NWO w USA — lekcje dla Polaków

NWO w USA — lekcje dla Polaków

Grupa chrześcijan uniewinniona
Federalny sąd okręgowy oddalił niemal wszystkie oskarżenia przeciw 7 członkom grupy pospolitego ruszenia (Hutaree), bo gniewne ostre krytyki ani nienawiść do egzekwowania prawa niestanowią spisku wywrotowego dla wywołania zbrojnego powstania przeciw rządowi USA.
Apologeci Izraela zawsze kryją prawdę o masakrze USS Liberty
Prestiżowy, sędziwy (od 1873 r.) liczący 140 tys. członków Instytut Marynarki USA (USNI) opisuje się jako charytatywne stowarzyszenie zawodowców wojskowych bez wsparcia rządowego ani lobbingu dla specjalnych interesów. Założyciele chcieli pielęgnować wiedzę o sile marynarki wojennej i zachować nasze dziedzictwo wojenne i morskie. Ale kiedy recenzent książki o prawdzie ataku izraelskiego na USS Liberty (1967) zwrócił się do zarządu USNI o publikację w ich wydawnictwie, dostał odmowę.
Sekret dziwnego zachowania się USNI tkwi w radzie dyrektorskiej. Jej honorowym członkiem jest John Lehman, niesławny członek Projektu dla Nowego Wieku Amerykańskiego (PNAC) judeocentrycznych podżegaczy i podstawionej Komisji 11 IX. Lehman zdobywal ostrogi jako pomocnik Kissingera. Podczas swej kadencji w Marynarce USA był powiązany z drugim typem spod ciemnej gwiazdy w Białym Domu –Perle. Lehman był właścicielem Abington Corporation, z partnerem – Perle, znanym z handlu bronią [w tym z Izraelem, przeciw interesom USA– PB]. Gdy nakryto szpiega Izraela, Pollarda, podejrzenia o wpółpracę padły na ludzi sekretarza obrony, Weinbergera: Lehman, Perl, Wolfowitz i Feith. Lehman i neokoni przez dziesiątki lat zdradzali USA, pchając do wojen syjonistów na Bliskim Wsch. i wyłudzając mamonę dla Izraela
Tak zabłocony od l. 1970-ych, Lehman jakoś uważany był za czystego do Komisji 11 IX. PNAC zniesławił się 2 listami do Clintona i Busha, podpisanymi przez Cheney, Libby, Abramsa, Rumsfelda i Wolfowitza, naglącymi do przyspieszenia inwazji w Iraku. Bush posłuchał się listu.

PB: U takich Macierewicz szukał pomocy w ślectfie 10 IV i takich znalazł na expertuf?

33 neonkonów napisało (11.9.1998) podobny list do Clintona: czynnie popierać wszelkimi środkami zastąpnienie [Miloszewicia] rządem demokratycznym, zadedykowanym zakończniu etnicznej przemocy, po 7 latach agresji i ludobójstwa, w tym Albańczyków kosowskich, z których wiele tys. wypartych ofensywą serbską stanęło w obliczu zimowego głodu. Miloszewić zadał niesłychane cierpienia milionom; poważnie zaszkodził swemu krajowi. Jako minimum, PNAC-owcy zalecali Clintonowi międzynarodowy wysiłek po wodzą USA ku umowie o nowym politycznym statusie Kosowa, przy masowej presjii Zachodu na Miloszewicia, znacznym zwiększeniu funduszy na poparcie demokratycznej opozycji w Serbii oraz wzmocnieniu sankcji gospodarczych. USA  powinno przestać prób kompromisów dyplomatycznych z Miloszewiciem i z wigorem poprzeć zbadanie Miloszewicia jako zbrodniarza wojennego przez Trybunał Haski.

List PNAC pośrednio ujawnił ideologię jot ws. bałkańskiej: namierzyć miliony gojów na podbicie, zwalić na nich winę za to, zaprzęgając zachodnie i międzynarodowe siły gojów przeciw gojom prawosławnym, stosując banksterskie sankcje gospodarcze, pozwalając dyplomatom jot wywrzeć spiskowe presje (podczas gdy V kolumna sił demokracji w postaci organizacji pozarządowych i opłaconej przez Sorosa opozycji i mendiów zrobiły swoje) i zakładając holokaustyczny trubunał do podstemplowania ofiary ze zbrodniarza wojennego Miloszewicia (w domyśle wszyscy Serbowie). List podkreślił niepodległość Kosowa, kluczowy element islamizacji Bałkanów przez jot, preludium do rozwalania Europy.

Naród podnosi się uczcić bohatera
Dennis Fleming ze stanu New Hampshire wystrzelił nabój w ziemię, dzięki czemu złapano seryjnego włamywacza, który terroryzował okolice. Rozwikłano ponad 10 zbrodni, dzięki schwytaniu go. Miasto okrzyknęło Fleminga bohaterem. Całe miasto, oprócz prokuratora powiatowego, który kazał policji aresztować Fleminga za lekkomyślne zachowanie i zbrodnię oraz skonfiskował mu wszystką broń i przygotował proces i uwięzienie Fleminga.
Tylko jedno stanęło na przeszkodzie szeryfowi: cały powiat. Fleming: Ludzie zaprotestowali. Otrzymałem telefony ze stanu Utah, wiele listów z Kalifornii, Nowego Meksyku, Arizony. „Jeśli potrzebujesz pomocy pieniężnej, dzwoń do mnie, oto mój numer“ – pisali niektórzy.
Bio-zagrożenie w sercu Ameryki
Mimo problemów z finansowaniem i bezpieczeństwem, postępują plany zastąpienia starego Ośrodka Chorób Zwierząt w Plum Island, gdzi eprzechowuje się najbardziej zabójcze wirusy bakterie i in. patogeny świata. Nowy obiekt buduje się w stanie Kansas, w centrum strefy hodowli wołowiny Ameryki.
Sekrety najemników
Wg Wikileaks i libijskiej gazety Al-Akhbar, najemnicy bazujący w USA pomogli zgładzić Kadafiego w Libii. Poza tym mogą oni działać w Syrii jako skryte ramię rządu USA.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/