8 lat temu w Kosowie…

8 lat temu w Kosowie…

Piotr Bein 17.3.2012
Szukając gotowca na tę okazję, znalazłem portal z jedną z moich e-wysyłek w szczycie pogromu w marcu 2004 r. Jak naiwnie myślałem wtedy, że to Dżihad i Al Kaida, podżegane i wspierane przez “społeczność międzynarodową”! Jakiś czas później, Prof. Scherrer z Hiroszimskiego Instytutu Pokoju spytał, czy nie dołożyłbym się do badań skutków broni uranowej w Iraku. Odparłem: A czy może być o ludobójstwie na Bałkanach? Tak zaczęła mi się nowa podróż, która zrobiła mnie tego, kogo nienawidzą skrajni Żydzi, jak się obecnie definiuje „antysemitę”.
Serbska znajoma powiedziała mi niedawno, że Serbowie uważają moje prace także za zbyt radykalne, a lansowanie ich i studiowanie grozi konsekwencjami, podczas gdy Serbowie chcą żyć bezpiecznie… Poza tym, identyfikujemy się z żydowskim cierpieniem – dodała, wykazując zupełną nieznajomość żydowskiej historii oraz indoktrynację, która wybiela skrajnych Żydów u globalnego steru. Przypomnę, że moje prace zostały zrecenzowane i zatwierdzone do publikacji przez wiodącą grupę badań nad ludobójstwem w XX-XXI w., nie tylko żydowskim Szoa i Holokaustem na ponad 20 grupach, w tym Serbów.
Czy znajoma przekazała typowe obiekcje Serbów, czy swoje, na moje prace nt. bałkański i więcej, w tym o broni uranowej użytej także na Bałkanach? Myślę, że tak myśli większość patriotów serbskich, bo nawet mego podstawowego referatu nie ma na najodważniejszych serbskich witrynach. Niektóre narody widocznie nie mają instynktu samozachowawczego. Więc będą ginąć w pogromach, a obcy po kawałku zabierać im będą kolebkę narodowo-religijną…
Rozsądne narody wydają krocie na zbieranie, analizę i przekształcenie w czyn informacji o spiskowcach i zagrożeniu ludobójczym. Jak tylko dana publika dowiaduje się, zawrze jak w ulu – w naszych czasach na blogach i twitterach. Ale moje wyniki, wręczone na złotej tacy, spotkała cisza. Rzekomo oddani przyjaciele i sympatycy Serbów, w tym zachodni analitycy i publicyści, nie są inni. Straciłem przyjaciela od lat, pro-serbskiego Profesora John-Petera Mahera z powodu kwestii sprawstwa konfliktów bałkańskich przez judeocentryków. Julia Gorin cytuje z mej pracy, lecz tylko małeńki urywek: krytykę bałkańskiej polityki Watykanu. Praca omawia rolę kompleksu jot – czemu Julia nie napisze coś z tego?
Zajęło mi 8 lat rozwikłać, kto stoi za konfliktami, nie tylko bałkańskimi. Bez zdziwienia oglądałem w TV morderstwo Libii, echo humanitarnych nalotów na „Kosowo” w 1999 r. Kiedy przejrzycie, drodzy serbscy przyjaciele i ich zachodni sympatycy?
Ww. artykuł z 2004 r. nosi ślady morderstwa bardziej osobistego. Podpisałem go jako z-ca naczelnego Info nurt, magazynu analiz za polską racją stanu. Nie istnieje już, jak i jego następca Wir, zamordowane przez „polskie” służby, od lat wysługujące się kompleksowi jot.

†††††††††††††††††

Czytaj rozdział Kristallnacht 2004 — s. 491-513 w NATO na Bałkanach

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/