FDA nie zakaże bisfenolu A

FDA nie zakaże bisfenolu A

Mike Adams 3.4.2012, przekład Piotr Bein
FDA (Agencja Leków i Żywności USA), która od 2 lat spiskuje z biurokratami Kalifornii w atakach na ośrodki duystrybucji surowego mleka, oznajmia, że nie zakaże bisfenolu A (BPA), bo nie ma dość dowodów (kłamstwo) na szkodliwość BPA dla człowieka.
FDA nagminnie pozwala toksynom i nawet śmiertelnym chemikaliom wchodzić w skład żywności, a jednocześnie banuje pożyteczne suplementy i produkty wspierające odżywianie. Np. FDA nie zakazało aspartamu, glutaminianu sodu, azotynu sodu, częściowo uwodornionych olejów, syropu wysokofruktozowego z kukurydzy, ani nawet sztucznych barwników produkowanych z ropy naftowej. Za to FDA pręży swe musluły ustawodawcze, delegalizujące zioła chińskiej medycyny, odżywcze suplementy i słodziki naturalne. Dopiero niedawno, po dziesiątkach lat konfiskaty importu i nawet nakazów palenia książek z receptami potraw ze stewi, FDA zaczęło tolerować ten naturalny słodzik.
Dla FDA syntetyki są odżywcze
FDA nie trafiło jeszcze na trujące chemikalia sponsorowane przez przemysł, których by niepolubiło. BPA, benzoat sodu, fluorki… skoro Wielka Farmacja lub Wielka Chemia to lansuje, FDA magicznie i konsekwentnie deklaruje je dobrymi dla twego zdrowia! Bo FDA to gang zbrodniarzy, którzy zdradziają Amerykanów przy każdej okazji, atestując śmiercionośne farmaceutyki, szczepionki i chemiczne dodatki do żywności masowej konsumpcji.
BPA jest powiązane z rakiem i zakłoceniami hormonalnymi już przy niezmiernie niskich ilościach (kilka części na miliard). Dla FDA ważniejsze jest jednak myślenie To może być OGROMNY zysk dla firm farmaceutycznych! Im więcej ludzi choruje od BPA, tym więcej sprzedaży zyskownych leków do „leczenia” objawów po BPA.
8 mld $ wpływów z BPA
Wg Anthony Gucciardi (Natural Society), producenci BPA sprzedali tego na sumę 8 mld $, dzięki odrzuceniu (30.3.2012) zakazu przez FDA. 4,7 mln ton BPA pójdzie w br. do milionów ludzi a całym świecie. BPA wpychają we wszystko: butelki i opakowania plastykowe, żywność w puszkach, płyty DVD…
FDA od dawna chroni profity Wielkiej Chemii a nie zdrowie ludzi. Mamy jeszcze jeden dowód na to, że zagrożeniem dla zdrowia i życia jest FDA. NaturalNews opisuje kryminalność FDA od 8 lat.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/