Unieważniona oszustna decyzja władz brytyjskich związana ze szczepionkami wywołującymi autyzm

Unieważniona oszustna decyzja władz brytyjskich związana ze szczepionkami wywołującymi autyzm

Oszustwem okazała się pochopna, bezpodstawna decyzja brytyjskiej Medycznej Rady Ogólnej (GMC) wykreślenia profesora Johna Walker-Smitha z rejestru lekarzy za brak profesjonalizmu. Walker-Smith pomógł drowi Andrew Wakefieldowi leczyć ciężko chore dzieci z regresyjnymi objawami autyzmu i poważnymi problemami gastrologicznymi. W niedawnej apelacji do sądu najwyższego, sędzia orzekł, że wykreślenie prof. Walker-Smitha jest nieważne wskutek poważnego wykroczenia w sposobie procesu GMC przeciw niemu, a cała Rada musi poddać się reformie.
Profesor jest nękany od 2004 r. Dziennikarz Brian Deer, GMC, magazyn naukowy British Medical Journal (BMJ) i usłużne media USA wspólnie spiskowali, celem zniszczenia pracy dra Andrew Wakefielda i kolegów jak emerytowany Walker-Smith, nt. problemów trawiennych u małych dzieci, z których wiele było po szczepionkach kombinowanych. Profesor prowadził wydział gastrologii dziecięcej w szpitalu londyńskim, gdzie dr Wakefield robił obserwacje zdrowia dzieci, później opublikowane i wycofane przez magazyn medyczny Lancet. Walker-Smith pomagał leczyć chore dzieci, których rodzice bezpośrednio poprosiły go i Wakefielda o to, będąc zignorowani przez swoich lekarzy.
Po udowodnieniu oszustwa przez GMC w całości przypadku dot. Wakefielda, nadszedł czas uniewinnienia jego. Podlegają wątpliwości wszystkie oskarżenia przeciw niemu i kolegom w ww. badaniach. Sprawa GMC podkreśla jedynie uprzednie rewelacje o bezczelnym oszustwie nagonki na Wakefielda za niezależne badania.
Wydawnictwo Age of Autism: Mile widziana decyzja uniewinniająca Prof. Walker-Smitha jasno znaczy, że sprawa GMC przeciw grupie lekarzy była sfabrykowana dla dyskredytacji jakiegokolwiek związku choroby jelit i przypadków autyzmu z oświadczeniami niektórych rodziców o skutkach kombinowanej szczepionki. Oskarżenia
Prof. Walker-Smitha i zespołu lekarzy trzeba teraz rozpatrywać zupełnie sceptycznie jako nic innego niż polowanie na czarownice przez stronnicze koła na najwyższym poziomie rządu, mediów i przemysłu farmaceutycznego.
Orzeczenie sądu wzmocni wysiłki Wakefielda rehabilitacji swego dobrego imienia i kariery zawodowej, w tym niedawne sprawy przeciw Brianowi Deer, BMJ, i redaktor naczelnej BMJ Fioni Godlee, którzy wielokrotnie rozpowszechniali kłamstwa i oszczerstwa nt. Wakefielda i jego publikacji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/