PROTEST NA KOLANACH

PROTEST NA KOLANACH

Bob Kordecky (Chicago) 7.3.2012
Ostatnie protesty polskiego, katolickiego spoleczenstwa  po odmowie przydzielenia Telewizji TRWAM miejsca na platformie cyfrowej musialy w wielu Polakach wzbudzic szereg pytan na temat elit rzadzacych Polska. Kim wlasciwie sa ci ludzie, jakimi wartosciami sie kieruja i czyje interesy reprezentuja?
Wiele do myslenia mogla dac dyskusja,w ktorej wzieli udzial przedstawiciele rzadu (prezes Dworak, min. Boni oraz Krzysztof Luft) a ze strony mediow katolickich ojciec Rydzyk oraz senator Kogut.
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=29755
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1142529
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1142234
http://wpolityce.pl/wydarzenia/21090-krzysztof-luft-protesty-ws-tv-trwam-to-nieporozumienie-torunska-stacja-ryzykowna-dla-multipleksow
Osobiscie zaintrygowala mnie bezczelnosc (chutzpah) strony rzadowej oraz naiwnosc przedstawicieli spolecznosci katolickiej. Zenujace bylo to widowisko, ktore nazwalbym “protestem na kolanach,” analogicznie do “dialogu na kolanach,”jak kiedys ks. Chrostowski nazwal dialog chrzescijanstwa z judaizmem. Nieprzypadkowo chyba dyskutanci, reprezentujacy strone katolicka, podkreslali ciagle zakorzenienie katolicyzmu w judaizmie, majac mylnie nadzieje, ze zmiekcza w ten sposob serca przedstawicieli elit rzadowych, wywodzacych sie ze wspomnianej kultury. Ks. Rydzyk musial czuc sie wyraznie rozczarowany. Tyle uwielbienia wyrazanego na falach Radia Maryja oraz TV TRWAM dla narodu wybranego, aktywny udzial w procesie judaizacji kosciola oraz  w atakach propagandowych na prawoslawna Rosje (szczegolnie w wydaniu koszernego profesora Szaniawskiego) i wszystko na nic.
Ojciec Rydzyk chwalil przedstawicieli wladzy, ze zgodzila sie na dialog a senator Kogut wrecz wdzieczyl sie do ministra Boniego, powolujac sie na solidarnosciowe “braterstwo.” Chyba tylko z chrzescijanskiego milosierdzia zignorowal zupelnie informacje o donosicielskiej dzialnosci tego ostatniego. Zapomnial chyba rowniez w czyje rece Jaruzelski przekazal wladze, przygotowujac przedtem grunt dla rozmow okraglego stolu, po starannym wyeliminowaniu przedstawicieli reprzezntujacych polskie narodowe interesy. (por. http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5694&Itemid=56).
Dla dobra sprawy Pan Senator przymknal rowniez oko na “naukowa,” antypolska dzialalnosci zony Boniego, szkalujacej Polske i Polakow za pieniadze podatnikow polskich.
Lider PiS Jaroslaw Kaczynski bije dzisiaj na alarm, ze pewna wplywowa grupa atakuje dzisiaj z zaciekloscia chrzescijanstwo w Polsce, ale przeciez jeszcze niedawno jego brat s.p. Lech Kaczynski z radoscia wital otwarcie zydowskiej lozy B’nai B’rith w Warszawie, ktora za jedno ze swoich glownych zadan uznala przeciez likwidacje Radia Maryja i TV TRWAM.
Zdajemy sobie sprawe w jak trudnej sytuacji znajduje sie Kosciol, ktory chce realizowac wskazowki Jana Pawla II, ktory nazwal Zydow “naszymi starszymi bracmi.” Wiadomo, ze starszych, madrzejszych braci nalezy sluchac i szanowac. Pytanie tylko czy rowniez wowczas kiedy np. radza nam, abysmy swoje zony prowadzili do aborcji, aby usmiercic nasze nienarodzone dzieci, bo swiat jest przeludniony lub (pewnie juz wkrotce) abysmy mogli podpisac zgode na uspienie naszych starszych, schorowanych rodzicow, bo ich utrzymanie zbyt wiele kosztuje spoleczenstwo, albo aby nasz syn znalazl sobie partnera a corka partnerke seksualna, z ktora zawra wkrotce legalne malzenstwo (byc moze rowniez w niedalekiej przyszlosci przed oltarzem), bo wymaga tego ideologia poprawnosci politycznej? A wszystko to w imie walki rozumu z Ciemnogrodem, ktory u nas reprezentue TV TRWAM i Radio Maryja.
Jak zauwazyl jeden ze sluchaczy Radia Maryja: gdyby TV TRWAM promowala homoseksualizm i aborcje, to na pewno dostalaby miejse ma multiplexie. Pewnie tak jak robi sie to w preferowanej przez nasze wladze TVN24. “Gwiazda” tej telewizji Maria Czubaszek oswiadczyla niedawno, ze woli byc zimna suka niz matka Polka.
Maria Czubaszek, satyryczka i komentatorka TVN24, przyznała w reportażu Uwagi, że nie znosi dzieci, za czasów PRL dwa razy usunęła ciążę, a gdyby nie umożliwiono jej wykonania aborcji w 7. czy 8. miesiącu, byłaby gotowa popełnić samobójstwo, byle tylko pozbyć się płodu. Dwa razy usunęłam ciążę! BOŻE, JAK TO CUDOWNIE
Niedawno w czasie dyskusji “koszernego stolu” w TVN24 jeden z “intelektualistow” reprezentujacych ta obca nam kulture wyrazil szokujaca opinie, ze nie ma wlasciwie racjonalnych podstaw, aby nie jesc ludzkiego miesa. Okazuje sie, ze to nie jest jakas makabryczna umyslowa perwersja. Podejrzewa sie, ze w USA koncerny produkujace zywnosc juz prowadza badania nad wykorzystaniem wyabortowanych plodow ludzkich np. do produkcji substancji zapachowych, uzywanych w artykulach spozywczych. Nam katolikom moze sie wydawac, ze to jedynie wytwor chorego umyslu.Tymczasem, stan Ohio przygotował ustawę, która zakaże wykorzystywania wyabortowanych ludzkich płodów w produkcji żywności. Niektórzy obywatele USA zaczynają się zastanawiać jaka żywność zawiera już obecnie wyabortowane ludzkie płody.
Tuz po wojnie spoleczenstwo bylo zaszokowane kiedy pojawila sie informacja jakoby w nazistowskich obozach smierci produkowano mydlo ze zwlok ludzkich. Okazuje sie,  ze dzisiaj podobne dialania uzasadniac mozna swoboda prowadzenia badan naukowych, postepem technicznym lub naukowym, itp. Mamy wiec do czynienia z tworzeniem amoralnej cywilizacji, ktora Jan Pawel II nazwal cywilizacja smierci, a ktora podwaza juz nie tylko fundamenty chrzescijanstwa, ale ktora obala kolejne “spoleczne tabu,” ktore odrozniaja nas od zwierzat. Henry Makow okreslil to nastepujaco:
Tzw. kultura modernistyczna jest produktem spisku przeciwko cywilizacji chrześcijańskiej. Bezwzględnie negatywna i coraz bardziej obsceniczna współczesna “kultura” atakuje źródła ludzkiej godności i nadziei, które określają nas jako istoty ludzkie – cechy, które odróżniają nas od świata zwierzęcego. Wielu z nas zaczyna kojarzyć wolność z akceptacją i uznawaniem za normalne wszystkiego co dotychczas budziło w nas odrazę z moralnego punktu widzenia.”
Elity, które sprawują kontrolę nad zachodnim społeczeństwem i jego kulturą lansują tolerancję. Zapytajmy dlaczego? Protokoły Mędrców Syjonu przedstawiane są nieustannie jako fałszywka. Tymczasem, mówi się w nich wyraźnie o atakowaniu czterech podstawowych filarów naszej ludzkiej identyfikacji, jakimi są rasa, religia, rodzina i naród. W jaki sposób je podważyć? I tu wypada przypomnieć, że spisywane były one ponad 100 lat temu! A więc obecne wydarzenia, jakich doznajemy na codzień – czyż nie są realizacją tychże protokołów?
Oczywiście, że frontalny atak na nie mógłby sprowokować duchowy opór. Zamiast tego lansuje się “tolerancję”, która ma zniszczyć te kolektywne siły poprzez zacieranie różnic między nimi. W rezultacie mamy więc: ruch ekumeniczny w Kościele, lansowanie mieszania ras, czy wreszcie regionalizm w narodowych państwach (UE, NAU). Rodzinę rozwala się poprzez zacieranie różnic pomiędzy płciami. Trudno się dziwić, że w takiej sytuacji rzadzace elity uznały narody chrześcijańskie i muzułmańskie jako swoich głównych wrogów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/