. Nie było floty rosyjskiej ani weta rezolucji ONZ.
Rosja jako Hamulec daje nam nadzieje, np. Syria i Iran. Rosja wetowała rezulucje ONZ ws. Syrii, sponsorowane przez USA i W. Brytanię, i odmówiła poparcia pseudo-raportów z MAEA nt. programu nuklearnego Iranu oraz sankcji przeciw Iranowi. Zachód i Izrael zaczynają obgryzać paznokcie, zmuszone prowadzić coraz bardziej skryte i zbrodnicze działania, co świadczy, że rządzi w nich mafia.
Co musi się zdarzyć, by Rosja stanęła Ścianą i powiedzaiła zach. mocarstwom: Dalej nie pójdziecie; więcej nie tolerujemy. Kiedy w końcu Rosja powie tak, to Zachód ustąpi, czy puści swe buldożery na Ścianę? Odpowiedź na to pytanie rozstrzygnie, czy będzie III wś.

PB: Czy tego się tak bali talmudzinaki w 2012?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/