Użyteczni idioci organizują wiec 10 IV

Użyteczni idioci organizują wiec 10 IV

Piotr Bein 8.4.2012
Idioci czy agenciury? Naiwność polityczna bije rekordy, jak na skąd inąd inteligentnego Leszka Jaworskiego, którego znam od lat. Wierzy on m.in. w rosyjskie sprawstwo Zbrodni Katyńskiej, a przez lasy k. Katynia – także 10 IV.
To są zarośla przy pasie startowym, gdzie większe drzewa wycina się dla bezpieczeństwa! Dekapitacja 10 IV przywództwa Polski? Zbrodnia Katyńska żydo-NKWD, wraz ze zbrodniami hiltlerowskimi (wierchuszka Żydzi-syjoniści) i ukraińskimi, a po wojnie żydo-ubeckimi, zabiła ok. 80% polskiej inteligencji. 10 IV zginęło niecałe 100 osób, w tym zdradziecki prezydent, który podpisem pod Traktatem Lizbońskim wydał Polaków na pastwę żydomasonerii UE.
Jaworski nie wie jeszcze, że niedawny wiec w Budapeszcie to spęd kontrolowany przez służby „USA“, podobnie jak „kolorowe rewolucje“, w tym pomarańczowa na Ukrainie. Do Kijowa też zwozili użytecznych polskich idiotów pociągami z Polski. Więcej poniżej.
Mirko Petriw chwali, że Kaczyński i Juszczenko poparli Saakaszwiliego przeciw Rosji. Jaworski nie prostuje, że obaj byli sprzedawczykami kompleksu jot, a „agresja“ Rosji na Gruzję w sierpniu 2008 była oszustwem żydo-mendiów.
W c.d. poniższej korespondencji powtórzyłem Leszkowi, że wiec pod takimi fałszywymi hasłami byłby przeciw Polskiej Racji Stanu. Leszek w dalszym ciągu nie łapie: O jakiej Polskiej Racji Stanu myślisz i która to jest ta fałszywa flaga? Teraz nie mam czasu bo przygotowuję małe wystąpienie o Katyniu, ale może kiedyś mi to wytłumaczysz i albo uświadomisz mnie — ciemniaka, albo przekonasz się że sam błądzisz. Nie będę Ci więcej posyłać mojej korespondencji z innymi bo się zdradzasz jako dodatkowy odbiorca, wtrącasz i szkodzisz, a przeprosić nie umiesz, albo nie masz odwagi. Przeproszę za Ciebie, nie martw się.
Panowie Leszku i Mirko, kartoszki obierać, a nie polityką się parać. Kogo i za co miałbym przepraszać? Chyba należałoby się to od obu Panów dla oszukanych przez was Polaków i Ukraińców? Organizujecie wiec pod WIELKIMI KŁAMSTWAMI, przez które zostanie okłamane także społeczeństwo kanadyjskie. Robicie wodę z mózgów w swych diasporach! Korzystacie z uprzednich zdziesiątkowań inteligencji polskiej i ukraińskiej przez kompleks jot? Kto was upoważnił do reprezentacji? Dlaczego narzucacie swe chore (czy agenturalne) poglądy polityczne?
Od dawna, Leszek dostaje ode mnie linki do odpowiednich dla tematu materiałów edukacyjnych. Wie, że redaguję blog, na którym często są anty-hasbarskie dyskusje tych tematów. Leszek kpi czy uprzejmie o drogę pyta?
Pana Mirko nie znam; dla niego podstawowy link do szybkiej edukacji:
Judeocentrics and Mass Crimes
Mam nadzieję, że organizujecie ten wiec, pod niżej podanymi hasłami, z głupoty, a nie z wyrachowania, bo służy interesom obcym obu narodom i Słowianom.
[Poniżej moje tłumaczenie korespondencji w jęz. angielskim.]
………………
Email Piotr Bein do Mark Lech Jaworski i Mirko Petriw 7.4.2012
Panowie, gospodini
Wasza naiwność polityczna jest żałosna. Wasza demonstracja mija się z celem, co najmniej ws. 10 IV, Katynia i ludobójstwa popełnionego na narodzie ukraińskim przez bolszewików.
Katyń to żadna zbrodnia rosyjska. Popełnili ją judeocentryczni Żydzi reżimu sowieckiego. Podobnie z ludobójstwem ( w tym Hołodomor) na Ukraińcach. Zginęło wtedy z głodu także ok. 1 mln Polaków, mieszkańców Ukrainy – PB].
Co do 10 IV, nie ma ostatecznego orzeczenia o sprawcach – ja założę się, że także zawinił kompleks jot.
Niedorzecznie jest przytaczać wiec w Budapeszcie, manipulację w stylu „kolorowej rewolucji“, wynalazek departamentu stanu USA, zainaugurowany Otporem w Serbii! „Francuscy intelektualiści“ typu Cohn-Bendit (który także podburzył do „humanitarnych“ nalotów na Bałkanach) poparli wiec budapesztański.
Przy okazji, poza byciem ofiarą tegoż kompleksu jot w zagładzie Ormian, Greków i Assyryjczyków, co mają Ormianie do waszej demonstracji?
Pan Jaworski nie pierwszy raz wywija pomylony numer. Często sieje bezmyślną rusofobię – specjalność hasbary wśród Polaków, Ukraińców i in. Słowian, celem udaremnienia wszelkich prób zjednoczenia słowiańskiego.
Obaj Panowie jesteście stuknięci próbując zjednoczyć nasze narody pod WIELKIM KŁAMSTWEM! A może obaj udajecie patriotów w diasporze, a pracujecie dla CIA (Mosadu) i departamentu stanu „USA“ w kontrolowaniu sprzeciwu?
Pozdrav, Piotr Bein

———————————————-

Email Mark Lech Jaworski do Mirko Petriw 7.4.2012
Drogi Panie Petriw,
Bardzo wzruszyła mnie Pana odpowiedź. Od pamiętnego roku 1385, przez kilkaset lat nasze narody cieszyły się pokojowym współistnieniem jako jeden kraj pod jednym Bogiem i jednym Królem, lecz z oddzielnymi prawem, podatkami, systemem sparwiedliwości, językami i kościołami. Przywódcy Litwy (obecnie Ukraina) byli Królami obu narodów, rozpoczynając pomyślną Dunastię Jagiellonów, którzy założyli  najstarszy uniwersytet w Polsce wciąż noszący ich imię, w stolicy obu krajów, Krakowie.
Potem przyszły mroczne wieki imperializmu, komunizmu i nazizmu, w wyniku czego Ukraina i Polska straciły po 1/3 ludności. Ci, którzy chcieli nas podzielić, uważam, faktycznie połączyli nas. Jestem szczęśliwy, że w ogóle przeżyliśmy; jako żyjących z dala o tamtych nieszczęsnych miejsc, naszym obowiązkiem jest  pamiętać i odnawiać  naszą wiarę w tożsamość narodową i unikalne kultury.
Mam nadzieję, że będziemy mogli kierować się radą słynnego dyrygenta ormiańskiego, Herberta von Karayana, który napisał: Jeśli szukasz narodu, który przegrał wszystkie wojny, którego języka nikt nie rozumie, a muzyki nikt nie słucha – znajdziesz Armenię. Ale jeśli gdziekolwiek w świecie będzie co najmniej jeden Ormianin, to Armenia zmartwychwstanie!
Do zobaczenia we wtorek!
Mark Lech Jaworski

—————————————–

Email Myron Petriw 6.4.2012
Przyjaciele,
Społeczność ukraińska [Wielkiego Vanocuveru] dołączy do naszych polskich przyjaciół w proteście przeciw zbrodniom Imperium Rosyjskiego.
Będziemy demonstrować na stopniach Galerii Sztuki w Vancouver o godz. 16-ej, wtorek 10.4.2012, w drugą rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Katastrofa Tu-154 zabrała życie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego obok 95 ofiar, elit Polski (w tym 7 Generałów, Ministrów Rządu i duchowieństwa) [Kapitaliki w oryginale – PB]. Po raz drugi lasy k. Katynia stały się miejscem dekapitacji przywództwa Polski.
Dla Ukrainy, dekapitacja jej elit jest procesem ciągłym, który obejmuje Rozstrilanie Widrodżenia w 1933 r., a bardziej niedawno, zniknięcie sekretarza Ruchu, Mychailo Bojczyszyna i śmierć Wjaczesława Czornowila, nie mówiąc o niepoliczonych innych.
Proszę, przyjdź! Przynieś flagi ukraińskie (będę miał małe dodatkowe flagi do rozdania). Przekaż wiadomość przyjaciołom.
(Dla pamięci lepszych dni, załączam zdjęcie Prezydentów Wiktora Juszczenki i Lecha Kaczyńskiego stojących obok Prezydenta Micheila Saakaszwili, by skonfrontować rosyjską agresję; moment ten uważam za ich najlepszą godzinę) [Viktor+Yushchenko+Georgia+Conflict+Escalates+01XU7qVh8hNl.jpg]
Mirko Petriw

—————————————

Email Mark Lech Jaworski do Mirko Petriw 4.4.2012
Drogi Panie Petriw,
Jako autor broszurki o 10 IV [2010 Smolensk Committee2012.docx] i osobisty dostarczycel jej do Pana Huculak (mój ulubiony mecenas w Vancouverze), deklaruję w imieniu swoim i moich przyjaciół, że z dumą powitamy naszych ukraińskich braci i siostry na naszym wiecu. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć tam ukraińskie flagi i plakaty. Takie pokojowe demonstracje mogą zmienić historię. Tak było w Polsce, Estonii i oczywiście na Ukrainie. Nasze serca są z wami w waszych pragnieniach niepodległości.
W 1987 r. kiedy przypominaliśmy wszystkim Kanadyjczykom o pakcie Ribbentrop – Mołotow, duże grupy Ukraińców, Estończyków i Czechów demonstrowały koło tej samej galerii sztuki w Vancouverze, w poparciu dla odwrócenia podziału Europy w bezpośrednim wyniku tegoż haniebnego paktu. Może nawet grupy te pomogły!
Podobne gesty solidarności przypominają mi wizytę ok. 20 tys. Polaków, którzy niedawno przybyli do Budapesztu, by wyrazić poparcie dla premiera Orbana w Dniu Niepodległości Węgier. Poniżej zdjęcie z Budapesztu z tego dnia [IMGP9436.jpeg].
Mam nadzieję zobaczyć was na wiecu
Z uszanowaniem, Mark Lech Jaworski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/