Obama bluffs Netanyahu / Obama blefuje Netanjahu

Obama bluffs Netanyahu

………………….
Polish / Po polsku

Obama blefuje Netanjahu

Roy Tov 21.3.2012, przekład-skrót Piotr Bein
Pisałem o przemowie Netnajahu do chrześcijan-syjonistów z USA (CUFI). Reakcje CUFi i prelekcja pisarza hebrajskiego, A. B. Jehoszuy, sugerowały, że Izrael przygotowuje pośredni atak na Iran, w którym poparcie CUFI pomogłoby w presji na rząd USA do ataku na Iran. W prelekcji Jehoszuy zaskoczeniem było wezwanie Żydów w USA do niezwłocznej emigracji do Izraela.
Jeden z moich czytelników zapytał, czt Izrael planuje atak fałszywej flagi w stylu 11 IX, by zmusić USA do ataku na Iran. Ministerstwo wojny Izraela nie odpowiedziało. Istnieją taktyczne ładunki nuklearne [mateczka: mała atomówka w teczce – PB], które niepozostawiają dużego promieniowania radioaktywnego. Czy Izrael mógłby przeszmuglować mateczkę do USA w częściach, z zabezpieczeniem radioaktywnych? Pewna grupa obywateli Izraela, ubierających się w dziwny sposób, wiele razy wg prasy hebrajskiej szmuglowała diamenty i towary nielegalne, zaszywając je w ubranie. Z jakichś przyczyn celnicy ich niesprawdzają. Inną drogą są linie lotnicze Izraela El Al. Albo statek izraelskiego armatora Zim.
Co byłoby celem mateczki w USA? Jakieś miejsce z dużą liczbą Żydów (żeby Izrael wyglądał na tragiczną ofiarę) i łatwe do organizacji ataku – Nowy Jork. W swej prelekcji, Jehoszua powtarzał Żydom w USA: Wyjedźcie z Ameryki! A domyślnie: Inaczej zostaniecie ofiarą, jak Żydzi Europy [w Holokauście].
USA tak się obawia ataku fałszywej flagi, że 20.3.2012 r. Obama zaapelował w wideo do narodu irańskiego z okazji oerskiego Nowego Roku: nie ma powodu, by USA i Iran byłu skłócone. Stanowi to ostry odwrót od izraelsko-amerykańskiej wojennej retoryki ostatnich miesięcy. Wg wiarygodnych źródeł, słowa Obamy zdumiały Netanjahu., który obawia się teraz, że USA podpisze pokój z Iranem. A Izrael dla przeżycia potrzebuje wojny, bo ona daje dochód i umożliwia kontrolę nad Żydami. Netanjahu może zapewnić wojnę jedynie atakiem fałszywej flagi w Ameryce, przed podpisaniem umowy USA-Iran.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/