Polska neokolonią

Polska neokolonią

……………….
AS: W wywiadzie z Kieżunem brakuje mi nazwania po imieniu tych, którzy stoją za “kapitałem amerykańskim” i “Amerykanami”. Czyżby Kieżunowi zabrakło odwagi na to.
No i “neokolonializm” dotyczy całej Jewropy, także Zachodniej i samego USraela. Kolonizatorami jest globalna, żydowska sitwa. A ludy tubylcze, (Niemcy, Francuzi, Amerykanie) są tanią, wyzyskiwaną siłą roboczą.
Która – jeśli plany globalistów się powiodą – zostanie radykalnie zdepopulowana, całkowicie wywłaszczona i zachipowana.
Także i Kieżun nie zauważa, że kapitalizm, prywatne banki, giełda, handel “papierami wartościowymi”, “wolny (nie dla wszystkich, a tylko dla bogatych) rynek” to żydowski podstęp na ograbienie Goim.
Nie lubię nacjonalistów. Prędzej czy później doprowadzają tu i tam do wielkich i mniejszych czystek etnicznych (np. NSDAP, UPA, Ustasze). Radykalny nacjonalizm to patologiczna odmiana patriotyzmu.
Tenże portal niedawno zamieścił kompromitujący tekst, w którym było napisane, że okupacja sowiecka była bardziej krwawa niż niemiecka.
http://www.nacjonalista.pl/2012/02/16/walcz-komunistyczna-okupacja-to-nie-wyzwolenie/
Pisałem o tym tutaj:
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/02/17/nacjonalista-pl-ciekawe-jakiej-jest-on-nacji/
Owi nacjonaliści, zamiast walczyć z komunizmem niech walczą z bandyckim i ograbiającym świat kapitalizmem.
Z komunizmu należy wyrzucić to co złe (zwłaszcza koczowników go realizujących), a to co dobre pozostawić (kluczowe gałęzie gospodarki i banki mają być własnością państwa a nie globalnej sitwy).
Jestem pewien, że ugrupowanie tych radykalnych nacjonalistów jest infiltrowane i sterowane agenturalnie, podobnie jak ma to miejsce w Niemczech z NPD.
Agentura chce kompromitować radykalnym szowinizmem nacjonalistów ideę narodową (nie mylić z ideologią narodową). Idea narodowa to nic innego, niż przeciwstawianie się globalizacji oraz oddaniu władzy pażstwowej strukturom ponadnarodowym. Natomiast nacjonalizm gloryfikujący własny naród czy rasę jest intelektualnym zboczeniem. Dzieli na my – lepsi i oni – gorsi.
Ta zaraza rasistowska opanowała nawet ugrupowania “słowiańskie”.
http://ns-zadruga.blogspot.de/search?updated-max=2010-06-28T07:39:00-07:00&max-results=1&start=16&by-date=false
Bredzą o rasach, choć wszyscy pochodzimy od tego samego afrykańskiego przodka.
Poprzez analogię do psów – wszystkie ich rasy pochodzą ostatecznie od wilka i mają jego geny.
A czystość rasy i czystość krwi o jakiej ci “Słowianie” (przypominający bardziej bojówkarzy SA niż Słowian) mówią pachnie mi ustawami norymberskimi.
Wracając do analogii z psami – kundle, mieszańce często są inteligentniejsze od “czystych” ras, a na pewno są bardziej wielostronnie uzdolnione.
PB: A propos kolonializmu, zbiegł się w czasie z infiltracją władzy w Anglii, Holandii i wielu in. krajach “kolonialnych” przez banksterów i kompleks jot w ogóle (frankiści i żydomasoneria). Podobne do obecnego łupienia Afryki Płn. i Zach., Ameryki Lacińskiej, jewrokołchozu, Bliskiego Wsch. wg rozkładu jazdy kompleksu jot, z mapą Wielkiego Izraela zamiast mapy egzotycznych zasobów zamorskich.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/