Wy nawet nie równacie się…

Wy nawet nie równacie się…

Piotr Bein 9.3.2012
Na forum Prof. Kevina MacDonalda, niejaki Ellin zaopiniował, że goje nie potrafią rządzić się, więc Żydzi przejęli nad nimi władzę, tym bardziej że są znacznie inteligentniejsi: Żydzi są nową elitą, bo są dobrzy w tym. Wy nawet nie równacie się. Oczywiście że są egoistyczną i wrogą elitą, taka natura elit. Popatrzcie na swą historię, gdy mieliście bat w ręku: czarni z tyłu autobusu, żadnych Żydów w klubie country, więzienie Japończyków podczas II wś. […] Kiedy „wyłączyliście Żydów“, niesiedzieli narzekając na niesprawiedliwość (jak wy). Pracowali, próbując różnych rzeczy, aż wytrwałością i pomysłowością rozbili ściany. Musicie uciekać, bo nie macie, co trzeba.
Ten użyteczny idiota (czy hasbasista?) ubóstwia inteligencję skrajnego żydostwa, wpędza gojów w poczucie bezsilności wobec judeocentryzmu. Niech poczyta np. dysydenckiego Żyda, Roya Tova, który co dzień wytyka słabości, błędy, klęski judeocentryzmu i Izraela… albo niech odwiedzi Grypę666 :<]
Noble to zmyłka, bo taki Einstein odebrał nagrodę 2 gojom, którzy byli przed nim, a Szymborskie i Obomby dostają noble od Żydów w komisji Nagrody. Nic tu szczególnego, podobnie jak „recenzje“ w żydo-mediach faworyzują swoich autorów. Co służy teraz za ostrzeżenie, czego nie czytać.
Wysokie żydowskie IQ to zmyłka. Żydzi robią żenujące błędy, np. mosiadziaki mają powodzenie tylko dzięki chucpie i zasraszeniu gojów antysemityzmem i terrorem (tradycja rabiniczna talmudystów od tysięcy lat). Zgettowane przez syjonistów masy Żydów nie miały dość rozumu, by wobec ostrzeżenia od Podziemia zorientować się, że pobratymcy szykują im Szoa. To jest szczyt inteligencji? Najprymitywniejszy organizm przede wszystkim ratuje się biologicznie. Albo elitarni Żydzi obskubani przez pobratymca Madoffa… Chińczycy, Japończycy, Słowianie przewyższają Żydów wynalazczością i dostosowaniem się do warunków (miara inteligencji).
Przeżywalność Żydów nie jest unikalna ani wyjątkowa. Hindusi i większość plemion, narodów, nacji żyją od czasów zanim pojawił się judaizm . To mystyfikacja, podobna do domniemanej unikalności Szoa wśród ponad 20 grup – ofiar Holokaustu.
A co dali ludzkości zboczeni Żydzi, poza cierpieniem i manipulacjami niemal wszystkich religii? Owszem, przodują, tylko że w ludobójstwie i nienawiści do rodzaju ludzkiego! Czarnych do USA oni pozwozili z Afryki, Japończyków wmanipulowali w II wś. jak pozostałe narody, włącznie ze swoim własnym. Różnica taka, że większość żydowska wciąż nie widzi eksploatacji przez współplemiennych, natomiast sprawy są dość jasne dla gojów.
Odporność na los i geniusze – popatrzcie na Polaków, Rosjan, Serbów… ci ostatni a nie Żydzi dali ludzkosci geniusza nad geniuszami, Teslę. Rosjanin opracował tablicę pierwiastków, Polak ruszył Słońce wstrzymał Ziemię, Polacy rozpracowali Enigmę, polski rewelacyjny projekt samolotu bojowego i wiele in. wynalazków ukradli “Amerykanie”… Żydzi co najwyżej są „lepsi“ w wykradaniu technologii i pomysłów od innych – patrz liczne afery żydowskiego szpiegostwa w USA, czy rabunek myśli rosyjskiej przez Sorosa.
Żydzi jadą na gojach, bo tymczasowo władają finansami i merdiami, a narody jeszcze nie powstały przeciw żydostwu jak w Rosji, na Ukrainie czy w całej średniowiecznej Europie. Lata są policzone… Czy Ellin on widział demonstracje dziesiątek tys. ortodoksyjnych żydów w USA przeciw Izraelowi i syjonizmowi? Nie było w merdiach oczywiście… Czy widział biedę, niezadowolenie Żydów w Izraelu, czyta prasę izraelską?
Kulturę europejską (podstawę Ameryki) nie rozwinęli Żydzi tylko Grecy i inni nie-Żydzi. Podobnie islam, Chińczycy, Hindusi – najliczniejsze grupy globalnie, mogą przykryć Żydów czapkami jak zechcą. Patrz Iran… kilkadziesiąt pocisków (rosyjskich i chińskich) wystrzelonych z Iranu zmiata w pół godziny Izrael z mapy świata, a Żydów z historii. Dlatego Izrael nie zaatakuje pierwszy, tylko wypycha US-NATO; gdyby byli tacy gieroje, sami napadliby na Irak, Afganistan, Iran, bez błagania USA-NATO o pomoc, jak Netanjahu w AIPAC. Gdyby mieli coś, to ADL nie blefowałoby, że większość Europejczyków chce eskalacji konfliktu z Iranem, a ich agentura w dojczlandii, SWP, nie naganiałaby Bundeswehry do wojny z Syrią.
Żydzi nienawidzą rolnictwa, a bez tego dawno by z głodu zginęli. Żeby nie przystań w Polin przez wieki, niewielu by z nich ostało…
Geniusz medialny? Porównaj szmirę Hollywood choćby z polskimi filmami i teatrem TV z czasów komuny…
Mógłbym mnożyć dziesiątki stron. Jedno jest pewne: wytresowali do bojaźni i posłuchu usłużnych idiotów, ale tacy nie repezentują ludzkości. Polski czy ukraiński chłop wie swoje, a nie ma prasy. Podobnie jest w większości kultur, wymazanych z żydo-mendiów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/