UK Government Experts Cover Up Vaccine Hazards To Sell More Vaccines And Harm Your Kids / Rząd brytyjski od 30 lat ukrywa skutki szczepionek, by sprzedać więcej i zaszkodzić dzieciom

30 Years of Secret Official Transcripts Show UK Government Experts Cover Up Vaccine Hazards To Sell More Vaccines And Harm Your Kids

……………………..
Polish / Po polsku

Rząd brytyjski od 30 lat ukrywa skutki szczepionek, by sprzedać więcej i zaszkodzić dzieciom

14.3.2012, przekład-skrót Piotr Bein
Niezwykły nowy referat naukowy wyszedł od odważnej doktor i badaczki śledzczej na U. Brytyjskiej Kolumbii (Vancouver, Kanada), Luciji Tomljenoviczowej. Przestudiowała ona tajne sprawozdania z 30 lat zebrań komitetów szczepionkowych rządu W. Brytanii i podobno niezależnych „ekspertów” medycznych, związanych jednak z Wielką Farmacją.
Referat daje pojęcie, kto zawinił za ujemne reakcje twego dziecka po szczepieniach. Jeśli członkowie tych komitetów działają dla dobra dzieci, to jak uszło to przez 30 lat?  Wiadomo było przedtem, tylko nigdy nie znalazły się dowody. Teraz są. Podaj dalej, żeby inni zobaczyli, jak radzą rządowe komitety zdrowia za zamkniętymi drzwiami. Z podsumowania referatu Tomljenoviczowej:
Celowe ukrywanie informacji przed rodzicami tylko dla skłonienia ich do „oficjalnych” programów szczepień, można uważać za formę etycznego pogwałcenia lub nieprofesjonalnego zachowania. Oficjalne dokumenty otrzymane z brytyjskiego ministerstwa zdrowia i Łącznego Komitetu Szczepień i Imunizacji (JCVI) pokazują, że brytyjskie władze zdrowia robią to od 30 lat, 30 years, najwyraźniej dla jednego celu: ochrona narodowego programu szczepień.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/