Panie "śledczy" Wroński…

Panie “śledczy” Wroński…

Opolczyk 7.3.2012, email do Grypa666
Proszę odpowiedzdzieć mi na kilka pytań.

  • Dlaczego leciano do Smoleńska 10 kwietnia, w sobotę, a nie w dniu państwowego święta ofiar Katynia 13 kwietnia?

O wprowadzenie tego święta zabiegał przede wszystkim PiS i oba Kalksteiny. Kalkstein jako prezydęt nigdy nie przekładał terminów obchodów “patriotycznych” świąt na sobotę, jeśli wypadały one w tygodniu. A ten jeden jedyny raz przełożył. Czyżby miało to związek  z tym, że do Katynia miała lecieć Tupulewem oficjalna delegacja żydów polskich z Schudrichem na czele. Ale nie polecieli bo mieli wymówkę – jest szabat i nie możemy lecieć. Pisał o tym osobiście Schudrich tuż po katastrofie.
W celu rozwiązania zagadki smoleńskiej należy znaleźć odpowiedzi na dwa pytania:

  • Komu zależało na oszczędzeniu delegacji żydów polskich bardziej – Putinowi czy Mossadowi?
  • Kto byłby w stanie namówić Kalksteina na datę 10 kwietnia – Putin – czy żydowscy przyjaciele i doradcy prezydęta.

Polecam jeszcze “śledczemu” Wrońskiemu dokładne porównanie katastrof smoleńskiej i tej w Mirosławcu. W Mirosławcu samolot podchodził do lądowania w trudnych warunkach  przy słabej widoczności(jak w Smoleńsku). I jakoś tak dziwnie (jak w Smoleńsku) nie trafił na pas (nawet nie był na jego osi), no i znalazł się za nisko nie w tym miejscu, co powinien, zachaczając przy tym skrzydłami o drzewa. Różnicą w obu katastrofach było to, że na wieży lotniska naprowadzał Casę  Polak a nie Ruski. I to, że lądujący pilot znał dobrze to lotnisko.
Czyżby Mirosławiec był “próbą generalną” jak małą radiolatarnią myli się pilotów? A przy okazji pozbyto się generała lotnictwa niechętnego naszej pomocy w okupacji Afganistanu. Czy jest możliwe, że Mirosławiec to też robota Putina?
Rozrzucenie szczątek Tupulewa o niczym nie świadczy. Nawet, jak była tam bomba, to podłożona została przez agenturę CIA i Mossadu, którą naszpikowane są polska armia i obsługi lotnisk. Przypominam, że prokurator Przybył na konferencji prasowej w Poznaniu wyzdradził trzymany w tajemnicy przed opinią publiczną fakt, iż prokurator prowadzący śledztwo potajemnie spotykał się z agentami CIA i FBI.
Tylko idiota nie widzi tego, jak żydostwo robi co może, aby wrobić w Smoleńsk Rosję i Putina.  A pan, panie Wroński jest nieświadomym “gównojadem” CIA i Mossadu. Tak określała użytecznych idiotów KGB.
Kilka dodatkowych pytań:

  • Dlaczego kancelaria Kalksteina odrzuciła propozycję MSZ Rosji aby wybrano inne lotnisko,
  • Dlaczego kancelaria Kalksteina zignorowała propozycję MSZ Rosji wzięcia na pokład rosyjskiego nawigatora,
  • Dlaczego msza ustalona była na 10:00 rano? Czyżby po to, aby pilot pędził na łeb na szyję? Tym bardziej, że Kalkstein spóźnił się o pół godziny?
  • Dlaczego zwierzchnik sił zbrojnych dwa lata po Mirosławcu spędził na pokład jednego samolotu całą najważniejszą generalicję?

Przecież tę szumowinę pośmiertnie za to należało postawić pod sąd polowy. A nie Wawel nim zażydzać.

  • Dlaczego załoga zignorowała ostrzeżenia i sugestie zarówno wieży, jak i załogi Jaka?
  • Kogo miał na myśli jeden z członków załogi (na taśmach jest to nagrane) mówiąc: “jak nie wylądujemy to on będzie zły”?

Polska racja stanu “straciła” w Smoleńsku żydowską kanalię i jego orszak. Ani jeden z pasażerów nie domagał się wystąpienia Polski z żydo-Unii i ze zbrodniczego  żydo-NATO. W sumie CIA i Mossad zlikwidowały swoich użytecznych idiotów i szabas-gojów. Dlaczego więc mam zajmować się tym śledztwem?
Panie Wroński, skoro pan taki “śledczy”, to przyłącz się pan do śledztwa w sprawie Fukushimy. Ja byłem pierwszy w polskiej blogosferze, pisząc o tym, że Fukushima to robota CIA i Mossadu przy pomocy stuxnetu. Tamta zbrodnia odbić się może na zdrowiu milionów ludzi. A pan zajmuje się pierdołami.
Dla mie jest kompletnie obojętne, jak une zlikwidowali żydowską marionetkę Kalksteina i jego orszak. Mam na głowie ważniejsze sprawy niż “śledztwo” sterowane żydowskimi dezinformacjami i fałszywkami produkowanymi przez żydowską agenturę w celu odwracania naszej uwagi od istotniejszych spraw.
PS: Idiotyzmy “śledztw” smoleńskich opisałem kiedyś szyderczo. Tekst był przetłumaczony na j. rosyjski i spotkał się z pięknym przyjęciem. Pisano, że skoro Polacy mają jeszcze tyle poczucia humoru to znaczy, że jeszcze Polska nie zginęła.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/