Żydowska ideologia i psychoza – zagrożenie pokoju światowego

Żydowska ideologia i psychoza – zagrożenie pokoju światowego

Gilad Atzmon 8.6.2010, przekład-skrót Piotr Bein
Gilad Atzmon rozważa głębokie religijne i psychotyczne korzenie ludobójczych impulsów Izraelczyków. […] Izrael jest społeczeństwem morderców, nie wskutek jakichś biologicznych czy rasowych więzów z wyimaginowanymi przodkami, tylko dlatego, że nakręca go fanatyczna plemienna żydowska ideologia, a podsyca bezlitosny, trujący psychotyczny zapał.
[…] Od lat, hasbara wspierana przez sajanim prezentuje Izrael jako zachodni i demokratyczny kraj w morzu Arabów, podczas gdy państwo żydowskie zadaje ból sąsiadom, mordując, głodząc i czyszcząc etnicznie miejscowych.
[…] Z perspektywy żydowskiej, historia zawsze zaczyna się z wykryciem żydowskiego cierpienia. Dla Izraelczyków, wydarzenie na [statku Flotylli Wolności] Mavi Marmara zaczęło się dopiero, gdy pierwsze koszerne komanda napotkały na opór na górnych pokładach. Dość tego! Czas nazwać po imieniu i zawstydzić każdego izraelskiego i syjonistycznego infiltratora w kołach politycznych, mediach i na uczelniach. Nie powinno to być wcale zawiłe, bo aż do niedawna ci sajanim i zdrajcy wśród nas działali otwarcie.
[…] W dyskusjach o polityce i historii żydowskiej, nie ma miejsca na przyczynowość. Żydowska narracja zaczyna się, gdy ustalą żydowski ból. Toteż Izraelczycy i niektórzy w diasporze mogą tylko myśleć w kategoriach rozwiązania dwu-państwowego w ramach granic z 1967 r. w Palestynie, dla większości Żydow historia Holokaustu zaczyna się w komorach gazowych lub z dojściem do władzy hitlerowców. Nie znam żadnych Izraelczyków czy Żydów próbujących zrozumieć okoliczności, które doprowadziły do jasnego żalu Europejczyków do żydowskich sąsiadów w l. 1920-ych do 1940-ych. […]
Jeśli ktoś na Zachodzie jeszcze nie dostrzegł, to nie tylko Palestyńczycy, Arabowie czy muzułmanie padli ofiarami śmiertelnej biblijnej praktyki żydowskiej. Naprawdę, syjonizm nie rozróżnia między gojami, wszyscy oni są potencjalnym wrogiem. To tłumaczy dużą liczbę bomb atomowych Izraela.
Atomowej bomby nie używa się przeciw sąsiadom. Atomowy arsenał Izraela nie służy odstraszaniu Palestyńczyków czy Syryjczyków. Bomba izraelska czeka na nas –  Brytyjczyków, Turkóws, Francuzów, Rosjan, Chińczyków… krótko mówiąc: na resztę ludzkości. Arsenał Izraela należy rozważać w odniesieniu do fortecy Masada (I wiek), gdzie garstka żydowskich ekstremistów popełniła samobójstwo, żeby się nie poddać Rzymianom.
Nowi Izraelici mają zamiar Armageddonu. Z Auschwitz wzięli nigdy więcej, a z Masady motto przeżycia: jeśli mamy zginąć, tym razem weźmiemy wszystkich z nami. […] Przywódcy światowi muszą razem zdecydować, jak rozebrać ten śmiertelny kolektyw, bez obrócenia Planety w pył.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/