11 adjuwantów od ludobójców

11 adjuwantów od ludobójców

S. D. Wells 1.4.2012, przekład-skrót Piotr Bein
Niezniknęli 70 lat po II wś. szaleni uczeni z firm jak IG Farben, BASF, Hoechst, Dow i Bayer, które zorganizowały komory gazowe i testowały niebezpieczne szczepionki na niewinnych Żydach [Polakach też – PB]. Przeszli do pracy dla korporacji w USA i firm farmaceutycznych, które dziś rządzą przemysłem szczepionkowym. Co najmniej kilkunastu z tych morderców zwerbowano prosto z więzienia, zaledwie 4-7 lat po procesie norymberskim, który skazał ich za masowe morderstwo i zniewolenie.
Pod koniec II wś. najwyższy poziom dowództwa wojskowego chronił bydynek IG Farben we Frankfurcie przed nalotami aliantów. IG Farben było ramieniem farmaceutycznym Hitlera (jak teraz Agencja Leków i Żywności (CDC) i Ośrodek Kontroli Chorób w USA (FDA)), a Rockefellerowie mieli finansowy interes w utrzymaniu i kontroli tego imperium farmaceutycznego. Wkrótce wylądowało ono w USA. Hitler zainwestował też w firmę Merck i in. farmaceutyczne. Skazani masowi mordercy hitlerowscy stanęli na czele głównych firm chemicznych i farmaceutycznych w USA.
Fritz ter Meer, skazany za zniewolenie i masowe morderstwo w Auschwitz, siedział tylko 7 lat. Został przewodniczącym firmy Bayer (1956). Jeszcze wierzysz szczepionkom z USA?
Carl Krauch, jeden z dyrektorów IG Farben i szef gospodarki wojskowej Hitlera, skazany za zniewolenie i masowe morderstwo, odsiedział tylko 6 lat. Został przewodniczącym BASF (1952). Ciągle chcesz wziąć te szczepionki na grypę?  A może szczepionki dla twych dzieci?
Bayer kupił te same firmy, które wyprodukowały komory gazowe. Komu więc zawierzasz zdrowie swej rodziny?
W raportowaniu problemów poszczepiennych, komplikacji i zgonów, rząd USA i CDC polegają wyłącznie na producentach szczepionek. To tak, jakby pozwolić mordercom sądzić siebie samych w sądzie! Gdzie jest kontrola przez naród, wpisana do Konstytucji? Szczepionka mają teraz cel polityczny i biznesowy, a FDA nie prowadzi absolutnie żadnych testów własnych przed decyzją zatwierdzenia szczepionki.
Cjcesz więcej dochodzeń zanim twe dziecko dostanie zastrzyk z nowego spreparowanego zarazka, na który nie ma leczenia? Słuchaj zdumiewającego przyznania się ekspertów przemysłu szczepionkowrgo, w tym dr Maurice Hillemana (przedtem w Merck), który  potwierdził śmiertelny charakter najbardziej cenionych szczepionek.
Obecnie szczepionki zawierają żywe wersje chorób, GMO, hormony z zarażonych krów, świń, kur i małp, nietestowane kombinacje wirusów (np. H1N1), glin, rtęć, emulgatory i skrzyżowane bakterie ze zwierząt, komarów i chorych ludzi:
Szczepionka przeciw odrze żywa (Attenuvax, firmy Merck). Dziecko dostaje w sumie 2 zastrzyki – w wieku 1 roku i 4 lat. Zawiera żelatynę, NaCl, serum krowy, proteinę z jaja i ludzką albuminę.
Szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce żywa (MMR, Merck). Dawana 1-rocznym dzieciom. Zawiera żelatynę, NaCl, serum krowy i ludzką albuminę.
Szczepionka przeciw dyfterytowi, tężcowi i chorobie Heinego-Medina. Dawana 5 razy dzieciom w wieku 2-6 lat., zalecane wzmocnienie co 10 lat. Zawiera formaldehyd, 2-fenoksyetanol i fosfat glinu.
Skojarzona szczepionka przeciw błonicy, krztuścowi i tężcowi (ang. DtaP), chorobie Heinego-Medina (ang. IPV), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i Haemophilus influenzae typu B: Dawana niemowlakom 2 – 12 mies., wzmacniacze mniej niż rok później. Zawiera wodorotlenek glinu, formaldehyd i serum krowy.
Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (Gardasil HPV, Merck). Przeciw rzadkiej chorobie wenerycznej, a dawana dzieciom. Zalecane 3 zastrzyki domięśniowe: przy urodzeniu, 2 i 6 mies. po. Powtórzona dzieciom 9-letnim. Zawiera monooleinian polioksyetylenosorbitolu (ang. polysorbate 80), NaCl, glin oraz podzieloną i osłabioną postać wirusa.
Toksyczne składniki szcepionek i ujemne skutki
Serum krowy: Ze skóry krowy. Wstrzyknięta powoduje zaburzenia tkanki łącznej, zapalenie stawów i toczeń rumieniowaty trzewny; także brak tchu, niskie ciśnienie krwi, bóle w piersiach i reakacje skórne.
Sorbitol: Syntetyczny słodzik, trawiony b. powoli, nasila zespół jelita drażliwego i powikłania jelitowo-żołądkowe.
Żelatyna: Produkowana z kolagenu wewn. kości i skóry zwierząt. Wstrzykiwanie kolagenu grozi infekcją od syntetycznych hormonów wzrostu i choroby wściekłej krowy.
NaCl: Podnosi ciśnienie krwi, hamuje kurczenie się i rozwój mięśni.
Proteina z jaj: Szczepionki przygotowuję się w kulturach jaj (na pewno nie ekologicznych). Może zawierać hormony wzrostu, antybiotyki i bakterie salmonelli.
Tiomersal: Neurotoksyczna rtęć, mogąca wywołać autyzm. Przeciętna szczepionka zawiera 25 mikrogramów tiomersalu. Próg bezpieczeństwa wg Agencji Ochrony Środowiska (USA) wynosi 5 mikrogramów, więc dzieci zaszczepione wieloma szczepionkami w tym samym czasie, dostają ponad 10 razy więcej rtęci niż bezpiecznie w 1 dzień.
Ludzka albumina: Proteina z ludzkiej plazmy krwi. Wstrzyknięta powoduje gorączkę, dreszcze, pokrzywkę, wysypki, ból głowy, mdłości, trudności z oddychaniem i szybkie bicie serca. Może wywołać  utratę masy komórkowej ciała, infekcję HIV. Albumina może zawierać SV40, AIDS, raka lub wirusa zapalenia wątroby typu B od narkomanów.
Formaldehyd: Wysoce rakotwórcza ciecz, używana do balsamowania zwłok, sklasyfikowana jako jedna z najbardziej niebezpiecznych substancji dla zdrowia. Może wywołać uszkodzenie wątroby, powikłania żołądkowo-jelitowe, problemy rozrodcze (? ang. reproductive deformation, nieznane mi pojęcie – PB], problemy oddechowe, raka. Formaldehyd nie deaktywuje wirusa, z którego ma leczyć szczepionka; żywy wirus z niej wchodzi do krwi i zaraża twój organizm.
2-fenoksyetanol: Wysoce toksyczny dla systemu nerwowego, nerek i wątroby. FDA ostrzega o nim w kosmetykach: może wywołać zamknięcie centralnego układu nerwowego, wymioty i kontaktowe zapalenie skóry; a co dopiero wstrzyknięty do krwi!
Fosfat glinu: Znacznie podnosi toksyczność rtęci, więc ostrożność z minimalną tolerancją rtęci jest poważnie zaniżona. Naukowcy CDC i wszyscy lekarze doskonale o tym wiedzą.
Glutaminian sodu: Wstrzyknięty, staje się neurotoksyną, wywołując zaburzenia centralnego systemu nerwowego i uszkodzenie mózgu u dzieci.
Jeśli lubisz bujdy, wejdź na vaccinateyourbaby.org, gdzie ci powiedzą, że formaldehyd jest bezpieczny, bo występuje w środowisku i jest produktem ubocznym metabolizmu, więc jest już obecny w organizmie człowieka. Powiedzą ci też, że glin jest dobry, bo nagminnie występuje w żywności, wodzie, odżywkach dla niemowląt i nawet mleku matki. Jad węża i pluton też występują w przyrodzie, więc bezpiecznie wstrzykuj je sobie w żyły…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/