GMO taki cymes, że niezaznaczą na opakowaniu

GMO taki cymes, że niezaznaczą na opakowaniu

Mike Adams 7.3.2012, przekład-skrót i dodatkowe linki Piotr Bein
GMO wyżywi świat – mówi Bill Gates i reszta wciskaczy żywności z genetycznie zmodyfikowanych roślin i zwierząt. Wg nich, uprawy GMO to zaawansowane rolnictwo, zawaansowana technika opracowana przez geniuszy od bio-inżynierii, wynalazek jedynie ulepszający cechy plonów, lepszy niż Boski i Matka Natura, podarek nauki dla ludzkości… Jeśli tak, to czemu Agrobiznes nie chce uznania ze swe wysiłki na opakowaniach z żywnością GMO? Czy nie powinien chwycić okazji i pisać na etykietkach:
• Wzmocnione dodatkowym GMO!
• Zmodyfikowany genetycznie dla silniejszych kości!
• Nowość: technika GMO w każdym smacznym kęsku!
Bo GMO to trucizna. Agrobiz i jego kompanie spożywcze nie będą błagał władz o dopuszczenie podobnych nalepek, tylko zrobił odwrotnie: zażądał utrzymania konsumenta w ciemnościach.
• Nie chcą, byś nawet wiedział, że jesz GMO!
• Wolą ingnorancję konsumencką niż poinformowany, świadomy wybór produktu.
• Chcą cię utrzymać w niewiedzy, być nie mógł ominąć GMO.
W tej chwili, przemysł GMO zażarcie zwalcza propozycję przymusowego oznaczania w Kalifornii produktów opartych na GMO. Jakie mecyje – chodzi tylko o stwierdzenie prawdy dla dystrybutora, sklepikarza i konsumenta!
Zatem wyżywić świat naprawdę znaczy: skrycie napchać ludziom, jak sztrasburgskim gęsiom, niewiadome składniki niewymienione na etykietkach, żeby konsument nie miał nawet pojęcia, co je. (Np. zabójczy insektycyd w każdym ziarnku kukurydzy GMO…)
 

Unikaj więc wszystkiego, co Agrobiz nie chce umieścić na etykietce.

 
Jeśli byłyby dobre dla twego zdrowia, na pewno chwaliliby się na opakowaniach kukurydzianych chrupek śniadanowych, czipsów, placków tortilla, elektrolitycznego pitka słodzonego syropem z kukurydzy GMO, czy zaropiałego pasteuryzowanego mleka od uprzemysłowionej krowy karmionej paszą GMO. Mniam, mniam…
Nic z tego nie zobaczysz na etykietkach i opakowaniach. GMO pozostaje słodką tajemnicą przemysłu spożywczego. Nawet niby przeciwna GMO sieć supermarketów Whole Foods w USA, podobno z eko-żywnością, sprzedaje szereg produktów GMO z Monsanto! Rzadko kto kupiłby produkt wiedząc, że pochodzi z przeciwieństwa żywności. Informacja o GMO równa się umieszczeniu na produkcie symbolu czaszki z piszczelami. Właśnie dlatego korporacyjne, czczące śmierć prostytuty robiące dla przemysłu bio-inżynierii, tak usilnie zapobiegają oznaczaniu opakowań.
Czy to nie ciekawe, że przemysł GMO zależy całkowicie od kłamania o swych produktach, by ostać się w biznesie? Jaki inny przemysł nasiąkł równie niszczycielskimi, nienawistnymi człowiekowi produktami, że musi aktywnie mocno starać się UKRYWAC PRAWDĘ przed konsumentem? Agrobiz upłynnia swe twory wyłącznie sztuczkami i oszustwem, na pewno nie uczciwymi etykietami ani pełną informacją.
Wizja
Ale nie martwmy się, musimy wygrać wojnę z tym przewrotnym agro-imperializmem. Miałem wizję czy sen o wielkiej armii amerykańskich farmerów i konsumentów maszerujących na biura Monsanto, aresztujących pracowników i spalających ich budynki równo z ziemią. Tak może być już niedługo i mam nadzieję, że następnie publiczne procesy osądzą naukowców i wierchuszkę Monsanto za zbrodnie przeciw ludzkości. Modyfikowanie genetyczne nasion i sianie ich w otwartym krajobrazie uważam za zbrodnię przeciw przyrodzie, karalną jak najsurowiej, np. dożywociem. Nie ma kary zbyt surowej na tych zbrodniarzy, gdyż ci, co arogancko wprowadzają nasiona GMO w przyrodę, zagrażają życiu miliardów ludzi.
Przy następnych zakupach, popatrz na etykietkę i spytaj się: A czego nie podali w składzie? Zbyt często kupujesz tajemniczą żywność zawierającą toksyny, trucizny i jeżące włosy składniki niewymienione na opakowaniu. I tak ma zostać dla Agro- i Żarcio-biznesów. Im mniej wiesz, tym lepiej…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/