Kto rządzi Serbią – list do przyjaciela-Serba

Kto rządzi Serbią – list do przyjaciela-Serba

Dragi Goranie,
Przysłałeś mi wideo Kto rządzi Serbią. A więc to już nie winni są “islamiści” – zmyłka wciskana przez przyjaciół Serbów, jak Prof. J-P Maher, Julia Gorin i Dr Trifkovic? Obwinianie kukiełek kompleksu jot odwraca uwagę od sedna sprawy, np. Lobby Izraela.
Powinniśmy pytać: kto stoi ponad masonami, Watykanem, islamistami czy tym Lobby w USA? Prelekcja serbska pokazuje (minuta 10:30) domniemane tajne struktury Watykanu: NATO, UE, bank, mafia… NATO i UE może mają koneksje w Watykanie, ale na pewno nie kontroluje ich żaden Watykan czy nawet Masoni, np. wszystki mafie podlegają najbardziej brutalnej mafii, Koszer Nostra (googluj i czytaj).
Organizację masońską w XVIII w. zaprzęgnęli Rotszyldowie do swego planu NWO. Utworzono iluminatów, a ci wywrócili Watykan. Iluminatami i wszystkimi lożami masońskimi steruje B’nai B’rith – judeocentryczna, eksluzywnie żydowska loża masońska (w odróżnieniu od innych, mających mieszane członkowstwo).
Watykan może mieć powierzone zadania dot. Serbów, lecz główny plan płynie z kompleksu jot. Dlaczego wszystkie wojny “US-NATO” po 11 IX prowadzą do realizacji planu Jinona z l. 1980-ych – imperialnego Wielkiego Izraela?
Te same osoby z “US”, które doprowadziły do konfliktów bałkańskich, opracowały też serię wojen z terrorem, właściwie III wś.
Kto rozporządza ONZ, NATO, organizacjami pozarządowymi, trybyunałami, Grupą Bilderberg, Komisją Trójstronną, Radą Stosunków Zagranicznych, czy globalnymi mediami, finansami i gospodarką? Kto jest właścicielem prywatnych banków centralnych na świecie, takich jak Rezerwa Federalna w USA, albo banków inwestycyjnych jak Goldman Sachs?
Forsa, władza, media i uścisk na jednej religii nie wystarczą do kontroli i prowadzenia świata wg szatańskich planów. Ideologię dostarcza do nich talmudyzm rabiniczny, najbardziej nienawistna “religia”, opracowana przez skrzywienie bogobojnego, starożytnego judaizmu. Niezbędne poparcie szatańskich planów dają masy żydowskie, a wykonują je skorumpowane rządy USA, W. Brytanii, Francji, Niemiec… Pamiętasz, kto demonstrował w Nowym Jorku, by wzmocnić zmyłkę z obozami zagłady w Bośni? Tenże rabinat pośrednio wpływa na politykę, nie tylko w USA i Izraelu, i nie tylko poprzez kontrolę mas żydowskich – np. chrześcijańscy syjoniści w USA.
Niestety niektórzy Serbowie stali się użytecznymi idiotami w kolorowych rewolucjach i Wiośnie Arabskiej – działaniami III wś. kompleksu jot.
Zapytaj siebie, jaką rolę spełniają Maherowie, Gorinówny i Trifkovice w tej manipulacji twym narodem. Dajcie mi środki, a opublikuję długawą prezentację na youtube… tylko że nie powisi nawet paru minut. Ponad 1 godz. filmiku który mi przysłałeś  starczy na przejrzenie bardziej użytecznych informacji nt. rozpadu Jugosławii i podbicia Serbów:

Co do serbskiego profesora, o którym wspomniałeś, że wyciszył się z nagłaśniania skutków broni uranowej, jestem 99% pewny, że zastraszono go; zobacz podobne przypadki:

Nie znam Serbów, którzy publikowaliby tego rodzaju informacje. Ale wasze posty i rozmowy wykazują wpływy zewn. manipulacji. Jak długo Serbowie niewyedykują się nt. przyczyn i obecnego (i historycznego!) losu, jak długo niepomyślą sami dla wlasnego interesu narodowego, mentalność ich pozostanie skorumpowana, a działania – nadaremne. Właśnie o to chodzi propagandzie… Niektórzy z was zostaną ogłupieni do pomocy złoczyńcom jot …podobnie jak Otpor, ktory myślał, że walczy o lepszy świat, a został zaprzęgnięty przez kompleks jot do zupełnie odwrotnego celu!!!
pozdrav
Piotr Bein

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/